andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #1621
    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust

    Tõeline etalon mängumees. Edu!!
    Jeps, sellise distsipliini ja workethicuga inimene lööb igal erialal läbi elus. Inspireeriv tegelane see Andu. :)

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1622
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Kirjelda, mis tunne see on, kui niimoodi peale pritsib? Peaks noorel mehel vere vemmeldama lööma või mis? :) Või oled juba harjunud ja emotsioon puudub? Mul isiklikult küll näiteks 1K$ plusspäeval käib süda kiiremini, emotsioonid on suured ja tuju on väga hea. Vägisi läheb mõte sellele, et mida endale võiks nüüd lubada jne. Iseenesest ei ole see hea, kuna downeri külaskäik võib siis rivist rohkem välja lüüa, kuna "unistused purunevad" :)

      Tõeline etalon mängumees. Edu!!
      Eks hea tunne on ikka. Kuid pokker on nii kompetiivne ala, et eesmärgid liiguvad pidevalt edasi, mis omakorda hoiab motivatsiooni üleval pidevalt, sest alati on keegi, kes teeb sama asja palju paremini. Pole endale eriti ostnud ka midagi kallist veel, suurimad kulutused on seoses reisimistega.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #1623
        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
        Eks hea tunne on ikka. Kuid pokker on nii kompetiivne ala, et eesmärgid liiguvad pidevalt edasi, mis omakorda hoiab motivatsiooni üleval pidevalt, sest alati on keegi, kes teeb sama asja palju paremini. Pole endale eriti ostnud ka midagi kallist veel, suurimad kulutused on seoses reisimistega.
        i dont think so :D.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1624
          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          . Pole endale eriti ostnud ka midagi kallist veel.
          See ongi üx peamine põhjus mix inimesed ei liigu limiitides kiirelt üles.Ostetakse kohe omale mingi kauaoodatud ese terve oma Micro kuu kasumi eest. Kuigi kui oodata mõned kuud, võixid kõrgema limiidi kasumi eest juba elada, osta selle asja ja BR kasvab sellest hoolimata edasi. Mul on samamoodi hetkel 40-50k EEKi eest asju, mida tahaks osta ja teha ning jaanuar ja veebruar olid mõlemad suurema kasumiga , aga suurem soov on, et mu BR olex 10k$ võrra suurem, seega need asjad võivad oodata.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1625
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Suht sama teema nagu neil uus-ärikatel, kes esimese firma püsti saavad ja aasta jooksul võtava uue maasturi liisingusse ja elavad nagu ballerid oma firma arengukõvera kulul.
            Kui äris ei tohiks esimesed 5a välja cashida, siis pokkeris peaks see min aasta olema.

            Mis puutub kulutamisse, siis see asju ülistav ühiskond on üldse fucked up. Otsitakse õnne asjadest, kuni ühel hetkel on kõik olemas ning siis mõistetakse, et terve see teekond pole kuhugi viinud.

            Lükatakse edasi olevikku, et leida õnne tulevikust asjade näol.


            Mu hakand mõtlema üldse, et iga asi on kohustus, mis piirab vabadust. Mulle, kui noorele pereta inimesele on see väide paikapidav. Plaan liikuda maailmas ringi vastavalt tahtmisele ja üürida asju, kui vaja. Perega natuke teine teema jep aga ka siis investeeriks vaid nii palju asjadesse, et millegist puudust ei peaks tundma.

            Aeg ehk ainuke piiratud ressurss meie elus on tähtsam, kui raha(esemed). Kui võtta täna 1$ välja, siis aasta lõpuks on see 5$ kahjum, kuna sissetulek koos bankrolliga kasvab eksponentaalselt. Raha = aeg.

            Muidugi meil kõigil tuleb ühel hetkel ette piir, kust kõrgemale me enam ei küündi või lihtsalt enam ei viitsi vms. Siis pole BRM ehk re-invest enam oluline. Alles siis võiks 1:1 suhtega sissetulekust kulutama hakata ning osta asju lihtsalt for ballin'.

            Kõige lollim põhjus arengu peatamiseks on mittevajalik kulutamine. See on paras lõks tbh. See on väga hea, kui praegused arusaamad on piisavad, et mitte kulutada mõttetult tuleviku(aja) arvelt.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #1626
              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Cliffnotes:
              1) Lükatakse edasi olevikku, et leida õnne tulevikust asjade näol.
              2) Kui võtta täna 1$ välja, siis aasta lõpuks on see 5$ kahjum.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1627
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                igas asjas valitseb ka tasakaal, mul tuttav kes on eesmärgi sõnastanud $1m teenimises pangakontole vms, aga selle nimel on terve elu elanud suures osas peost suhu jms.. ma selle peale muigasingi, et nohh, saab lõpuks 50aastasena oma $1m kätte, siis hakkab pensiokana elu elama?

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #1628
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Hea lugemine, please continue.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1629
                    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Endal irl BR alati fucked up olnud ja ka suht peost suhu aga üritan parandada ennast, vbl juba iseloomult ka selline vms ei tea.

                    Samas tean ühte venda kes tegi multible 100k$ kuid, elas vanemate juures, grindis vana käsna taga ja lõhkise tooli peal, kindlasti kui võimalus on siis koitamine üles liikumiseks kuni cashoutid ei mõjuta enam sind on meeletult +EV.
                    Kui ma praegu mõtlen siis isegi jungleman12 elas kodus kuskil keldris (mingi pilt ka 2+2) kui ta kõige kõrgemaid possible mänge FTPs mängis.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #1630
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      igas asjas valitseb ka tasakaal, mul tuttav kes on eesmärgi sõnastanud $1m teenimises pangakontole vms, aga selle nimel on terve elu elanud suures osas peost suhu jms.. ma selle peale muigasingi, et nohh, saab lõpuks 50aastasena oma $1m kätte, siis hakkab pensiokana elu elama?
                      Ennem olen 50selt penskar kui 70selt tööline

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #1631
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Mitu erinevat teemat tuli sisse ning mingil konkreetsel moel tõlgendades võib tulla kindalsti välja ka vastuolulisus. On olemas vajalikud ning mittevajalikud asjad. Selline filosoofiline "elu edasi lükkamine" kehtib valede eesmärkide puhul. Samuti ei ole asi võrdne kogemusega.

                        Üldiselt mingil määral peab alati olevikku ohverdama tuleviku nimel. Muidu oleks korrektne öelda, et terve elu ei tohiks teha midagi, mis ei meeldi. Siiski tuleks elu vaadelda long-runina ning mõista, et aeg on sama väärtuslik täna, kui ta on homme(või vähemalt nt 50. eluaastani või midagi muud vastavalt enda arusaamadele)

                        Long runis loeb ainult töö:vaba aeg suhe. Kui kulutada praegu rohkem asjadele, siis see suhe läheb suht nigelaks, sest töö väärtus langeb. Madalama väärtusega töö võtab rohkem aega, et jõuda kindla puntkini.

                        Eks kõigel ole vähemalt kaks külge või äärmust ning tuleb leida mingi mõistlik tasakaal. Tõde peitub kusagil keskel. Siin on muutujaid jne nii palju, et üldistamisega enam edasi minna ei saa. See siin on teoreetiline ideaal ning reaalsuses ideaalset ei eksisteeri.

                        Meenub see thread, kus toodi välja võrdlusi pokkeri ja eluga. Elus rakendub long-runi ja variatsiooni jne mõistmine sama moodi tegelt.

                        Krt teema läks jälle sujuvalt lappama.
                        Last edited by con; 15.03.12, 17:40.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1632
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Samas tean ühte venda kes tegi multible 100k$ kuid, elas vanemate juures, grindis vana käsna taga ja lõhkise tooli peal
                          kui br paarsada k, siis võiks küll endale korraliku setupi lubada imo, kindlasti +ev, sellise raha printimise juures võiks töövahendid ning keskkond ikka korralik olla, kindlasti tegi seda õige pea.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1633
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Yeah, seda muidugi. Lihtsalt võttis maksimumi kuni sai veel kodus freerollida mugavalt ja pmst cashoutimata grindida, et kiiremini üles liikuda.

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #1634
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              süües kasvab isu - seda teame kõik ja nii uskumatu kui see ka ei tundu, siis mingi hetk ei tunne enam nii palju rõõmu nendest asjadest, mis varem olid isegi käega MITTE katsutavad.
                              Inimene lihtsalt harjub kõigega ja väga kiirelt. Kui üles puuakse, siis samuti algul sipled, hiljem enam mitte...
                              Pokkeri juures võib olla järsk lõpp mõne nädala/päeva kaugusel. Ehitad BR ja liigud limiitides üles, võtad mõne shoti siin ja seal ja läheb väga hästi. Aga võib juhtuda ka vastupidist. Et seda ei juhtuks, see eeldab väga head distsipliini IGA PÄEV.
                              Loodan, et Andu on selline.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #1635
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                hehee, misasi on 1m taala? Saab ehk meriväljale v kakumäele veidi suurema eramu

                                Mäletan kuda nõukaajal banaan maitses..oi kuidas maitses-nüüd ei tunne mingit maitset.
                                Inimene harjub kõigega

                                Ainuke asi mida rikkuritest kadestan on eralennukid-saab väga mugavalt reisida.

                                Eks elus on osa ka õnnel. Nt Facebooki mingisugune koristaja võis saada vabalt 100milli eest aktsaid
                                Last edited by privador; 15.03.12, 19:48.

                                Comment

                                Working...