[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #991
    Re: [NL100 SH] muttaja

    Lahedad trollid :)

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=11324

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #992
      Re: [NL100 SH] muttaja

      mis sb preflop statsid?

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #993
        Re: [NL100 SH] muttaja

        23/22/7,4; open4bet 10%(41)

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #994
          Re: [NL100 SH] muttaja

          minuarust see pole hea fold

          btn-i shovemis range peaks suht lai olema

          sb on nkn oma minbetiga committed ja v6ib igast crapiga lolli m2ngida

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #995
            Re: [NL100 SH] muttaja

            Eks ta piiripealne ole jah, ehk teinekord on lihtsam preflop foldida mitte end lolli olukorda panna

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #996
              Re: [NL100 SH] muttaja

              AKs on ka pigem fold ?

              ja JJ on fold, QQ on nuppe eks.

              Natuke leveldan omalõbuks täna :)

              Comment

              • Pyha Karu
                Grinder
                • May 2010
                • 565

                #997
                Re: [NL100 SH] muttaja

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                minuarust see pole hea fold

                btn-i shovemis range peaks suht lai olema

                sb on nkn oma minbetiga committed ja v6ib igast crapiga lolli m2ngida
                Miks peaks SB vaala vastu crapiga lolli mängima ja veel commitima ennast? Kuna tüüp veel normide statsidega, siis see min 4 bet on veel extra tugev ja näitab, et tal täiesti savi flopist, ehk siis pigem just A A/K K.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #998
                  Re: [NL100 SH] muttaja

                  esiteks ma ei pand t2hele et btn on fish

                  teiseks ma ajasin sb $-d ja bb-d sassi (vaatasin tal $40)

                  niiet vahet pole ei viitsi selle preflop spoti yle vaielda

                  Comment

                  • muttaja
                    Pokkerihai
                    • Dec 2010
                    • 1965

                    #999
                    Re: [NL100 SH] muttaja

                    Jäin haigeks ja 3 päeva seetõttu ilma pokkerita olnud. Aga kuna VPP-d vajavad teenimist, siis võtsin asja täna palavikust hoolimata käsil. Jooksin üle EV, seetõttu ka plussis. Muidu suht kehvasti...

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #1000
                      Re: [NL100 SH] muttaja

                      Maru tähtis teadaanne on ka edastada. Nimelt ostsin endale suusavarustuse, mis on esimene samm maratoni suunas :P

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #1001
                        Re: [NL100 SH] muttaja

                        Täna nägin laudades ka sellist pro-d nagu "sirfreddy83". Üpris nukker paistab tulevik, kui PokerStars on shortstäkkerist teampro teinud :/.

                        Comment

                        • Pyha Karu
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 565

                          #1002
                          Re: [NL100 SH] muttaja

                          Loevad isiksused, mitte tulemused. Kui ma ei eksi, siis ta on kääbik ja arvestades praegu kinodes jooksvat suurfilmi, on see hea turundustrikk.

                          Live turniiridel ei kanna ta muide kunagi jalanõusid ja ongi sellised kääbiku stiilis riided seljas.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1003
                            Re: [NL100 SH] muttaja

                            See idioot on juba ammu neil pro, igal võimalusel slowrollin teda.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #1004
                              Re: [NL100 SH] muttaja

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              See idioot on juba ammu neil pro, igal võimalusel slowrollin teda.
                              Mhmh, ma lihtsalt täna sattusin esmakordselt temaga kokku

                              Comment

                              • Pyha Karu
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 565

                                #1005
                                Re: [NL100 SH] muttaja

                                Jep, ma kah vihkan kääbikuid.

                                Comment

                                Working...