andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1666
    Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

    Epic. Aga 57h iseenesest suht väike volüüm - tavaliselt oled vist ikka nii ~3x rohkem tunde sisse pannud?
    Mis tunne on, kui hourly ületab keskmise eestlase kuupalga? ;D

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1667
      Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

      Super töö andu!
      Ise mängisin aint paar tuhat kätt ja kaotasin mõned buyinid. Juunis kui Eesti tagasi jõuan hakkan normaalselt grindima alles.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #1668
        Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

        Tule taevas appi!

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #1669
          Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

          wow.beast

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #1670
            Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

            Vau, vau, vau...

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #1671
              Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              +boonused $12250
              Kas said kogu makstud rake tagasi või mismoodi sihuke boonus kokku tuli?

              ja järgmine küsimus, tuleb jällegi küsida, kas sul oma vastastest kahju ei ole?

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #1672
                Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

                no kurat küll. teeks nii, et ranka muudab selle teema nime "andu_andu näide, et ränga tööga jõuab tippu"-ks ja siin arutleme selle OP graafiku üle. ja siis "normaalsed" aprilli tulemused (max neljakohalised siis) lähevad mingisse uude lihtsurelikele mõeldud teemasse. sest mul isiklikult läheb süda pahaks kui ma näen, et kellegil nii hästi läheb ja see on nagu mingi karistus või piin kui iga kord aprilli tulemuste teemat lahti tehes järgmistel päevadel jääbki selline edulugu vastu vahtima >:(

                või siis andu võiks selle vähemalt spoilerisse panna, et automaatselt nähtavale ei tuleks.

                ise mängisin alla 500 käe vist. ei viitsinud lihtsalt (ja ei viitsi vaadata ka täpsemalt, palju mängisin). downswing jätkub.

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #1673
                  Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

                  Great Job... Super great :D
                  Enda maikuu esmärgid ka 3000 sng d 1-3 usd ja goldstar ning dream kasum oleks selle juures 1000USDi
                  Aga Andu sa oled sic vana keep up good work varsti saad oma linerit kuldama hakata!

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #1674
                    Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Kas said kogu makstud rake tagasi või mismoodi sihuke boonus kokku tuli?

                    ja järgmine küsimus, tuleb jällegi küsida, kas sul oma vastastest kahju ei ole?
                    Arvatavasti oli kogunud FPPsid pikka aega ja ostis 3x4000$ + 1x250$ or somt

                    vb eksin.

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    no kurat küll. teeks nii, et ranka muudab selle teema nime "andu_andu näide, et ränga tööga jõuab tippu"-ks ja siin arutleme selle OP graafiku üle. ja siis "normaalsed" aprilli tulemused (max neljakohalised siis) lähevad mingisse uude lihtsurelikele mõeldud teemasse. sest mul isiklikult läheb süda pahaks kui ma näen, et kellegil nii hästi läheb ja see on nagu mingi karistus või piin kui iga kord aprilli tulemuste teemat lahti tehes järgmistel päevadel jääbki selline edulugu vastu vahtima >:(

                    või siis andu võiks selle vähemalt spoilerisse panna, et automaatselt nähtavale ei tuleks.

                    ise mängisin alla 500 käe vist. ei viitsinud lihtsalt (ja ei viitsi vaadata ka täpsemalt, palju mängisin). downswing jätkub.
                    [ ] sample

                    Comment

                    • xdannpannx
                      Räme Fish
                      • Sep 2011
                      • 13

                      #1675
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Kuidas pokkeris läheb?
                      scope järgi suht beast viimane nädal :O

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1676
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Ega see naljaasi pole. Ise võtsin ka hullult juurde peale odaviske lõpetamist - hetkel juba 139 (võistluste ajal 105), aga pole hullu. Taipupolega koos vaikselt võtame alla. Glgl!
                        Soovitan vaeva näha ja endale mingi krooniline haigus hankida. Siis langeb kaal nagu muiste. Olid ajad, kui kaotasin isegi 33% oma kaalust aga 10%+ tuleb suht lihtsalt järgmise haigushooga.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1677
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas xdannpannx Vaata postitust
                          Kuidas pokkeris läheb?
                          scope järgi suht beast viimane nädal :O

                          vb scope paneb mööda ja läheb p*salt äkki?

                          Comment

                          • kvaliteet
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 122

                            #1678
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Lisaks vaata, et sa sharkscope andu_andu järele nuhkides ei kasuta siis kui Pokerstarsis samal ajal mängid.
                            http://www.pokerstars.ee/en//poker/room/prohibited/ kui vaadata nimekirja programmidest mida ei tohi kasutada PokerStarsis mängimise ajal, siis keelatud programm nr. 19 on "SharkScope (including SharkScope HUD)".

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #1679
                              Re: *** Aprilli tulemused - Mai eesmärgid ***

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              Best month ever. kokku: $65 750
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              !!!!!!!!!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • eddi
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1200

                                #1680
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                hahaa!! väga nice Andu :D

                                Comment

                                Working...