Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding
Kes need pro-mad vennad on siis kes tulevad ? Mäletan, et see bootcampi teema oli jah mingi pool aastat tagasi juba üleval 2+2-s.
Kes need pro-mad vennad on siis kes tulevad ? Mäletan, et see bootcampi teema oli jah mingi pool aastat tagasi juba üleval 2+2-s.
Comment