andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1981
    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    oleks paar huvitavat küsimust fännidelt:

    1. kas sul vastastest kahju ka on?
    2. millal norm bemm?
    3. mis on su kõige ägedamad ballad asjad?

    glgl!

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1982
      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      oleks paar huvitavat küsimust fännidelt:

      1. kas sul vastastest kahju ka on?
      2. millal norm bemm?
      3. mis on su kõige ägedamad ballad asjad?

      glgl!
      Ma rohkem audi vend ja pole eriline asjadega ballatseja. Auto ongi vist

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #1983
        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

        Mindseti kriitikaga/juhendamisega ka tegeled ?

        Minul on probleemid volüümiga ja mänguväliste asjade lahushoidmisega. Pokker on lisahobi õppimise ja põhitöö kõrvalt. Mängu justkui biidiks oma limiidis, swinge eriti ei esine.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1984
          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          Ma rohkem audi vend ja pole eriline asjadega ballatseja. Auto ongi vist
          Moët'i ja dom perignon'i pilte ei saa jah :(?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1985
            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            pole eriline asjadega ballatseja
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #1986
              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

              Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
              Mindseti kriitikaga/juhendamisega ka tegeled ?

              Minul on probleemid volüümiga ja mänguväliste asjade lahushoidmisega. Pokker on lisahobi õppimise ja põhitöö kõrvalt. Mängu justkui biidiks oma limiidis, swinge eriti ei esine.
              Osta omale Jared Tendleri " Mental Game of Poker " - seal seletab hästi lahti põhilised motivatsiooni ehk volüümiprobleemid.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #1987
                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                Kui juba welliks kätte läks siis: Kui suure summa peale oleksid nõus tegema ühe hyper-turbo suvalise kohaliku matsiga, kelle vastu sul on mõõdukas (aga mitte räme) edge?

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1988
                  Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                  $30k

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1989
                    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    Ma rohkem audi vend ja pole eriline asjadega ballatseja. Auto ongi vist
                    Milline auto on siis täpsemalt (kw,tuuning jms.)?

                    Väljalaskeaasta pole oluline. Minu arust annab RS2 igal moel näiteks HCC mersule silmad ette.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1990
                      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars



                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1991
                        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Milline auto on siis täpsemalt (kw,tuuning jms.)?

                        Väljalaskeaasta pole oluline. Minu arust annab RS2 igal moel näiteks HCC mersule silmad ette.
                        Mees teab, mis mees räägib. Kunagi, kui rikkaks saan, siis ostan endale pühapäeva autoks selle.
                        See auto on veel sellest ajast, kui tehti pärisautosid. Tehaseades astub sajani 4,8 sekundit :P Piit thät, M5.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1992
                          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                          Päris kole ruut imo :D Vanade Audide välimus on täiesti out, aga jah, iga inimene näeb asju erinevalt :)

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #1993
                            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                            endale meeldivad pigem vanemad autod, aga siin kohal pean rudiga nõustuma, värv on veel eriti jube kui sellist linna pildis näha, sobiks kuhugi rajale vb. vanadest tulevad meelde V8 ja S1 mis on solid pillid
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            uuemad audid aga väga ilusad ja andu A6 väga solid tho

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1994
                              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                              Eks see ole sama teema, kuidas peale seda, kui Mac´ist sai PC, muutus kogu Apple kaubamärk ülimalt atraktiivseks ja lendas tähena taevasse.

                              Comment

                              • KristjanRawk
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 1133

                                #1995
                                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                                kas grindid ka samas stiilis nagu hokiegreg, et esmaspäev nt vaba, aga järjest suurendad volüümi kui nv ligineb päeva kaupa, et vältida burnouti või kuidas? huvitab just see üks päev nädalas vaba teema, mida tendler soovitab.


                                bmw teemasse
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...