[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #16
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    Neegriässad toovad ikka iga kord poti koju:). Aga hästi panid pikk.

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #17
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Ega too igakord. Sain samas olukorras KK-lt suhkamit, kuna riverdas masti. Aga õnnitlused veelkord friika kinnipanemise puhul 8)

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #18
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        Ikka samad nimed trio NL4-s eesotsas Parsifaliga. Krdi jama, ei tahaks ise ka mingi aasta pärast seal grindida. Kohutav.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          roll peale trio boonust (100eeki :))335 eurtsi ehk 429 doltsi ehk 21,5 BI 20NL-ks. Eile õhtu ei jaksanud lihtsalt üle 100 käe teha- silm vajus kinni. Käisin ka Kalevi mängul kohal ning positiivse emotsiooni laks oli niivõrd tugev, et ei jõudnud enam muhvigi peale seda teha.
          Usun, et laup/pühapäev võtan paar lauda 20NL ka lahti ja teen uued shotid sinna. Esmalt proovin lasta mingisugune 10/9/3 stiili ja kui laua tunnetus paremaks muutub, siis avan rohkem ka end hilistelt positsioonidelt. Järgmine nädal ei saa üldse pelida kuna töölähetus Poola. over and out.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            Algselt postitas Keiss
            Ikka samad nimed trio NL4-s eesotsas Parsifaliga. Krdi jama, ei tahaks ise ka mingi aasta pärast seal grindida. Kohutav.
            see parsifal on ikka eriline tont, kui ma alustasin pokkriga siis möllas ka seal. Neid oli veel paar tükki MOPKOB näiteks.

            Siis legendaarne break even nit on wolffive, jrar õvi miski selline. Ja 1 parimaid on raiser88

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #21
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Algselt postitas ranka
              see parsifal on ikka eriline tont, kui ma alustasin pokkriga siis möllas ka seal. Neid oli veel paar tükki MOPKOB näiteks.

              Siis legendaarne break even nit on wolffive, jrar õvi miski selline. Ja 1 parimaid on raiser88
              :) ja ikka lasevad 38/1/0 stiili. Kutsun nad pokkeriprod.com liikmeks? :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Algselt postitas pikk28
                :) ja ikka lasevad 38/1/0 stiili. Kutsun nad pokkeriprod.com liikmeks? :)
                Ei lase ju. Pars oli muiski 11/8 tüüp, folfive 9/7 ja raiser solid 21/10 või midagi :P

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #23
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  Algselt postitas ranka
                  Ei lase ju. Pars oli muiski 11/8 tüüp, folfive 9/7 ja raiser solid 21/10 või midagi :P
                  selge. ma lõpetaksin pokerdamise, kui peaksin laskma 9/7 statsidega 10NL 2 aastat jutti. See poleks enam fun, see on kurnav liinitöö.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #24
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    Algselt postitas pikk28
                    selge. ma lõpetaksin pokerdamise, kui peaksin laskma 9/7 statsidega 10NL 2 aastat jutti. See poleks enam fun, see on kurnav liinitöö.
                    arvestades palju vaesed hiinlased ja hindud teenivad mingi tehases rygamisega.. siis nende jaoks oleks see taeva manna:-)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      eile õhtul sai tegin taas pisikese 500 käelise sessi. Tulemus +20 euri (kolm 10NL lauda, üks 20NL laud ja kaks 4NL lauda).
                      Üks käsi jäi veidi kripeldama, kas ma peaksin sellises olukorras foldima või on all in õigustatud? Vend oli 84/31/18 252 käe kohta. Tegi igast pulli ning olin teda preflop allinni näinud minemas ka 78o-ga. Mida teeksin sina minu asemel?

                      $0.05/$0.1 No Limit Holdem
                      9 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ROBINSON123 ($7.10)
                      UTG+1 houzf20 ($15.91)
                      MP1 Laappanen ($6.55)
                      MP2 soordz ($8.85)
                      MP3 Mucacho ($19.89)
                      CO Tokedli ($11.50)
                      BTN Hero ($9.00)
                      SB zamosarazitj ($4.75)
                      BB bekagr ($9.33)

                      Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN A J
                      ROBINSON123 raises to $0.20, 2 folds, soordz calls $0.20, 1 fold, Tokedli calls $0.20, Hero raises to $1, 1 fold, bekagr calls $0.90, ROBINSON123 goes all-in $6.90, soordz folds, Tokedli folds, Hero goes all-in $8, bekagr folds

                      Flop: 4 9 Q ($17.55, 2 players)

                      Turn: 3 ($17.55, 2 players)

                      River: 2 ($17.55, 2 players)

                      Final Pot: $17.55
                      Hero shows: A J
                      ROBINSON123 shows: 7 Q

                      ROBINSON123 wins $14.87 ( won +$7.77 )
                      soordz lost -$0.20
                      Tokedli lost -$0.20
                      Hero lost -$9
                      bekagr lost -$1

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #26
                        Re: pikk28 trobetis donkamas

                        Mina foldin, leiab ka parema koha + peale sind on üks mees veel actimas, kes su 1$ raise callis.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #27
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          Algselt postitas -andres-
                          Mina foldin, leiab ka parema koha + peale sind on üks mees veel actimas, kes su 1$ raise callis.
                          ise arvan ka, et tegin vea.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #28
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            jaa.. see vend on väga väga imelik ja ise olen tüübilt ikka mingi 40-50doltsi kätte saanud. Tema vastu tuleb vähegi norm käega alati flopile minna (va AA, KK, QQ need preflop ka all-in) ja flopis teha 3bet (99% ta raiseb su beti) ning kui ta raiseb uuesti su 3beti peale või callib ning sul on vaid high card, siis tasub see maha visata. Positsioonis siis näidata kindlalt agressiooni, vend ikkagi tavaliselt foldib raise/bet peale kui tal pole midagi, kui on kasvõi midagi siis tuleb sealt kindlalt jälle raise. See vend läheb ilge pasaga all-in, aga kuramus hitib midagi pea alati.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #29
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              Algselt postitas -andres-
                              Mina foldin, leiab ka parema koha + peale sind on üks mees veel actimas, kes su 1$ raise callis.
                              Cashgames ei ole olemas sellist asja nagu parema koha leidmine!! Sa pead vastu võtma iga edge vastase üle, muidu sa konkreetselt kaotad raha. Ma ei näe kuidas saab üldse veaks pidada parema käega stäkkide sisse saamist?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: pikk28 trobetis donkamas

                                Algselt postitas Rage
                                arvestades palju vaesed hiinlased ja hindud teenivad mingi tehases rygamisega.. siis nende jaoks oleks see taeva manna:-)
                                Naljakas on lugeda, kuidas eestlased teevad maha hindusid ja hiinakaid. Mujal maailmas oleme me vaene rahvas ja kui ütled, et $1000 on siin suur palk, siis naerdakse sind välja.

                                Comment

                                Working...