Re: [Midstakes NLHE HU] BEWARE! There is a...
Yeah, HU-d, high-rollerit, põhiturniiri kindlalt. Ülejäänutest üritan niipalju kaasa teha kui viitsin (tavaliselt mõtlen, et mängin kõik kaasa, aga peale esimese turniiri mängimist livest kopp ees ja ei tee ühtegi :D).
Mingid sick sessionid kus fish hunniku buy-ine mult saanud, aga ei hit'n'runi on ligemale 10 tunni kanti küll kestnud.
MB CL500 2008a
Algselt postitas andu_andu
Vaata postitust
Algselt postitas Ghost0
Vaata postitust
Algselt postitas pokkerisheriff
Vaata postitust
Comment