Re: [Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...
Mis ma siis tegema pean kui süsteem selline on lol? Rahandusministeeriumi kontole lambist ülekande tegema?
Käte kokkulöömisest asi kaugel, oli vastus Ranka postitusele nagu kindlustuseta oleks Eestis arstiabi saamine üliraske/kallis.
Algselt postitas karupoeg
Vaata postitust
Käte kokkulöömisest asi kaugel, oli vastus Ranka postitusele nagu kindlustuseta oleks Eestis arstiabi saamine üliraske/kallis.
TC
2 
7
Comment