ma olen elus vaadanud 3-4 HU videot mitte süvenenult, foorumit külastan üliharva,käsi ei postita...
vaja on PTR-i ja õiget vastast... http://www.pokertableratings.com/sta...search/dener89 ma võin öelda,et ma crushin.
Seda teeksid kindlasti ka sina... just give it a try
pokkerit pole näppinud pmst 3-nädalat. Peale erinevaid cashoute + BE mängu on mu BR puhta kokku kuivanud. Tänasest hakkan taas grindima rotilimiidis. Nagu ikka. Eesmärgiks pisikese eralasteaia arve raha kokku ajada 15-ks.
kalamänguga on nyyd vsjo ja keskendun taas pokkerile. Paus kujunes 1,5 kuu pikkuseks.
Nädalavahetus sai veidi grinditud 6max NL10-s (120-se rolliga).
Tulemus 3k käsi ja +1BI (EV +6BI). Tuim BE nühkimine. Eesmärk see kuu saada Silverstariks :)
Comment