andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2026
    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas ainult Starsis toimetad või mängid/oled mänginud viimasel ajal mujal ka?

    Ja ainult hypereid või mingeid turbo/tavalisi lisaks?
    ainult starsis ja ainult hypereid jep hetkel.

    Actionit piisavalt palju, et enamvähem kogu energia ära kulutada

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2027
      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

      Sit another, if full vms. linnukese kadumine on hea või halb?

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #2028
        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Sit another, if full vms. linnukese kadumine on hea või halb?
        mingit vahet ei ole vist, sest kui ma õigesti mäletan siis register to any`ga sharkyt ikka ei biitinud ja tuli simul-sit anyways.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #2029
          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

          Tegelt hetke sharky mõningase lagimisega saaks vist sellega normaalselt lobbysid seega mine võtta kinni nüüd, kas muutus midagi või mitte. Sharky-l on ka variance - vahel on megafast, vahel lagib. Kui lagib siis on hea, sest kiiremad, kes viitsivad saavad vahepeal käsitsi lobbysid ja jäävad järjekorda alles ka

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #2030
            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

            Ma ikkagi ei saanud vastust. 6max high stakes on 70% reg-dest Sharkscope blokkinud. Miks nad seda siis teevad kui fishid antud saite ei kasuta?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #2031
              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

              Et regid arvaksid et nad on fishid

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2032
                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Et regid arvaksid et nad on fishid
                -ev, siis hakkavad regid Sulle järgi istuma, selle asemel, et fish istuks :P

                Probably on nad lihtsalt kaotavad SNE'd ja häbenevad seda

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2033
                  Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                  6maxist oli jutt, siis võivad ka regid pigem softimaid liigutusi sinu vastu teha.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #2034
                    Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                    Ma isiklikult arvan, et selle taga ei ole põhjus peitmaks end regide või fishide ees vaid inimeste enda privaatsus või teadmatus. Privaatsus erinevatel põhjustel: kellel mitte kõige paremad tulemused, kes lihtsalt ei soovi oma rahakotti avaldada vms. Teadmatus siis sellest, et kindlasti on regulare või semi-regulare, kes ei kasutagi sharkscope ning võib-olla ei teagi selle olemusest mitte midagi, või kasutab mõnda muud saiti kui sharkscope.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #2035
                      Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                      Imo 6maxis ka paljud head crusherid on oma info ära salastanud, osalt ehk et ei nähtaks nende teenistust. Kui vaadata samade BI'de 6maxi ja HU rekside teenistusi, siis HU omad on pikalt ees, kuigi hästi biitiv ja kõrgema RB%'ga 6maxi tüüp võib vabalt sama palju või rohkemgi teenida. Mingi võimalus on, et blokitakse statse, et uusi rekse nii palju ei tuleks.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #2036
                        Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                        Kui ma oleks hea winratega regular ja teeks midagi teistest erinevalt, siis ka pigem blokiks. Nt. kui ma olen katki hammustanud, et bubbles tuleb olla ekstreemselt tight või loose, siis ma ei tahaks, et nõrgemad regularid vaatavad SC-st, et see stiil töötab hästi ja hakkavad jäljendama või põhjalikult analüüsima mu mängu.

                        Kui 9-maxi mängisin paar aastat tagasi, siis märkisin eraldi ära need, kel oli SC-s väga kõrge winrate. Nende kohta tegin rohkem notesid, et mida nad fishide või regularide vastu ebastandardset tegid, mis silma jäi.

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #2037
                          Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                          graafik HU vs 6max...


                          pokeroprimizer andmetel - Ma ei ole kindel kas see on last year või last 12 month, aga ei ole absoluutselt vahet , kuna mõlemal võrdsed kriteeriumid. JA RB+ volume on Waaaay overrated mängijate silmis (eriti micro/low stakes)... Inimesed ei teadvusta endale et RB makstakse nende enda winningsitest ning kui nad mängu korrralikult ei biidi siis ei saa loota et RB teeb neist miljonärid (SNE, 170k raket mis maksad oma võitudest).

                          Statse blokitakse erinevatel põhjustel... ning lähitulevikust on ka eredaid näiteid (Forelli T-särk). Kuna igale inimesele meeldib bragida , kui neil hästi läheb siis ma lihtsalt ei kujuta ette et niisama lambist blokitakse võitev graph ise ära. (kuigi tean ka kindalt näidet/näiteid kes crusheritest blokked).. Eriti kui graaf kisub ilus , siis see on ju nö elutöö ja mälestused - swingid jms asjad. Pmst see rahakotti piilumine on suht lamp imo... samamoodi teame ju erinevate elualade inimeste rahakotte kune need on capped ehk kindel palgavahemik.(9-17 tööinimesed enamuses)

                          Aga jah olen nõus , et on ka põhjuseid miks blokkida enda võitvad statsid, kuid pigem siis privaatsuse eesmärgil/ kellegi eest sissetuleku varjamiseks. Mitte sellepärast et Sul haruldane info ja ebamaiselt hea strateegia pagas( T-särgi juhtum).

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2038
                            Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                            Wow lol, #4 HU-s, 0PIGGYBANK kes rahuliku $420K tegi, on mul note:

                            Fish vist, HU-s vähemalt.

                            3b pot, tal 99 ja callis bustoks ennast, flop madalad kaardid, turn Q, river J.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #2039
                              Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                              Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                              graafik HU vs 6max...

                              lasin sharkscopes sarnase edetabeli kuvada ja seal su HU nimekirjas olevatest mängijatest märgib sharkscope lipuikooni järgi ChuckNorrisQ (#20) eestist pärit olevaks. kui tõene, siis keegi eestlastest (või vähemasti eestist) on absoluutses SNG mängijate tipus maailmas.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #2040
                                Re: [ $200/$300/$500 HU SNG] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding @ PokerStars

                                Ranka mainis kunagi, et mõned nit-regid olid PS-s olnud sellised, keda peeti nõrgaks, kes avasid minraisega vms. Kuni PTR välja tuli ja näitas neile mingit monster winrate. Ranka võiks täpsustada, aga PTR ja SC peaks selles suhtes suht sama efekti omama.

                                2009-2010 blokkisid SC statte küll peamiselt tugevad regid. Mina tegin sellistele solid regi värvi igatahes juurde ja note "SC blocked" tähendas table selectionis "avoid". Aga tänasel päeval vist on jah pigem niipidi, et enamik häbeneb oma tulemust, mitte ei varja kõrget winrate.

                                Comment

                                Working...