Re: muttaja; zooom-zoooom
Kui ma su kätt ei näeks, siis selle mängu põhjal ütleks et 99% hittisid turnis flushi või võtsid neliku või boatiga sellise line'i ja ei annaks ise ka sentigi kui just history't pole.
Miks mitte turn dongata? Isiklikult arvan et saad siis rohkem valuet kui selle liiniga mis võtsid.
Kui ma su kätt ei näeks, siis selle mängu põhjal ütleks et 99% hittisid turnis flushi või võtsid neliku või boatiga sellise line'i ja ei annaks ise ka sentigi kui just history't pole.
Miks mitte turn dongata? Isiklikult arvan et saad siis rohkem valuet kui selle liiniga mis võtsid.
Comment