Re: [NL25 SH] pikk28 @ Stars
nagu delfi kommentaarium, kus nl25 mehed hatevad, sest nende endine võitluskaaslane saab ametikõrgendust ja rohkem palka.
nagu delfi kommentaarium, kus nl25 mehed hatevad, sest nende endine võitluskaaslane saab ametikõrgendust ja rohkem palka.

Comment