Re: [Midstakes NLHE/PLO HU] BEWARE! There is a...
tshatis mölisemine vastasega on lahe. eriti hu sng-des. vanasti sõimasin venelasi fashistideks. see ajas nad eriti pöördesse, vastused olid ikka sellised, et trükimusta ei kannata. aga toimis, tilti läksid ahvid. ühe korra läksin vist veidi liiale ka - ühe armeenlase käest uurisin tõsimeeli, et kas nad senini pühivad perset ilma paberita, palja käega. see solvus nii hullusti, et tõmbas endal ilmselt netijuhtme tagant ära ja koorisin vaesekese blinde röövides paljaks. praegune hittteema minu jaoks on see, et kreeklaste käest uurida, et kas see 3,5 $ mis ta minu käest võidab, päästab siis tema riigi?
tshatis mölisemine vastasega on lahe. eriti hu sng-des. vanasti sõimasin venelasi fashistideks. see ajas nad eriti pöördesse, vastused olid ikka sellised, et trükimusta ei kannata. aga toimis, tilti läksid ahvid. ühe korra läksin vist veidi liiale ka - ühe armeenlase käest uurisin tõsimeeli, et kas nad senini pühivad perset ilma paberita, palja käega. see solvus nii hullusti, et tõmbas endal ilmselt netijuhtme tagant ära ja koorisin vaesekese blinde röövides paljaks. praegune hittteema minu jaoks on see, et kreeklaste käest uurida, et kas see 3,5 $ mis ta minu käest võidab, päästab siis tema riigi?

TC
Comment