andu_andu Hyper HU_SNG

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1081
    Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mis kellani turna kestis?
    mingi kolmeni ehk siis 9 tundi. Osalejaid oli 65. Heads-up kestis üpriski kaua kusjuures, mingi poole tunni kanti vist isegi.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #1082
      Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

      Vallo ei ole just kõige nõrgem pähkel ka :) aga gg andu (Y)

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #1083
        Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

        kas parkis neljapäev-reede-laupäeva õhtul mingeid turbo turnasid €50-100 buyiniga ka toimub?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1084
          Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

          haha ei, €50-100 turnasi kohtad korra kvartalis umbes..:S

          Comment

          • lauri89
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 206

            #1085
            Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

            Palju seal mängijaid oli ja palju esimene sai, tallinnas?

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1086
              Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

              Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
              Palju seal mängijaid oli ja palju esimene sai, tallinnas?
              Either something is wrong or the page doesn't exist.

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #1087
                Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                Wiphada, cool name.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1088
                  Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                  8BI nimel 9 tundi. Tundub profitable :)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #1089
                    Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                    õpi arvutama donk. Buy-in oli €70

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1090
                      Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                      Nii või naa jõid selle üleliigse eest niipalju õlli. Lisaks taksoraha, rullilauas standard gamble ja mõni bi automaati. Kardan, et ei jäänud be-ssegi.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #1091
                        Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                        Seal raha ei käigi keegi teenimas. Niisama on vahel hea seltskonnas istuda, möla ajada ja kaarte mängida. Eriti kui nii vara õhtul teisi plaane pole veel. Mul endal oli ka kindel plaan 12-paiku peole minna, aga ühel hetkel käed pidasid ja flipid tulid ära ja pidi edasi istuma. Aga raha teenitakse obv mujal. Nt. reedel nägin Naxerit BJ lauas. Kohe lendasin ligi ja hakkasime koos lugema. Nii kui laud numbreid täis tuli 2x järjest, toppisin igasse auku max panuse, hittisin obv iga käega ja nii 3x järjest. 20 min hiljem hit-n-run +500% ROI-ga ja enne kui security kallale tuli. Nii poleks vaja tööl käiagi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1092
                          Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          Seal raha ei käigi keegi teenimas. Niisama on vahel hea seltskonnas istuda, möla ajada ja kaarte mängida. Eriti kui nii vara õhtul teisi plaane pole veel. Mul endal oli ka kindel plaan 12-paiku peole minna, aga ühel hetkel käed pidasid ja flipid tulid ära ja pidi edasi istuma. Aga raha teenitakse obv mujal. Nt. reedel nägin Naxerit BJ lauas. Kohe lendasin ligi ja hakkasime koos lugema. Nii kui laud numbreid täis tuli 2x järjest, toppisin igasse auku max panuse, hittisin obv iga käega ja nii 3x järjest. 20 min hiljem hit-n-run +500% ROI-ga ja enne kui security kallale tuli. Nii poleks vaja tööl käiagi.
                          Palju coaching tund on? Mind BJ eriti ei huvitagi aga rull on mind alati huvitanud. Nii väga tahaks ka ju...

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #1093
                            Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                            Ma ujusin Naxerile külje alla ja sain coachingut tasuta. Ise ei beati ei BJ-i, rulli ega ilmselt ka pokkerit eriti.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1094
                              Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                              Ma ujusin Naxerile külje alla ja sain coachingut tasuta. Ise ei beati ei BJ-i, rulli ega ilmselt ka pokkerit eriti.
                              Joppas sul. Tavaliselt privador on naxeri külje all onju ja siis kohe läheb vihaseks kui freerollid tagant piiluvad ning siis teeb ai ai aid.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #1095
                                Re: [ $100/$200 HUSNG @ PokerStars ] andu_andu @ HU_SNG BR_grinding

                                Kolmapäeval Barcelonasse boot-campi.
                                Päris sicksick seltskond tuleb kokku ikka husng poit of view

                                Homsest algab ülikoolis sess, mis kestab seekord 2 päeva ainult.

                                Comment

                                Working...