[PLO 100-200] muttaja

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muttaja
    Pokkerihai
    • Dec 2010
    • 1965

    #136
    Re: muttaja; 6max@party

    Ühesõnaga tegin ära ühe asja, mida oleks pidanud juba ammu tegema. Nimelt Partypoker lubab iga kuu aja tagant vahetada screenname'i. Mäng hakkas kohe paremini minema. Kindlasti oli vanal ja väsinud nimel halb auri, haises ta õlle, pohmelli ja TILDI järele. Uus on aga klassikaline pokkerimängija screenname: lõhnab hästi, on noor ja kaunis. Ühesõnaga numbritega naisenimi:P Tõenäoliselt on aga reaalsus see, et vastastel pole minu kohta infot, minul aga nende kohta on. Kuigi, kes viitsib süveneda, saab väga lihtsalt mind vana kasutajaga kokku viia, sest ega üldjuhul ühtegi teist eestlast ei mängi ning riiki varjata ei saa. Nüüd hakkangi iga kuu aja tagant vahetama. Usun, et seda tehakse päris palju, ag mõnel, nagu seni minul, on liiga palju uhkust ning tahetakse enda PTR-i graafikuid imetleda.

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #137
      Re: muttaja; 6max@party

      Kas ptr automaatselt ei seo sind sinu vana nimega ja kas noted jäävad alles?

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #138
        Re: muttaja; 6max@party

        Jäävad küll alles. HEM2-s saab isegi luua playeraliase, mis tähendab, et nt graafikud ja asjad on ühised, kui koondada uus ja vana nimi sama aliase alla. PTR träkib puhtalt nime põhjal, ega tema muud tohiks teada.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #139
          Re: muttaja; 6max@party

          Aga vastane näeb ju ikkagi notesi mis ta on sinu kohta teinud? Seega saab siis notesse panna su praeguse nime ja kui vahetad siis näeb mis su eelmine nimi oli ja saab ikkagi need statid teada?

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #140
            Re: muttaja; 6max@party

            Aa... Sa mõtled sinu enda kohta tehtud märkmeid. No see oleks ebaloogiline, kui need alles jäävad. Siis poleks sel nimevahetusel ju mingit pointi.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #141
              Re: muttaja; 6max@party

              Fakkjeah, Stacey tõmbas kunnidega ässade vastu ära! Samas varem samal sessil läks vastupidi. Aga hea tunne ikkagi.

              Comment

              • muttaja
                Pokkerihai
                • Dec 2010
                • 1965

                #142
                Re: muttaja; 6max@party

                Panen väikse graafiku ka alates märtsi algusest. Peamiselt tuleb muidugi süüdistada sitta jooksu, ent kui ma vaatan non-showdown joont, siis on näha, et võrreldes jaanuari lõpuga, kus olin tippvormis, on puudujääke ka mujal. 6-maxi ei julge enam üldse näppida, nl400 kah eriti mitte. Mais on samas plaan tõsisemalt grindima hakata ehk ka 6-maxi vorm tagasi saada ja limiitides üles liikuda.



                Uploaded with ImageShack.us

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #143
                  Re: muttaja; 6max@party

                  Wow, säänsed highstakes mängijad juba nl400 peale langenud... :http://www.pokertableratings.com/par...earch/scout315

                  Kahjuks esimese käe foldisin EP vs CU JJ-ga. Mõni aeg hilejm squeezisin ja AK-ga top pair vs straight draw tuli õnneks koju. Alles sessiooni lõpus vaatasin PTR-ist, et 3bet 15% ja fold to 4bet 5%...

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #144
                    Re: muttaja; 6max@party

                    No Chelseal ei lähe just kõige paremini, vaja uusi mängijaid osta, võib-olla Mourinho tagasi meelitada, kõigeks läheb raha vaja. Tuleb kaotusi kusagilt kokkupoole tõmmata :D

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #145
                      Re: muttaja; 6max@party

                      scout326 on Roman , 315 mingi teine.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #146
                        Re: muttaja; 6max@party

                        ei ole starsis on ta scout326. partys ja ftps oli ja on ta scout315

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #147
                          Re: muttaja; 6max@party

                          No selge , my bad :)

                          Comment

                          • muttaja
                            Pokkerihai
                            • Dec 2010
                            • 1965

                            #148
                            Re: muttaja; 6max@party

                            Tegin täna elu esimese deposiidi Satrsi, et toda Zoomi proovida.

                            4000 kätt mängisin ära ja lõpetasin pmst nullis - nl10 mängides =). Tahtsin vaid proovida, kuda seda asja ja Starsi mängida on, niiet ei hakkanud midagi kõrgemat näppima. Ja ega 21/16 pole vist kõige optimaalsem ka fullring rushi jaoks. Paar protsenti peaks alla võtma.

                            Üks käsi ka:

                            Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 9 Players
                            Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

                            BTN: $10 (100 bb)
                            SB: $10.56 (105.6 bb)
                            BB: $57.88 (578.8 bb)
                            UTG+1: $13.76 (137.6 bb)
                            UTG+2: $8.54 (85.4 bb)
                            MP1: $6.15 (61.5 bb)
                            MP2: $10 (100 bb)
                            MP3: $5.80 (58 bb)
                            Hero (CO): $26.73 (267.3 bb)

                            Preflop: Hero is CO with K K
                            5 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB raises to $0.80, Hero raises to $2.60, BB calls $1.80

                            Flop: ($5.25) J 7 4 (2 players)
                            BB bets $0.80, Hero raises to $4.10, BB calls $3.30

                            Turn: ($13.45) 8 (2 players)
                            BB checks, Hero bets $6.42, BB calls $6.42

                            River: ($26.29) 6 (2 players)
                            BB checks, Hero bets $13.61, BB calls $13.61

                            Results: $53.51 pot ($1.50 rake)
                            Final Board: J 7 4 8 6
                            BB showed 9 9 and lost (-$26.73 net)
                            Hero showed K K and won $52.01 ($25.28 net)
                            Last edited by muttaja; 27.03.12, 05:34.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #149
                              Re: muttaja; 6max@party

                              Kui juba esimese depo tegid siis 600$ First deposit boonus on easy money ju? :)

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #150
                                Re: muttaja; 6max@party

                                Eks ma ikka tegin 600$ jah... Proovin täna, kuidas nl50 Zoomi mängida on.

                                Comment

                                Working...