Re: [NL200 SH] muttaja
Pikka aega su poste lugenud ja väga lahe neid käsi lugeda siin ja ka õppida kõrgema taseme kohta midagi.
Kas vastane oli fish? Noh et esmalt limpis (või siis ilmselt lootis et keegi isoleerib ja siis saaks ületõsta), aga kui keegi ei tõstnud, siis veel isegi riveris maha ei suutnud panna? Enam suuremat tugevust ei annagi näidata, sest isegi riveribeti callas maha.
Või siis regide vahel ongi selline andmine tavaline, et liiga kõva metatamine käib?
edit: kunagi kirjutasid, et mängid korraga 6 laual. Kas praegu samamoodi? Mõni aeg tagasi mängisin NL10 6Max zoomis (seal oli u.600 mängijat) ja siis seal nn tavalaudasid võibolla oligi äärmisel juhul 6 ehk mingi 30 mängijat kuna enamus veel 5 mängijaga.
Pikka aega su poste lugenud ja väga lahe neid käsi lugeda siin ja ka õppida kõrgema taseme kohta midagi.
Kas vastane oli fish? Noh et esmalt limpis (või siis ilmselt lootis et keegi isoleerib ja siis saaks ületõsta), aga kui keegi ei tõstnud, siis veel isegi riveris maha ei suutnud panna? Enam suuremat tugevust ei annagi näidata, sest isegi riveribeti callas maha.
Või siis regide vahel ongi selline andmine tavaline, et liiga kõva metatamine käib?
edit: kunagi kirjutasid, et mängid korraga 6 laual. Kas praegu samamoodi? Mõni aeg tagasi mängisin NL10 6Max zoomis (seal oli u.600 mängijat) ja siis seal nn tavalaudasid võibolla oligi äärmisel juhul 6 ehk mingi 30 mängijat kuna enamus veel 5 mängijaga.
Comment