andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2101
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Teeks ka siis otsa lahti.
    Pokkeriga olen tegelenud mõned aastad ja üldjoontes olen plussis mängija. Paraku, osalt seoses T6 pankrotistumisega, pole suutnud endale tekitada bankrolli, kuna cashout-mode on justkui installeeritud ajju. Samuti pole ka regulaarselt mänginud kindlaid mänge. Nüüd oleks plaanis grindida oma bankroll teadmata kõrgustesse keskendudes peamiselt HU SNG-dele. Alustan 116$ starsi kontol ja mängin 6$+.25 turbo HU sng-si, kuni bankroll on sobilik liikumaks limiitidest ülesse.
    Üks põhiline päeviku eesmärk on allutada ennast distsipliinile, mis siiamaani pole õnnestunud motivatsioonipuuduse ja teiste tegurite koosmõjul.Samuti loodan saada tagasisidet ja soovitusi. Loodan, et suudan tänu päeviku pidamisele varasemast rohkem: mängida tihedamini A+ mängu; lõpetada tiltimine või siis vähemalt tiltis mängimine ; teha minimaalselt cashoute ja keskenduda rohkem grindimisele; anda teada oma käekäigust ja arvamustest elust ja pokkerist, osaleda argumenteeritud aruteludes.
    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    18 buy-ini SNG jaoks - edu
    Pean tsiteerima selle päeviku esimesi poste. Lihtsalt vapustav, kuidas raske ja järjepidev töö end ära tasub ning mitte väikselt. Ootan esimest $100 000 kuud ja $1 000 000 marki SharkScopes.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #2102
      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

      Rõõm tõesti sellist saavutust vaadata :-) good work!

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #2103
        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

        Heh, tõesti... 2009 oleks pidanud andu vastama, et 3a pärast teeme Tartu kokukal €1K flippe ja siis oled sina see, kes oma 18 buy-iniga higistab :D

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #2104
          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

          Kade aga tugev plaksutus Härrale :D

          Imo just sellist Masterit ongi vaja ... motiveerib alustajaid ja usun ,et ka praeguseid pro-sid



          WP

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #2105
            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

            Aasta alles noor, aga saab näha, kas järgmistel aasta mängijate valimistel jälle aasta live ja turniirimängija sama, või võidab Andu, nagu oleks pidanud ka viimase aasta mängija tiitel talle minema.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2106
              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              Aasta alles noor, aga saab näha, kas järgmistel aasta mängijate valimistel jälle aasta live ja turniirimängija sama, või võidab Andu, nagu oleks pidanud ka viimase aasta mängija tiitel talle minema.
              Ega jh, kivil obv awesome tulemused, aga see aasta mängija teema oli küll andu ja mendi vahel flip, ainec.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #2107
                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                andu_andu. Kui soovid vaesele tudengile veidi lisateenistust tekitada, siis confirmi palun märtsi OT-s, et lisad mai alguses aprillikuu graafiku ilma rb-ta.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #2108
                  Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  andu_andu. Kui soovid vaesele tudengile veidi lisateenistust tekitada, siis confirmi palun märtsi OT-s, et lisad mai alguses aprillikuu graafiku ilma rb-ta.
                  lol, aga mitte vaene tudeng ei teeni, vaid loll õllesõltlane :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2109
                    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Ega jh, kivil obv awesome tulemused, aga see aasta mängija teema oli küll andu ja mendi vahel flip, ainec.
                    Alles nüüd vaatasin üle nominendid/võitjad ning sama muster on aastast-aastasse kordumas ja seepärast jätabki täiesti külmaks auhindade jagamine, sest ei ole õige autasustamine.

                    Väga palju auhindu antakse puhtalt paari numbri pealt, arvestamata üldist tausta. Samuti ma ei suuda leida kategooriat "live-mängija" ja nii väga tundub, et aasta mängija = live mängija ning millegipärast on see tugevam, kui online-mängija. Täiesti arusaamatu minu jaoks.

                    Selle aasta tulemused oleksid pidanud olema:
                    • aasta mängija: andu_andu
                    • netimängija: ment
                    • live/turniiride mängija: kivisaba


                    Pakun, et mitte kellegil ei ole vastu vaielda mu kahe esimese nime üle - neile ei ole lihtsalt ligilähedasid konkurente.

                    Tahan näha teist Eesti mängijat, kes tegi rohkem kui $200 000 aastaga, käides mängimas ka WSOP-l ja veel mõnel turniiril ning saavutas veel SNE taseme. Sellejuures arvesse võttes, et sügise hakul oli VPP-sid väga palju puudu.

                    Või mängijat, kes grindib end FR 200NL-1000NL SNE-ks terve aasta vältel, kus siiski enamus tuli 200NL ja seda 24h. Samas säilitades normaalse winrate ja tulemused. Selleks on vaja kogemusi ja oskusi.

                    Ma ei hakka ilustama. Kivisaba tulemused on kenad nii online ja live, ta väärib tunnustamist aga andu_andu ja mendi kõrval on ta alles poisike. Tõenäoliselt on nende tulemustest maas 2-3 aastat.

                    Seega ma näen, et ETPF ei tunnusta pokkerimängijaid õiglaselt. Saaksin aru, et kandidaadid on lähestikku, aga see nii ei olnud. Päikesesüsteemiga võiks võrrelda, et andu_andu on merkuur, ment veenus ja järgmised alles saturn või kaugemad planeedid.

                    EDIT: võib-olla tõesti mendi ja andu_anu vahel flip, aga teised on FAAAAAR AWAYYYYY.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2110
                      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                      Kui andu andu päevik oleks pokernewsi foorumis, siis olex andu valitud :D

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #2111
                        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                        Huvitav oleks teada kust see raha tuleb. Kui palju reg-de vastu ja palju highstakes purjus donkide vastu:)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2112
                          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Kui andu andu päevik oleks pokernewsi foorumis, siis olex andu valitud :D
                          nope. ma ei usu seda. ma ei oska öelda tänapäeva valimiste süsteemi, aga PN eestvedajad on kõik suht retired nagu minagi ja neil täiesti ükskõik, kes ja mida võidab.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2113
                            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Huvitav oleks teada kust see raha tuleb. Kui palju reg-de vastu ja palju highstakes purjus donkide vastu:)
                            Seda näed eelmise aasta SNE chase puhul. Ma vähemalt arvan nii. Andu saab seda kahe nädala pärast ümber lükata või kinnitada.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #2114
                              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              nope. ma ei usu seda. ma ei oska öelda tänapäeva valimiste süsteemi, aga PN eestvedajad on kõik suht retired nagu minagi ja neil täiesti ükskõik, kes ja mida võidab.
                              yep.
                              lisaks pn inimestele on enamus etpf inimesed pn foorumi lugejad, mitte pp.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #2115
                                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                                Neid ennast ei huvita, et tiitlid õigetele inimestele välja saaks antud ? Täiesti retarded ja mitu aastat järjest juba. Imo eelmine aasta veel peale jagamist tuldi siia midagi hämama kui häält tõsteti, et järgmine aasta teeme teisiti vms.

                                Comment

                                Working...