Kuna Andu on teine grinder kes üritab see aasta SN püüda siis mind huvitab ka et kuida kulgeb,ning päevikud ongi selleks et küsida ja vasta ja väga asjakohaline on vahepeal uurida kuida läheb!
Kuna Andu on teine grinder kes üritab see aasta SN püüda siis mind huvitab ka et kuida kulgeb,ning päevikud ongi selleks et küsida ja vasta ja väga asjakohaline on vahepeal uurida kuida läheb!
Viimase update kohaselt on tal platinumstar juba käes.
Vahepeal võtsin kõrgemale shotte, mis väga hästi ei läinud, kuid ei põe midagi, sest olid +ev shotid kindlalt ja olin teadlik kõigist riskidest ja võtaks võimalusel uuesti. Mängisin võimalusel $1k mänge kehvemapoolsete mängijate vastu + reg-war`id $500stes. Kuigi vpp-sid tuli kenasti, siis rahalises mõttes oli suht häving. Mängisin ja õppisin väga palju ja tekkis burnout ( too intense motivation ), millest vaikselt taastun. SNE graafikust olen hetkel maas ja selle õnnestumine sõltub sellest kuidas suudan oma aega planeerida mängimise/mittemängimise vahel. Kui hetkel arutult liiga palju mängiks siis arvan, et ei teeks ära, sest pean järgmised 2 kuud järjest mängima rohkem kui üldse olen mänginud phe kuu jooksul. Pean hoolikalt valima piisavalt vabu päevi, et ei tekiks uut burnouti nagu siin vahepeal oli ( veits oli süüdi ka downer ), samas ei saa liiga palju ka lebotada. Vahepeal mängisin 2 nädalat jutti iga päev hommikust õhtuni - see ei olnud tagantjärgi vaadates mõistlik. Kuid igast situatsioonist tuleb teha omad järeldused ja edasi minna - selles ju edu võti ongi.
ma ise olen viimased 1,5 kuud korralikult tuld andnud ja on tekkinud päris hea süsteem, et mängin 3-4 päeva suht 8h+ ja siis 1 päev ülivähe või täiesti puhkan. oleneb kuidas tuju ja väsimus ja siis sama asi kordamisele. seni on töötanud minu puhul.
Tuleb seada endale eesmärgid ja selgeks teha, mis nende püüdmisega kaasneb. Kui eesmärgiks on 3 aasta pärast olla võimalikult palju oma võimetest realiseerinud siis on lühiajalisi tagasilööke kergem taluda ja neid võib võtta isegi positiivsena, kuna näitavad sulle kätte sinu nõrkused, mida parandada. Raskeid aegu tuleb võtta kui challenge accepted, sest pokkeris ei tule edu enam sirgjooneliselt. Kui tead oma eesmärki, siis lähtu sellest ja tea, mis sellega kaasneda võib ( näiteks aasta alguses sead eesmärgiks aggresiivse BRMi, siis juba ette tead et tuleb aastas 3-4 miinuskuud, mis on aggro BRMi puhuld std )
Suuresti defineeribki ühe mängija see, kuidas ta rasketel aegadel hakkama saab, mitte see kuidas headel aegadel. Suured swingid treenivad mindsetti, sest lükkavad seda piiri edasi mida oled mingi lühikese aja jooksul kaotanud ja järgmised korrad talud väiksemaid kõikumisi juba paremini - põhimõtteliselt võib öelda, et suurte langustega hakkama saamist ei olegi võib-olla võimalik treenida neid päriselt läbi elamata - sellepärast ongi need positiivsed, kuna tugevdavad möödapääsmatul viisil mindsetti. Ega see kerge ei ole loomulikult, kuid hea ongi, et ei ole, sest sellistest olukordadest tulebki edge välja nende kasuks, kes vaeva näevad ja neid olukordi võimalikult ratsionaalselt näevad.
Tuleb seada endale eesmärgid ja selgeks teha, mis nende püüdmisega kaasneb. Kui eesmärgiks on 3 aasta pärast olla võimalikult palju oma võimetest realiseerinud siis on lühiajalisi tagasilööke kergem taluda ja neid võib võtta isegi positiivsena, kuna näitavad sulle kätte sinu nõrkused, mida parandada. Raskeid aegu tuleb võtta kui challenge accepted, sest pokkeris ei tule edu enam sirgjooneliselt. Kui tead oma eesmärki, siis lähtu sellest ja tea, mis sellega kaasneda võib ( näiteks aasta alguses sead eesmärgiks aggresiivse BRMi, siis juba ette tead et tuleb aastas 3-4 miinuskuud, mis on aggro BRMi puhuld std )
Suuresti defineeribki ühe mängija see, kuidas ta rasketel aegadel hakkama saab, mitte see kuidas headel aegadel. Suured swingid treenivad mindsetti, sest lükkavad seda piiri edasi mida oled mingi lühikese aja jooksul kaotanud ja järgmised korrad talud väiksemaid kõikumisi juba paremini - põhimõtteliselt võib öelda, et suurte langustega hakkama saamist ei olegi võib-olla võimalik treenida neid päriselt läbi elamata - sellepärast ongi need positiivsed, kuna tugevdavad möödapääsmatul viisil mindsetti. Ega see kerge ei ole loomulikult, kuid hea ongi, et ei ole, sest sellistest olukordadest tulebki edge välja nende kasuks, kes vaeva näevad ja neid olukordi võimalikult ratsionaalselt näevad.
Comment