[Midstakes NLHE & PLO HU] BEWARE! There is a...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #211
    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

    tshatis mölisemine vastasega on lahe. eriti hu sng-des. vanasti sõimasin venelasi fashistideks. see ajas nad eriti pöördesse, vastused olid ikka sellised, et trükimusta ei kannata. aga toimis, tilti läksid ahvid. ühe korra läksin vist veidi liiale ka - ühe armeenlase käest uurisin tõsimeeli, et kas nad senini pühivad perset ilma paberita, palja käega. see solvus nii hullusti, et tõmbas endal ilmselt netijuhtme tagant ära ja koorisin vaesekese blinde röövides paljaks. praegune hittteema minu jaoks on see, et kreeklaste käest uurida, et kas see 3,5 $ mis ta minu käest võidab, päästab siis tema riigi?

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #212
      Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

      Ma ei mölise pmst kunagi keset mängu chatis vastu, muidu kaob keskendumine ära. Vahel küsin ükskõik mis lause peale "what´s that?" ja las ta sis seletab omaette. Samas vb saaks bb/100 juurde. A kui keegi peale mängu ülbitseb, siis ütlen "don´t worry, your money will be well spent" v midagi sarnast.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #213
        Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

        "HAHAHAHAHAHAHAHHAHA TY FUCKTARD

        AHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH


        AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAH"

        IMO.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #214
          Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

          Chess Titansis level 3 biidin juba päris hästi, viimasest 5 mängust 4 võitu ja 1 kaotus... Lõppmängus suures eduseisus olen patti ka teinud mõned korrad, a see savi, ajuvaba asi see patt ja loen võiduks :D

          Time to move up!
          Last edited by Codecci; 14.01.12, 17:03.

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #215
            Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Lõppmängus suures eduseisus olen patti ka teinud mõned korrad, a see savi, ajuvaba asi see patt ja loen võiduks :D
            patiseis on tegelikult viik mitte võit. loe siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Stalemate kui patiseisus lõpetad, siis ei mõtle korralikult läbi kuidas lõppmängu mängida (võib-olla kardad eduseisust kaotada arvutile ja siis ennatlikult lähed patiseisu, et saaksid mängu "võidetuks" lugeda, samuti arvuti üritab sind patiseisu meelitada kui tal on valida kaotuse ja patiseisu vahel).

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #216
              Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

              Ma hoian enamasti chati kinni. HT-des neid "TY" ja sõimamise mehi palju olnud. Lisaks on mul miski chicki avatar ja osad fishid hakkavad külge lööma. Kunagi viitsisin isegi kaasa rääkida, acceptisid küll rohkem ja rääkisid oma elu-olust aga tõesti ei viitsi kuulata kui priske rahakott ning mitme cm. ussike neil pükstes punnitab. Kes viitsib saate nii lisa EV-d.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #217
                Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                Vaatasin oma HEM-i Reportsi limiitide kaupa downswingi algusest:


                Sick, 400NL ja 600NL winrate on ülikena, lihtsalt 1000NL annan kõik ära. Kahtlustan, et mul mingi räme mindset leak tekkinud seoses 1000NL-iga, et ei suuda seal kaotusi handlida ja olen teatud perioodid peale mõningate buy-inide kaotamist jõuluvana olnud. Samas ei tea ka mis teha, 1000NL quittimine ei ole eriti hea lahendus, sest üritan ennast arendada ja probleemi vältimine ehk antud limiidi quittimine ei oleks kuskilt otsast areng

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                  1000NL on väike sample, ma ei muretseks.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #219
                    Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    1000NL on väike sample, ma ei muretseks.
                    vabandust, aga minu arust on see praegu jõhvika jutt mis sa räägid. 1000NL on ta mänginud rohkem käsi kui 600NL (vastavalt 9289 ja 8845). kindlasti on see mingi ajutine mental, millest ta üle saab, aga sama hästi sa võiksid öelda, et ta 600NL winrate ei kajasta ta tegelikke oskusi, sest sample size on veel väiksem. ise soovitaks, et kui on mingi fish, keda võidad madalamal limiidil, siis paku välja et mängida paralleelselt ka 1000NL. siis tead et sul on edge ta ees ja saad jälgida kas su mängutase langeb või muutub kõrgemal (tajkud vahet äkki nii ja jõuad probleemile jälile).

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #220
                      Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                      god damn it. just...god damn it.

                      Comment

                      • jarlop
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 241

                        #221
                        Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        vabandust, aga minu arust on see praegu jõhvika jutt mis sa räägid. 1000NL on ta mänginud rohkem käsi kui 600NL (vastavalt 9289 ja 8845). kindlasti on see mingi ajutine mental, millest ta üle saab, aga sama hästi sa võiksid öelda, et ta 600NL winrate ei kajasta ta tegelikke oskusi, sest sample size on veel väiksem. ise soovitaks, et kui on mingi fish, keda võidad madalamal limiidil, siis paku välja et mängida paralleelselt ka 1000NL. siis tead et sul on edge ta ees ja saad jälgida kas su mängutase langeb või muutub kõrgemal (tajkud vahet äkki nii ja jõuad probleemile jälile).
                        see on paras mustika jutt

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #222
                          Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          vabandust, aga minu arust on see praegu jõhvika jutt mis sa räägid. 1000NL on ta mänginud rohkem käsi kui 600NL (vastavalt 9289 ja 8845). kindlasti on see mingi ajutine mental, millest ta üle saab, aga sama hästi sa võiksid öelda, et ta 600NL winrate ei kajasta ta tegelikke oskusi, sest sample size on veel väiksem. ise soovitaks, et kui on mingi fish, keda võidad madalamal limiidil, siis paku välja et mängida paralleelselt ka 1000NL. siis tead et sul on edge ta ees ja saad jälgida kas su mängutase langeb või muutub kõrgemal (tajkud vahet äkki nii ja jõuad probleemile jälile).
                          Ega 600NL sample tal ka suur ei ole.... Kogu sample on tal juba enam vähem ja siiski-siiski 33 000 käelisi downswinge juhtub ja üle selle sample on ev/bb plussis. Seega mine laku ise pontsikut.

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #223
                            Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma hoian enamasti chati kinni. HT-des neid "TY" ja sõimamise mehi palju olnud. Lisaks on mul miski chicki avatar ja osad fishid hakkavad külge lööma. Kunagi viitsisin isegi kaasa rääkida, acceptisid küll rohkem ja rääkisid oma elu-olust aga tõesti ei viitsi kuulata kui priske rahakott ning mitme cm. ussike neil pükstes punnitab. Kes viitsib saate nii lisa EV-d.
                            FTP-s mängides oli kunagi selline hobi, korjasin chatis öeldud kõvemaid repliike, kuna siin teemaks tulnud siis panen ka mõned huvitavamad üles, vb tahab mõnda veel kasutada keegi :D

                            jensbernd1203: AS WORSE AS THIS UGLY UKRANINAS ALL WEAK RACES WHCIH ARE NOT WORTH TO LIVE AND WASTE THE AIR OF ARIANS

                            pooint888: du bist spinner

                            Maxi341: now usbekistan must work 1 year for that money

                            figarotta: jasssass u are a real donk

                            UltimateRevenge: phucking lukcy fish whore

                            Kingcoza: nh sexual harrasment panda

                            ImaBeast4Sure: phuckin bullshyt

                            KasparsAA: austin look in the mirror and then u can see a retarded 10-year-old girl

                            Loosersnooze: nh pissbucket

                            Loosersnooze: gofckurselfe

                            SmokkingAcezz: u got a horseshoe stuck in ur butt

                            whitten5: go change a light bulb moron

                            j431: saako muuten rakeback diilin tehtyä jälkeen päin

                            STcortes: ***** toi o homo

                            66seadog: jackass you are one lucky mo fo

                            JDblDizzzle: Watchout for jas... BIG Donkey, pushes crap a TON!!

                            bigalaro: you lost a a s hole

                            5erg4n: PIDOR

                            bermanmcbill: just FYI any made hand i'm all in

                            CheckNorrizzz: 2 $ for u got get some vaseline

                            el perfecto: ????? ?? ???

                            sanli_sj: come on donk, if you bluff me again ,you will die

                            praid5: you mam sic hooter donk

                            5erg4n: 4ushok eblan

                            FameKimika: take a finger inside and read a book with the other hand

                            RutsDC: Someone put your arse where your head should be.

                            drtydaydream: kaik o ****** pael muni

                            ExDreamer: suka ebanii pidarast

                            igothelastone: grow a co ck and get brain

                            pokerniss: overlucked by c o c k face

                            Santurus: I rape spanish girls in Spain every summer

                            Santurus: I wil rape spanish girls this summer too

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #224
                              Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                              Algselt postitas jarlop Vaata postitust
                              see on paras mustika jutt
                              Jep, go home nüüd Jarlop

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #225
                                Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                FTP-s mängides oli kunagi selline hobi, korjasin chatis öeldud kõvemaid repliike, kuna siin teemaks tulnud siis panen ka mõned huvitavamad üles, vb tahab mõnda veel kasutada keegi :D

                                jensbernd1203: AS WORSE AS THIS UGLY UKRANINAS ALL WEAK RACES WHCIH ARE NOT WORTH TO LIVE AND WASTE THE AIR OF ARIANS

                                pooint888: du bist spinner

                                Maxi341: now usbekistan must work 1 year for that money

                                figarotta: jasssass u are a real donk

                                UltimateRevenge: phucking lukcy fish whore

                                Kingcoza: nh sexual harrasment panda

                                ImaBeast4Sure: phuckin bullshyt

                                KasparsAA: austin look in the mirror and then u can see a retarded 10-year-old girl

                                Loosersnooze: nh pissbucket

                                Loosersnooze: gofckurselfe

                                SmokkingAcezz: u got a horseshoe stuck in ur butt

                                whitten5: go change a light bulb moron

                                j431: saako muuten rakeback diilin tehtyä jälkeen päin

                                STcortes: ***** toi o homo

                                66seadog: jackass you are one lucky mo fo

                                JDblDizzzle: Watchout for jas... BIG Donkey, pushes crap a TON!!

                                bigalaro: you lost a a s hole

                                5erg4n: PIDOR

                                bermanmcbill: just FYI any made hand i'm all in

                                CheckNorrizzz: 2 $ for u got get some vaseline

                                el perfecto: ????? ?? ???

                                sanli_sj: come on donk, if you bluff me again ,you will die

                                praid5: you mam sic hooter donk

                                5erg4n: 4ushok eblan

                                FameKimika: take a finger inside and read a book with the other hand

                                RutsDC: Someone put your arse where your head should be.

                                drtydaydream: kaik o ****** pael muni

                                ExDreamer: suka ebanii pidarast

                                igothelastone: grow a co ck and get brain

                                pokerniss: overlucked by c o c k face

                                Santurus: I rape spanish girls in Spain every summer

                                Santurus: I wil rape spanish girls this summer too
                                lol

                                Comment

                                Working...