andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1606
    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
    Omg, üliilus! Pokergasmisin. Palju vppsid see aasta? $1K ka juba mängid?
    pokermisasi :D ? 180k VPP-d see aasta.
    $1k-seid mängin vahest oma lõbuks kuid viimasel ajal pole mänginud, sest skaiwalkurrr,"0PiggyBank" või Serkules on online koguaeg ja perma-hoomavad 1k lobbyd endale :D
    Last edited by andu_andu; 13.03.12, 09:13.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #1607
      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Andu, kui palju sa sellel 10K päeval üle EV jooksid? Vaadates sinu eelmist kuud siis pidid päros kõvasti üle minema? oletan lihtsalt, tahaks teada sportlikust huvist.
      Ise mängin mikrot (15 taala ) see kuu olen -70bi alla EV, päris standard variatsioon või mis hyperite puhul?
      Selline küsimus veel, kui viitsid vastata, et ma ei ole selle päeviku algusposte lugenud eriti, aga millise ROI-ga sa mikrolimiite biitisid 15-30$ omasid?

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #1608
        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Viskan siia oma graafiku, et küsida kas selline jooks on erand või standard?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1609
          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Viskan siia oma graafiku, et küsida kas selline jooks on erand või standard?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          võin ilma vaatamata öelda, et standard lol. Kui palju mängida siis sellist jooksu juhtub vist peaaegu igaühega. Selles suhtes, et kui sa mängid 2k mängu siis on ebatõenäoline, et nii palju alla EV jooksed, aga kui mängid kõvasti rohkem, ütleme 10k+ Hyperit siis võid suht kindlalt mingiaeg sellist jooksu eeldada.

          edit: mis ma võin aga öelda on see, et 5,6% EV roi on vägaväga solid ja esimesel võimalusel võta shotte ja püüa limiitides ples liikuda.


          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
          Andu, kui palju sa sellel 10K päeval üle EV jooksid? Vaadates sinu eelmist kuud siis pidid päros kõvasti üle minema? oletan lihtsalt, tahaks teada sportlikust huvist.
          Ise mängin mikrot (15 taala ) see kuu olen -70bi alla EV, päris standard variatsioon või mis hyperite puhul?
          Selline küsimus veel, kui viitsid vastata, et ma ei ole selle päeviku algusposte lugenud eriti, aga millise ROI-ga sa mikrolimiite biitisid 15-30$ omasid?
          Jooksin palju üle EV obv, paarkend buy-inni isegi võibolla. Olen hullemat näinud kui -70bi alla ev. Üks mu coachitavatest alustas oma HUSNG teed 115 bi alla EV jooksuga.

          Mängisin turbosid kuid roi oli üle 10%

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #1610
            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            tänud, eesmärk oleks jah jõuda sinna 60$ hu-hyperite juurde, eks siis näis kas biidin või mitte, aga kõigepealt vaja roll üles saada, et oleks jõudu neid väga hulle EV kõikumisi taluda.
            GL

            Comment

            • xdannpannx
              Räme Fish
              • Sep 2011
              • 13

              #1611
              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Kuradi hästi hittid.. tuleb hea päev jälle?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1612
                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Andu, kas sinu arengu jooksul on esinenud ka tasemeid, mis tunduvad kergemad kui eelmine ?

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #1613
                  Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Super tulemused yep.
                  Aint küsimus, et miks kui võidetakse ei panda kunagi EV-d ja kui kaotatakse pannakse alati EV ja kui summad on väiksed pannakse graafik BBdes aga kui summad on suured pannakse graafik dollarites. (pole otseselt andu kohta, lihtsalt overall on silma jäänud ja siin ka veits)
                  Igatahes jätka samas vaimus :)

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #1614
                    Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Kui kaotatakse ja samas üle EV joostakse, siis ka ei panda :D

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #1615
                      Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Aint küsimus, et miks kui võidetakse ei panda kunagi EV-d ja kui kaotatakse pannakse alati EV ja kui summad on väiksed pannakse graafik BBdes aga kui summad on suured pannakse graafik dollarites. (pole otseselt andu kohta, lihtsalt overall on silma jäänud ja siin ka veits)
                      Igatahes jätka samas vaimus :)
                      Et tuju mitte grammigi alandada ja, et tuju natukenegi tõsta. Lisaks, eestlased on ju sihukesed tüübid, et hakkaks kohe selle kallal norima. Lihtne.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1616
                        Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas xdannpannx Vaata postitust
                        Kuradi hästi hittid.. tuleb hea päev jälle?
                        Jup, jup +$7.5k :P

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Andu, kas sinu arengu jooksul on esinenud ka tasemeid, mis tunduvad kergemad kui eelmine ?
                        Ei tea, ei tule meelde küll et oleks.


                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Super tulemused yep.
                        Aint küsimus, et miks kui võidetakse ei panda kunagi EV-d ja kui kaotatakse pannakse alati EV ja kui summad on väiksed pannakse graafik BBdes aga kui summad on suured pannakse graafik dollarites. (pole otseselt andu kohta, lihtsalt overall on silma jäänud ja siin ka veits)
                        Igatahes jätka samas vaimus :)
                        tnx. See obv ju, tahetakse näida paremana, rohkem võitvamana kui tegelt ollakse. Alla EV joostes otsitakse teiste kaastunnet et ennast paremini tunda üle EV joostes ei taheta näida luckboxina + taipupole tähelepanek eestlaste kohta.

                        Võin panna siia sellekuise luckboxingu graphi:
                        panen vähemalt spoilerisse
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #1617
                          Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          hahaha 1702$ / hr ebareaalne

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #1618
                            Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            lol kena kena

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #1619
                              Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              oh god!!:D

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #1620
                                Re: [ $200/$300/$500 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Kirjelda, mis tunne see on, kui niimoodi peale pritsib? Peaks noorel mehel vere vemmeldama lööma või mis? :) Või oled juba harjunud ja emotsioon puudub? Mul isiklikult küll näiteks 1K$ plusspäeval käib süda kiiremini, emotsioonid on suured ja tuju on väga hea. Vägisi läheb mõte sellele, et mida endale võiks nüüd lubada jne. Iseenesest ei ole see hea, kuna downeri külaskäik võib siis rivist rohkem välja lüüa, kuna "unistused purunevad" :)

                                Tõeline etalon mängumees. Edu!!

                                Comment

                                Working...