Re: [NL100 SH] muttaja
imo üks asi on biitimine, teine asi on coachmine. Kõik kes asja hästi tunnevad, ei pruugi head õpetajad olla.
Ei käi küll otseselt karu pihta.
Muttaja mis brm kasutad 200s. Ise pakuks puusalt et liiga kitsas BR on sul 200 jaoks, sellepärast ka mindset kannatab kõvasti.
imo üks asi on biitimine, teine asi on coachmine. Kõik kes asja hästi tunnevad, ei pruugi head õpetajad olla.
Ei käi küll otseselt karu pihta.
Muttaja mis brm kasutad 200s. Ise pakuks puusalt et liiga kitsas BR on sul 200 jaoks, sellepärast ka mindset kannatab kõvasti.

Comment