Re: muttaja; zooom-zoooom
Miks peaks olema Zoomis suurem bankroll kui tavas.
Tavas on sul võimalik regulare vältida ja fishidelt suuremat kasumit saada. Ehk su winrate peaks olema tavas suurem ja seetõttu swingimine käib eelkõige positiivse graafiku poole peal. Zoomis sa vastaseid ei saa valida ja tihtipeale ei tunne neid kuna pole viitsinud neid jälgida. Seetõttu on swingimine suurem (hiljuti jälle üks regular üllatas minu MP tõstet 3bettida 87o-ga ja maniakk coldcallis mu blindsteali AK/QQ-ga - no ei tunne veel vastaseid) ja swingimine on toimumas törts allpool ning seega hitib rahakoti põhja valusamalt. Lisaks rushi aegadest mäletan, et kuna preflop ranged olid kitsamad, siis ei folditud 3-betile ka eriti võrreldes tavamänguga (vahe oli lausa 10%). Seega stackoff tuli tunduvalt kergemalt - jälle suuremad swingid.
Mina olen ka Zoomi usku. Enne olin Rushi usku muidugi. Zoomi ainuke miinus on, et sa ei saa pidevalt fishi ownida aga ega sa ei saa seda teha ka tavamängus pidevalt kuna fishe lihtsalt pole alati varnast võtta ja kui ka on, siis võtavad regularid seal viimast. See on tavamängu ainuke eelis, mida kärbitakse ka tableselectionile kuluva aja poolt. Lisaks pidev jälgimine, et lauas peab fish olema, heads upi ei taha tugeva mängijaga jääda või juhul kui sul on hunnik laudu lahti. Lisaks on Zoomil veel ülikiire sisse ja välja istumine ilma blindide kaota. Ca 3x rohkem käsi mängid ilma, et peaks mängukvaliteedis kaotama.
Miks peaks olema Zoomis suurem bankroll kui tavas.
Tavas on sul võimalik regulare vältida ja fishidelt suuremat kasumit saada. Ehk su winrate peaks olema tavas suurem ja seetõttu swingimine käib eelkõige positiivse graafiku poole peal. Zoomis sa vastaseid ei saa valida ja tihtipeale ei tunne neid kuna pole viitsinud neid jälgida. Seetõttu on swingimine suurem (hiljuti jälle üks regular üllatas minu MP tõstet 3bettida 87o-ga ja maniakk coldcallis mu blindsteali AK/QQ-ga - no ei tunne veel vastaseid) ja swingimine on toimumas törts allpool ning seega hitib rahakoti põhja valusamalt. Lisaks rushi aegadest mäletan, et kuna preflop ranged olid kitsamad, siis ei folditud 3-betile ka eriti võrreldes tavamänguga (vahe oli lausa 10%). Seega stackoff tuli tunduvalt kergemalt - jälle suuremad swingid.
Mina olen ka Zoomi usku. Enne olin Rushi usku muidugi. Zoomi ainuke miinus on, et sa ei saa pidevalt fishi ownida aga ega sa ei saa seda teha ka tavamängus pidevalt kuna fishe lihtsalt pole alati varnast võtta ja kui ka on, siis võtavad regularid seal viimast. See on tavamängu ainuke eelis, mida kärbitakse ka tableselectionile kuluva aja poolt. Lisaks pidev jälgimine, et lauas peab fish olema, heads upi ei taha tugeva mängijaga jääda või juhul kui sul on hunnik laudu lahti. Lisaks on Zoomil veel ülikiire sisse ja välja istumine ilma blindide kaota. Ca 3x rohkem käsi mängid ilma, et peaks mängukvaliteedis kaotama.

Comment