andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #856
    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Chuck Norrisega olid ühes lauas:S?

    lol aga jah

    Comment

    • EdgarP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2009
      • 368

      #857
      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      kõik shoved tulevad ära !!!(*trippel DUdena!!)

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #858
        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        sorry, AJ-ga maksin AQ-le AQxxxx lauas, eile oli juhe nii koos õhtuks.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #859
          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          out.57.koht vist. Alustasin 10k stackiga päeva (300/600,ante75),enamvähem iga orbiit tegin ühe pushi ja hoidsin stacki, kuid siis 400/800, ante 100 ei olnud võimalik lüket teha, sest ees oli koguaeg action. korra oli võimalus buttonilt lükata 67o-ga ja 5,3k stack ´7,5k peale saada, aga siis järgmine käsi lükkasin K4-ga CO-lt esimesena sisse ( pot 2100) button leidis KK ja ma out.

          Tänud poolehoidjatele ja investeerijatele.

          Comment

          • EdgarP
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2009
            • 368

            #860
            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            out.57.koht vist. Alustasin 10k stackiga päeva (300/600,ante75),enamvähem iga orbiit tegin ühe pushi ja hoidsin stacki, kuid siis 400/800, ante 100 ei olnud võimalik lüket teha, sest ees oli koguaeg action. korra oli võimalus buttonilt lükata 67o-ga ja 5,3k stack ´7,5k peale saada, aga siis järgmine käsi lükkasin K4-ga CO-lt esimesena sisse ( pot 2100) button leidis KK ja ma out.

            Tänud poolehoidjatele ja investeerijatele.

            õige et surnuks ei blindinud- gg!

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #861
              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Täna peale baltic festivali välja kukkumist oli mott nagu tavaliselt põhjas ja littisin kohe
              11-1 full-tildis ;P

              andu_andu 12 $81 $105 75% $977 WWLWWWWW N/A FullTilt 6/18/2010 6/18/2010 Heads Up SNG Only x

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #862
                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Sa vedasi kümneid inimesi alt ja nüüd räägid kuidas sul endal hästi läheb.
                Kurb vaadata, paljud usaldasid sinu võimusesse oma viimased rahad, et sind stakeda ja sina lihtsalt ei suutnud välja kukkumist oodata, et saaks HUSnG-si teha. halb inimene. ban.


                Tegelikult GJ lives ja tänaste HUSnG-dega! Ootan põnevusega 2010 pokkeriauhindu.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #863
                  Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  Kurat palju lahedamalt pidi välja kukkuma see..

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #864
                    Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    eile oli omamoodi päev . Vahepeal suutsin tilti minna isegi. Mängisin ühe vastasega, kes shoves 247 boardil 36-ga 180sse poti 1.4k ja samas callis 3bet shovesi 24s-ga. Inimene küll rematchis aga kahjuks tänu tema luckboxile ma palju plussi ei jäänud ta pealt. Tegin ka mõned $230sed eile.

                    Siis üritasin mängida rush turniire - hommikul 2 korda jäeti ära turniir, kuna ei saanud min. 36 mängijat kokku. Õhtul sai kokku piisava hulga osavõtjaid, aga seal hävisin kahjuks suht vara.

                    Eilse graph:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Esmaspäevast algab ülikooliga kehakultuuri suvelaager 5 päeva, siis reedest teisipäevani veel viimane vaba aeg enne mereväkke astumist kolmapäeval. Ühesõnaga tuleb pikem mänguvaba periood arvatavasti.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #865
                      Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Edu sõber :)

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #866
                        Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                        Edu sõber :)
                        tänud. Kuidas eile läks teil/sul ?

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #867
                          Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Kle mul läks hästi. Olin küll laua CL, aga HU luckbox ei pidanud ja jäin 2.-ks siis. Mänguga ülimalt rahul. Peaks mingile live turkale lähitulevikus minema :)

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #868
                            Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                            Kle mul läks hästi. Olin küll laua CL, aga HU luckbox ei pidanud ja jäin 2.-ks siis. Mänguga ülimalt rahul. Peaks mingile live turkale lähitulevikus minema :)
                            EPT Tallinn

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #869
                              Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              EPT Tallinn
                              Nice idee :D

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #870
                                Re: [$115 HUSNG @ FTP] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                okei pokkerisõbrad. Võtan väikse puhkuse pokkerist.

                                brb

                                Comment

                                Working...