[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1711
    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    rofl :) Ilmselt purjus peaga jorisetud tekst. Aga tegelikult. Häbi jep.
    cool story bro! Edu tegemistes!

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #1712
      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

      No aga kes sul keelab sinnapoole nüüd liikuma hakata? Eile nähtud graafiku põhjal võib ju öelda, et biidid ju ilusti. Võta munad pihku ja hakka tegutsema.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1713
        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

        ty dude!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1714
          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

          a sellega seoses tuli meelde see :

          [4.06.2013 20:03:28] Rainer Roomet: 1 selline
          [4.06.2013 20:03:30] Rainer Roomet: post veel
          [4.06.2013 20:03:32] Rainer Roomet: ja saadki bänni
          [4.06.2013 20:03:33] Rainer Roomet: kaua me peame $300 graafikuid vahtima?!

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #1715
            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

            Õigesti ütles, sest sa oled võimeline rohkemaks.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1716
              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

              valesti ütles imo. reaalset tööd tegevast pikast on ikka eesti riigile ja rahvale tublisti rohkem kasu. glglgl!

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1717
                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                Jätka samas vaimus. Edu!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1718
                  Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  valesti ütles imo. reaalset tööd tegevast pikast on ikka eesti riigile ja rahvale tublisti rohkem kasu. glglgl!
                  Kadedus ITT. Obv, et sa ei taha, et pikk 25NL sinu donke vägistab. Küll saadad teda tööle ja 200NL ja ei tea kuhu veel. Häbi.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1719
                    Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                    see kuu on suht puuksus :( Hetkel tegelen august välja ronimisega. Poleks uskunud, et oskan 20BI augu kaevata endale 25-s.



                    7BI on veel minna, et kuu nulli saada. Täna saab Toilas vast hossiga öösel mängu teha, kuid edasi on seisud juba nutusemad. Jaanipäev + koolitus naabrite Lätlast juures.
                    Uskumatult vaalane on stars hommikul 6 ajal. VB peakski graafiku ringi tegema endal - 22 tuttu ja 6 ülesse.
                    Tervitaks sõber Pastilaad ja Mka Miltosappat, kellega laudades väheke juttu puhuda saab/sai.
                    Musid olete!

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1720
                      Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                      jaa! armastus on õhus. tuleks metsapull ka veel tagasi laudadesse, hakkaks juba looma.

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #1721
                        Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                        GL ja head jaanipäeva!

                        Comment

                        • hakkameimema
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 349

                          #1722
                          Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                          Vinged poisid jälle hoos

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1723
                            Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                            http://gyazo.com/c805018e5f290a605553cf47db4824a7 pmst 80k BE perioodi läbi :)
                            25 bossiga tuleb ühissess. homsest perega veidi trippima. reedest või laup. lasen 50-s 10BI stoplossiga. aitab sellest jamast :)

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #1724
                              Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                              PHOTOSHOP!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1725
                                Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars

                                märkamatult juuli läbi saanud. Lõpuks sain hea jooksu ja imo see veel kestab. 25 bossiga arutasime veidi seda ühissessi teemat ning tulime järeldusele, et video mängust on õigem teha. Obv ma seda teinud veel pole :( Aga augustis plaan ära teha.



                                lisaks massive 75 daalane boonus.

                                augustis propbetid vahel. 70h mängu ja 10h jooksu. nädala sees 25-s reedest pühapäevani 50-s.

                                Comment

                                Working...