andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1696
    Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Ei saa täpselt aru sinust, kui see vastuargumendina mõeldud oli. Lühiajaline risk on teatavasti täiesti ebaoluline faktor, kui üüratu sample peale on tegu crushiva mängijaga.
    ei old vastuargument. well done, andu

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1697
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Starsi lifetime on 178k ja FT 48k. Eks Andu oskab ise paremini rääkida, aga isegi 300k tuleb lifetime kokku äkki boonustega.
      Ups läks FT täitsa meelest jah.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1698
        Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Ei saa täpselt aru sinust, kui see vastuargumendina mõeldud oli. Lühiajaline risk on teatavasti täiesti ebaoluline faktor, kui üüratu sample peale on tegu crushiva mängijaga.
        Adamil hea point, aga halvasti sõnastatud - näiteks igakuiselt ma võtaks vabalt 80% oma expected earningust, kui saabuks konkreetne variancefree raha. Peale kõige epicumate kuugraphide on Andul ka kõige jõhkramad downswingid, nii et ma usun, et ka tema vähemasti mõtleks selle peale.

        Andule gg, wp, palju õnne you sicko.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1699
          Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          Adamil hea point, aga halvasti sõnastatud - näiteks igakuiselt ma võtaks vabalt 80% oma expected earningust, kui saabuks konkreetne variancefree raha. Peale kõige epicumate kuugraphide on Andul ka kõige jõhkramad downswingid, nii et ma usun, et ka tema vähemasti mõtleks selle peale.

          Andule gg, wp, palju õnne you sicko.
          ma olen kunagi mõelnud isegi sellise äriidee peale. aga seal niipalju agasid ning võtaks tohutult aega ennem kui kogemustele põhinedes saaksid selle õige protsendi paika.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1700
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Jap, aga oma rolli mängib ka riskitaluvus siin. Hyperites 6% longtermis vast eriti reaalne ei ole, aga miski 4% ROI peaks küllaltki tehtav andul olema (pole SS vaadanud) ning ka siis oleks tunniteenistus jõhkralt kõrge. Selle 80% jutuga mingil määral nõustun, aga antud näite kohaselt oli see suhe mitte 80%-100%, vaid ca 0.6%-100% (1h töö vs 168h töö). :P
            Last edited by fyte; 30.04.12, 16:08.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1701
              Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              ma olen kunagi mõelnud isegi sellise äriidee peale. aga seal niipalju agasid ning võtaks tohutult aega ennem kui kogemustele põhinedes saaksid selle õige protsendi paika.
              Polegi võimalik, 99%+ mängijatest ülehindab oma teenistust ja kui mu winrate nt 20bb/100 ja keegi mulle nii maksaks kätearvu pealt siis hui table selectiks nii hästi. Isegi mitte pahatahtlikult võib-olla, aga tahes-tahtmata seda juhtub.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #1702
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Ma kunagi mõtlesin idee peale stiilis:

                - 10-20 enam-vähem sama limiidi tegelast teevad "klubi".
                - Iga kuu postitavad kõik liikmed oma graafikud.
                - Kõik, kes on üle EV jooksnud, maksavad 100% oma üle EV teenitud rahast "pooli".
                - Kõik, kes on alla EV jooksnud, saavad 90% oma alla EV teenitud rahast "poolist" tagasi.
                - Aasta lõpus jagatakse pooli kogunenud üleliigne raha liikmete vahel.

                Selge, et kõigepealt tuleks see "pool" normaalselt kapitaliseerida. Aga mängijatele annaks see "kindlustuse", et downswing vs EV ei tähenda sittagi ja "keep it going". Samas upswingi ajal võtaks eufooriat maha, sest raha teenitakse tegelikult EV-joone järgi. Need kaks faktorit võiks juba olla väga kõvasti mindsetti parandav ja närve säästev paljude jaoks.

                Samas reaalselt on sellise asja tegemine raske, sest kõik mängijad peavad olema 100% usaldusväärsed, mängima enam-vähem samu limiite, pidevalt updatema jne. Pigem teoreetiliselt huvitav teema kui praktiliselt teostatav.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1703
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Ma oleks käpp selles ühiskassas, kui Ingu ka tuleb.

                  Comment

                  • marcoloco
                    FPP Pro
                    • Nov 2010
                    • 203

                    #1704
                    Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    ma olen kunagi mõelnud isegi sellise äriidee peale. aga seal niipalju agasid ning võtaks tohutult aega ennem kui kogemustele põhinedes saaksid selle õige protsendi paika.
                    sellega seoses yks uitm6te hyppas p2he - grupp m2ngijaid saavad teha kokkuleppe, et hakkavad omavahel igakuiselt siluma reaalse profiti ja allin equity (punane joon) tulemusi. Ehk siis kui yks m2ngija jookseb $3k yle ev joone ja teine $3k alla, siis see kes jooksis yle, annab $3k unlucky tyybile. See jagamine muidugi keerulisem arvestus oleks, aga idee on selles, et suurema m2ngijate grupi peale saab variance v2hendada. headsup hyperturbodes on see ev joon vast k6ige t2psem erinevatest m2ngudest, nii et saab seda aluseks kyll v6tta.

                    EDIT: ups. j2in hiljaks ideega, s6nastasin liiga kaua, aga ausalt ma hakkasin seda varem kirjutama kui tolmuahvi posti n2gin :)
                    Last edited by marcoloco; 30.04.12, 17:12. Põhjus: edit.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #1705
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Mida teeb see vend, kes on -3 K aga EV näitab miskit -5 K ?

                      Comment

                      • SimbaM
                        FPP Pro
                        • Oct 2010
                        • 237

                        #1706
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        Mida teeb see vend, kes on -3 K aga EV näitab miskit -5 K ?
                        Saab 8k üritamise eest.
                        Andu MEGAilus graph, keep it up!

                        Comment

                        • runnar
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 740

                          #1707
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                          Mida teeb see vend, kes on -3 K aga EV näitab miskit -5 K ?
                          maksab 2k potti

                          Comment

                          • Naxer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 345

                            #1708
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Kommunism on paberil nii tore asi-loodetavasti jätkub huvi selle eksperimendi arendamiseks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1709
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              need ev värgid vist toimuks tõesti ainult usaldusväärsetes puntides ala miski hiina perekondades, kes kõik lasevad eri provintsides 10nl või väga tugevas ususektis.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1710
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Sellise EV projektiga tuli miskipärast see lugu kohe meelde:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                sry andu 4 ot :P

                                Comment

                                Working...