Re: [NL100 SH] muttaja
Täna 3 kahe tunnist sessi ja lõpuks kuskil nullis... Kaardijooks ei olnud meeldiv. Lõpuks sain veel AKvAK ka suhu :P
Täna 3 kahe tunnist sessi ja lõpuks kuskil nullis... Kaardijooks ei olnud meeldiv. Lõpuks sain veel AKvAK ka suhu :P

Comment