Re: muttaja; 6max@party
Ühesõnaga tegin ära ühe asja, mida oleks pidanud juba ammu tegema. Nimelt Partypoker lubab iga kuu aja tagant vahetada screenname'i. Mäng hakkas kohe paremini minema. Kindlasti oli vanal ja väsinud nimel halb auri, haises ta õlle, pohmelli ja TILDI järele. Uus on aga klassikaline pokkerimängija screenname: lõhnab hästi, on noor ja kaunis. Ühesõnaga numbritega naisenimi:P Tõenäoliselt on aga reaalsus see, et vastastel pole minu kohta infot, minul aga nende kohta on. Kuigi, kes viitsib süveneda, saab väga lihtsalt mind vana kasutajaga kokku viia, sest ega üldjuhul ühtegi teist eestlast ei mängi ning riiki varjata ei saa. Nüüd hakkangi iga kuu aja tagant vahetama. Usun, et seda tehakse päris palju, ag mõnel, nagu seni minul, on liiga palju uhkust ning tahetakse enda PTR-i graafikuid imetleda.
Ühesõnaga tegin ära ühe asja, mida oleks pidanud juba ammu tegema. Nimelt Partypoker lubab iga kuu aja tagant vahetada screenname'i. Mäng hakkas kohe paremini minema. Kindlasti oli vanal ja väsinud nimel halb auri, haises ta õlle, pohmelli ja TILDI järele. Uus on aga klassikaline pokkerimängija screenname: lõhnab hästi, on noor ja kaunis. Ühesõnaga numbritega naisenimi:P Tõenäoliselt on aga reaalsus see, et vastastel pole minu kohta infot, minul aga nende kohta on. Kuigi, kes viitsib süveneda, saab väga lihtsalt mind vana kasutajaga kokku viia, sest ega üldjuhul ühtegi teist eestlast ei mängi ning riiki varjata ei saa. Nüüd hakkangi iga kuu aja tagant vahetama. Usun, et seda tehakse päris palju, ag mõnel, nagu seni minul, on liiga palju uhkust ning tahetakse enda PTR-i graafikuid imetleda.

Comment