andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1

    andu_andu Hyper HU_SNG

    Teeks ka siis otsa lahti.
    Pokkeriga olen tegelenud mõned aastad ja üldjoontes olen plussis mängija. Paraku, osalt seoses T6 pankrotistumisega, pole suutnud endale tekitada bankrolli, kuna cashout-mode on justkui installeeritud ajju. Samuti pole ka regulaarselt mänginud kindlaid mänge. Nüüd oleks plaanis grindida oma bankroll teadmata kõrgustesse keskendudes peamiselt HU SNG-dele. Alustan 116$ starsi kontol ja mängin 6$+.25 turbo HU sng-si, kuni bankroll on sobilik liikumaks limiitidest ülesse.
    Üks põhiline päeviku eesmärk on allutada ennast distsipliinile, mis siiamaani pole õnnestunud motivatsioonipuuduse ja teiste tegurite koosmõjul.Samuti loodan saada tagasisidet ja soovitusi. Loodan, et suudan tänu päeviku pidamisele varasemast rohkem: mängida tihedamini A+ mängu; lõpetada tiltimine või siis vähemalt tiltis mängimine ; teha minimaalselt cashoute ja keskenduda rohkem grindimisele; anda teada oma käekäigust ja arvamustest elust ja pokkerist, osaleda argumenteeritud aruteludes.
    Last edited by andu_andu; 16.11.14, 21:11.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    edu sulle!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      18 buy-ini SNG jaoks - edu

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #4
        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        Edu ja järjekindlust.

        Aga nagu Codecci välja tõi - 18 buy-ini on liiga vähe.

        Comment

        • Foux
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 486

          #5
          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          Küll saab hakkama

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            turbodega võib raskeks minna, kui SAGE järgi lõpus lükkama pead hakkama, siis 20 bi kõikumist pole mingi ime. Tavaliste aeglastega võib hakkama saada küll.

            Endal mul läks nii:
            5$ sng HU 100$-150$,
            10$ SNG 150$-100$.
            5$ 100$-60$
            2$ 60$-100$
            Nüüd ei teagi, mis edasi....

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              kui sa neid beadid siis on 18 küllalt

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Algselt postitas ok2aa
                kui sa neid beadid siis on 18 küllalt
                +1

                Lisaks veel see, et kui langeb kriitilise piirini BR, saab ju alati laskuda madalamale ja grindida ülesse uuesti. Lugesin HU br kohta, et kui ollakse valmis liimidist alla laskuma probleemideta siis microdel 20 BI on piisav. Aga edaspidi tahaks järjest levelite kaupa br/BI suhet tõsta, et oleks kindlam.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #9
                  Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Turbo sng-sid on hea pelada. Vajadusel kui treener helistab, et kus sa oled, saad kähku All-ini vajutada 8)

                  Comment

                  • Uniquest
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 615

                    #10
                    Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    Bankrollitõstesporti saad harrastama hakata. 20 BI peaks esialgu piisama küll, ega see su elu-bankroll pole, et nitistuma peaks.

                    Comment

                    • andu_andu
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 4050

                      #11
                      Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Esimesed 100 turniiri on mängitud 6$ turbosid ja peab ütlema, et tulemusega rahul ei ole. Algul läks aega natuke mänguga harjumiseks ja tüüpsituatsioonide äratundmiseks. Olen selle aja sees palju 2p2-s hanginud ja Moshmani HUSNG raamatu pea-aegu läbi lugenud ning tunnen, et mäng on paranenud, mistõttu on ka vähem tiltamisi. Eks näha ole, mis järgmised 100 toovad ja kas suudan selle aja jooksul liikuda $11,5 limiidile, mis eeldaks BRi 287,5$ ( 25 buy-in`i ).

                      IN: $ 625
                      OUT: $ 684
                      PROFIT: $ 59
                      ROI: 9,44%

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #12
                        Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Aega läks, aga asja sai. eelmisele 100le lisaks mängisin täpselt 183 HU sng-d, et täituks 25 buy-ini 11,5$-te jaoks.

                        IN: $ 1143,75
                        OUT: $ 1296
                        PROFIT: $ 152,25
                        ROI: 13,31%

                        Rahul pole jällegi, roi 13% on madal liiga selliste microde jaoks. Kuidagi ei sobi mu loomulik hyper loose-aggressive stiil nende micromonkeydega, kus peab olema kannatlikum ja natuke tagasi tõmbama. Kokkuvõttes mängisin siis 283 turnat u. 12 % ROI-ga, hinne: nõrk rahuldav (3-).

                        Tihti mängisin väsinud peaga pikki sessioone ja lõpu poole oli keskendumine nigel, mis kajastub ka võidukõverat vaadates, kui sessioonide lõpud vajuvad tihti allapoole. edaspidi proovin mängida rohkem siis kui on hea feel ning kehva/väsinud oleku korral panna rohkem rõhku õppimisele näiteks. Samuti on kasulik matšide vahel teha väike paus, kasvõi minut või paar, et pea saaks selgeks ja vanast liiga palju uude matši kaasa ei tooks.

                        Eks näis kuidas uuel limiidil on. Arvan, et tase ei tohiks suuresti erineda ja loodan, et ikka beadin neid ;D. Uuele $23 limiidile liikumiseks plaanin koguda juba 30 buy-ini e. siis $690.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #13
                          Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding



                          Soovitan lugeda, väga hea tekst madala limiidiga mängijatele.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Esimesed 100 11,5$ turbot siis mängitud. Sada mängu ei ole HU-s vist eriline näitaja, aga siiski põrusin vähemalt need esimesed 100. Ei oksagi põhjust otseselt kommenteerida, kuid tundub, et pigem on variatsioon kui bad play - paljud väljalangemised olid bad beadid või coolerid. 53 võitu ja 47 kaotust.

                            IN: $ 1150
                            OUT: $ 1166
                            PROFIT: $ 16
                            ROI: 1,4%


                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #15
                              Re: andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Teine sajane blokk juba vähe lubavam õnneks, hakka veel uskuma, et beadin neid ;D. Lisaks teen juba väikest table selectionit ( lol @ cheeseburger stakes ;D ), sest ei viitsi mängida osadega, kes on stabiilselt kümne taalaste HU-ga $10k plussis, kusjuures selliseid ei olegi väga vähe. Huvitav, miks nad mängivad neid ja miks nad ei ole kõrgemale liikunud.

                              Comment

                              Working...