andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #16
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    downswingi pealt tuli Pärnus treeninglaager ja hetkel mängimist ei toimu. Järgmisest nädalast plaanin uuesti grindima hakata.

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #17
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Edu. Sain ka sinu teemast motivatsiooni natuke HU sngsid grindida :)

      Leidsin veel sellise lingi: http://www.sitandgoplanet.com/sitandgo/sitandgo.html#hu


      Äkki on abiks.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #18
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Peaaegu ilus, kui poleks seda 9-t järjestikku kaotust tulnud ;D, kusjuures null tilti selle jooksul, puhas ebajopp ;D
        Aga eks katsun edasi grindida ja tahaks varsti teha SNGacademy-sse kasutaja, ehk siis hakkab tulema midagi .



        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding



          alates 70ndast mängust täna mängitud, hea päev suhteliselt ( buy-in wise ).

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #20
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            nonii nüüd alustan vallutama, loodetavasti edukalt, 23$ turbosid starsis. 11,5-te kogutulemus on all. Roi oli 10%, mis ei ole muud kui nõrk rahuldav äkki. Alustan ka nüüd õppevideode vaatamist HUSNG.com treeningsaidil ja loodaks isegi lähiajal mõne videoga valmis saada.

            Comment

            • Tarq666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 814

              #21
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Tundub, et Sul läheb stabiilselt ja edukalt. Keep it up :)

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #22
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas Tarq666
                Tundub, et Sul läheb stabiilselt ja edukalt. Keep it up :)
                tänud !

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #23
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  101 23 taalast sng-d tehtud ja positiivne on see, et olen plussis :) Kuigi mängin vaid valitud miinusmängijatega enamjuhul, on kasum marginaalne, kuid nagu me teame on HU variatsioonirikas ja 100 mängu on millegi iseloomustamiseks ilmselgelt liiga väike sample. Seega grindin usinasti edasi ja vaatan, kas jään püsima medium stakesi ( LOL starsi järgi on see medium stakes ).


                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #24
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    esimene miinuses sajane blokk. Täna homme tahaks kõvasti mängida ja kiirelt järgmised 100 valmis saada. Siiamaani breakeven 23stes 200 turniiri.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #25
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Sul praegu raske grindida ka. Tõstmise EM telekas :)

                      Igatahes edu!

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #26
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas jrgn hell
                        Sul praegu raske grindida ka. Tõstmise EM telekas :)

                        Igatahes edu!
                        tänan.

                        meeste kaalud on igapäev 20.00 - 22.00 otseülekanne. Naiste tõstmist ei viitsi vaadata .

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #27
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          sain kelgu libisema õnneks ka sellel limiidil. Edasisest mõtlesin, et võik hakata hoopis nädala kokkuvõtteid tegema, sest ei viitsi neid turnasid siin täpselt loendada 100 kaupa.




                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #28
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            heater + midagi on ka juba esimesed HUSNG.com videod andnud mängule juurde. Aga siis selle nädala graph ja statistika. Põhimõtteliselt saab vist varsti 33,5$ buy-iniga turnasid hakata laksima, mis on igati positiivne.



                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #29
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              eelmine nädal oli mängulises mõttes väga väikesemahuline, aga samas mängisin esimest korda enamasti 34,5$ HU-si ja run oli hea. See nädal olen mänginud täpselt 0 mängu, sest läpparis oleva windows xp-ga probleeme, teen formati.

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #30
                                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Ise ka suur HU sng fanaatik.

                                Soovin edu uute limiiide purustamisel.

                                Comment

                                Working...