[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #136
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    eile tegin 900 kätt NL25-s. Tulemus oli meeldiv +85 doltsi. Õigel ajal tuli paar suurt potti ka koju.
    Suurim pott elus : regulariga olime mõlemad kuskil 180BB-d deep ning jaotati mulle UTG-l JJ. Tegin raise 0,85 peale ja regular sb-lt pani 3,20-le vist. Vaatasin ta 3-beti üle ning see oli 1% (300 kätt olime teinud koos), panin ta kohe vähemalt QQ+ peale. Peale pisikest mõttepausi tuli idee, et vaatan flopi ära ning juhul kui J-le pihta saan, siis saan ka ta stacki omale. Flop obv. J102 ning vend pani kiire cheki, ma 80% potist kuskil, ta venitas aja lõpuni ja küttis 22 doltsi sisse, ma auto allin ning ta call, lehed avatud ning tal QQ. turn tuli K ning river 8. juhuuu! Hetkel NL25-s mingi 3500 kätt ja 14bb/100-le.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #137
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      miks NL25's openraise 0,85?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #138
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Algselt postitas Rage
        miks NL25's openraise 0,85?
        mhh hea küss. Seal kui paned bet pot, siis tuleb miskipärast 0,85 :) Peaks 1 panema manuaalselt, a ei viitsi tirida seda joont koguaeg :) Kuskil targemad väitsid, et ega 4bb+i ga limper ei peagi tõstma. Võib ka 3,5 vms tõsta :)

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #139
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Tegelt pole mingit vahet kas open raise on 4 või 3,5bb. Täielik isiklik eelistus. Estpatricku open on üldse 3

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #140
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            sama siin.
            a ja 30 punni on veel puudu gold tasemest. Mis sul antx muutus veel peale selle, et saad 3 kordselt creditseid?
            palju creditseid maha läheb et saada 50 cashi?
            Mis asi see absolute rewards store on?
            credits for tickets /events?
            need siis boonused mis kaasnevad kui gold taseme saad.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #141
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Ei ole nõus, et "isiklik eelistus". Estpatrickul on see komme sellepärast, et ta mängib agrodes mängudes, kus on palju 3-bettimist, seega on blindide varastamine odavam. Micros aga, kus on palju loose/passive vastaseid soovitaks mina teha suuremaid(nii pot kui 4xbb on fine), sest vastased ei 3-beti ja üldiselt callivad palju halvema rangega kui hero avab. Vähemalt varajastest positsioonidest(UTG ja MP).

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #142
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Algselt postitas lenC
                Ei ole nõus, et "isiklik eelistus". Estpatrickul on see komme sellepärast, et ta mängib agrodes mängudes, kus on palju 3-bettimist, seega on blindide varastamine odavam. Micros aga, kus on palju loose/passive vastaseid soovitaks mina teha suuremaid(nii pot kui 4xbb on fine), sest vastased ei 3-beti ja üldiselt callivad palju halvema rangega kui hero avab. Vähemalt varajastest positsioonidest(UTG ja MP).
                jutt sul õige, kuid niipalju kui ma praegu absolutes olen NL25-te mänginud, siis ma ei ütleks küll, et vähe 3-betitakse. Päris palju ikka. Paljusid kohtan 3-bet 7-11%. endal see 5 vast.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #143
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  eile oli väike miinusepoisi päev. -35 doltsi 600 kätt. sitt mäng, mõni cooler jne. ple hullu gold tase käes :)
                  vaatame, mis hüved siis kaasnevad.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #144
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    NL25-s teinud 4400 kätt ja graafik selline:



                    ple hullu. statsid on mul veidi dongised ja veidi vist ka heateri peal lasen praegu. sellist pulli nagu siin mõndadel kamraadidel pole mul 50k käe jooksul olnud (ma rohkem polegi cashi mänginud).

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #145
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      laup. õhtu ja pühapäev mängisin vähe. Kokku 1600 kätt ja +49. Tunnet ei olnud kuidagi üldse. nägin antxx paaris lauas, istus kenasti 200bb-ga, ma ei tea kas ta oli kelleltki BI saanud või siis ostis kohe 200bb-ga sisse (max sisseost on absolutes 200bb).
                      Igatahes käsi ma üldse ei saanud ja siis kui õhuga hakkasin actionit tekitama, siis tõsteti mind turnis nii valusalt üle, et mul ei jäänud muud variant kui foldida.
                      Märts:
                      NL25 5500 kätt 13bb/100-le
                      NL10 15k kätt 3bb/100-le

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #146
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        Njaa väga tubli. Endal see kuu winrate 6bb/100

                        Pean veel pingutama, et sulle järgi jõuda!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #147
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          tänud!
                          kahjuks väga short term.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #148
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            järjekordne 1h sess tehtud. 530 kätt ja +38. pole paha, kuid oleks võinud parem olla.

                            kui poleks juhtunud seda :

                            $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                            6 players
                            Converted at weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG SYSCOKID1124 ($13.14)
                            UTG+1 BABALOOS ($17.82)
                            CO Hero ($45.20)
                            BTN SEIROMEM ($31.91)
                            SB MOGREEN33 ($25.40)
                            BB LOVIE105 ($26.77)

                            Pre-flop: ($0.35, 6 players) Hero is CO K K
                            SYSCOKID1124 raises to $0.85, 1 fold, Hero raises to $2.90, 3 folds, SYSCOKID1124 raises to $13.14, Hero calls $10.24

                            Flop: Q Q 3 ($26.63, 2 players)

                            Turn: 3 ($26.63, 2 players)

                            River: 6 ($26.63, 2 players)

                            Final Pot: $26.63
                            SYSCOKID1124 shows: Q K
                            Hero shows: K K

                            SYSCOKID1124 wins $25.31 ( won +$12.17 )
                            Hero lost -$13.14

                            või siis seda:

                            $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                            6 players
                            Converted at weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG JOSIAHW ($61.22)
                            UTG+1 Hero ($34.14)
                            CO CAMAROSPRZ28 ($11.06)
                            BTN TV_AND_ME ($26.67)
                            SB LOVIE105 ($26.21)
                            BB SYSCOKID1124 ($8.49)

                            Pre-flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG+1 J J
                            1 fold, Hero raises to $0.85, 1 fold, TV_AND_ME raises to $2.90, 1 fold, SYSCOKID1124 raises to $8.49, Hero raises to $33.23, TV_AND_ME folds

                            Flop: K 9 5 ($44.72, 2 players)

                            Turn: 3 ($44.72, 2 players)

                            River: 9 ($44.72, 2 players)

                            Final Pot: $44.72
                            SYSCOKID1124 shows: K 6
                            Hero shows: J J

                            SYSCOKID1124 wins $18.99 ( won +$10.50 )
                            Hero wins $24.74 ( lost -$8.49 )
                            TV_AND_ME lost -$2.90

                            vahepeal tildisena tegin talle vastu niiviisi :)

                            $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                            4 players
                            Converted at weaktight.com

                            Stacks:
                            CO Hero ($25.30)
                            BTN TV_AND_ME ($26.07)
                            SB LOVIE105 ($27.12)
                            BB SYSCOKID1124 ($31.70)

                            Pre-flop: ($0.35, 4 players) Hero is CO 3 3
                            Hero raises to $1.10, 2 folds, SYSCOKID1124 raises to $2.20, Hero calls $1.10

                            Flop: 9 9 7 ($4.50, 2 players)
                            SYSCOKID1124 bets $4.50, Hero raises to $23.10, SYSCOKID1124 calls $18.60

                            Turn: 6 ($50.70, 2 players)

                            River: 4 ($50.70, 2 players)

                            Final Pot: $50.70
                            SYSCOKID1124 shows: A Q
                            Hero shows: 3 3

                            Hero wins $48.70 ( won +$23.40 )
                            SYSCOKID1124 lost -$25.30

                            vend lasi statsidega 85/40/21.

                            Tore õhtu oli.....

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #149
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              Viimane käsi on eriti seff :P. Aga sain eile sarnaseid coolereid sarnaste statsidega mängijate käest. Aga turnavõit pani päevale punkti ikkagi ;D

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #150
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Algselt postitas hoss23
                                Viimane käsi on eriti seff :P. Aga sain eile sarnaseid coolereid sarnaste statsidega mängijate käest. Aga turnavõit pani päevale punkti ikkagi ;D
                                njah mul ka heameel, et see võit sulle tuli. 500 doltsi kuluks ka enda rollile ära :)

                                Comment

                                Working...