[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    [NL25 SH] pikk28 @ Stars

    tere,



    Kuna see mu esimene post, siis kirjutan veidi sellest, kes ma olen ning kuidas üldse pokkeri juurde sattusin.

    Endast:

    Olen 30 aastane, vabaabielus ning kasvatan kahte toredat plikatirtsu. Vähemalt üritan kasvatada, eks hiljem näis, kuidas välja kukkus. Elame Viimsis ning oleme eluga suht-koht rahul. Huvialadeks on korvpall (ise mängida kui ka tugitoolisportlasena jälgida) ning uus nr 1 hobi on kahtlemata pokker.

    Kuidas pokkeri juurde sattusin:

    Esimene kokkupuude oli keskas sentide peale viie kaardi pokker. 10 klassis eksisin ära aastaks Tallinnasse, nimelt sain sisse TSIKKI korvpalli. Korvpallurilt must obv ei saanud. Olin lihtsalt liiga laisk ning läksin alati kergemat teed. Hiljem muidugi kahetsesin,et nii tropp olin, kuid eluga tuleb ju edasi minna. Gamblemispisiku saingi siis kui Tsikkis käisin. Seal mingi väike osa kaadrit, kes ühikas elas, käis kasiinos gamblemas. Kunagi sai kasinni sisse juba 16 aastaselt :). Taskuraha gamblesin enamus Eldorados maha. Kui taskuraha sai otsa, siis teatud kaadriga käisime mustamäel pargis raha juurde pressimas. Enamus ohvreid olid siis TIP-i üliõpilased. Üks koledamaid perioode mu elus. Nüüd vaated elule on teistsugused ning usun, et olen need patud ka lunastanud. Õnneks tuli mul mõistus pähe ning 11 klassi alustasin taas vanas koolis. Elu läks jälle ülesmäge, kuni tulin uuesti linna TIP-i. mhhh.... Kõik algas justkui otsast peale v.a pommimine. Mingil ajal viskas siiski see mõtetu videopokker üle ning avastasin arvutimängude maailma. Mingil määral sain sinna kuidagi maetud oma gambleripisiku. Mängisime rpg-sid ja RTS-e. Mingi aeg sain oma tulevase naisega kokku ning sai valmis meisterdatud ka üks tore laps.
    Meisterdamise kõrvalt avastasime kuidagi euroslam-i ehk korvpallikommuni, kes omavahel võtavad mõõtu NBA LIVE seerias. Korvpall onlines arvutiga. 2 aastat oli see päris kireks kohe. Ise olin 28-aastane aga pult oli näpus ja emotsioonid põhjas :) Mingil hetkel ,s üks euroslammer Tartu kutt Paavo ütles, et tema pokerdab triobetis ning proovi ka. Mina muidugi esimese asjana arvasin, et see see kasiino slotiaparaat vms. Õnneks eksisin. Õnneks saab mu naine ka aru, et tegu on oskusmänguga ning kui kõvasti õppida ning harjutada, siis tuleb ka tulemus. Aasta otsa tagusime venna hoss23-ga ning freakyjasoniga vahelduva eduga freekaid. Mingi hetk sain isegi kuskil 150 daala peale ülesse, kuid ega ma muhvigi ju mängu ei jaganud ning nii ma selle rahalaudades ka maha gamblesin.
    Tõsisemalt võtsime turnad ette kuskil eelmise aasta augustist alates. Mõned turnavõidud olen ka saanud ning turnade seis kindlasti tugevas plussis, Kahjuks olen enamus +i välja kandnud. Alates selle aasta jaanuarist võtsime hoss23-ga(vend mul) ning freakyjasoniga plaani hakata beatima rahalaudu ehk saada läbi raskuste võitvaks mängijaks. Alustasime kõige madalamalt. Soetasime endale HEM-i, ostsin Slansky ja Milleri Theory and Practice (hetkel poole peal, kuid usun, et pean vähemalt 3* läbi lugema, et täielikult asjast arusaada) Jaanuaris tegin mingisugused 12k käsi: 5k vist 10NL ja 7k-d 4NL. Igatahes 10NL olen miinuses :( ja 4NL tugevas plussis (kuskil 30bb/100-le)
    Kui koju jõuan, siis viskan statsid jms analüüsimiseks. Kuskil teen kohutavaid vigu ning muidugi ka viimased 3k käsi on jooks olnud super halb. Agressiivsusest jääb sitaks puudu, sellest saan aru, kuid targemad võiksid hiljem mu muid statse ka kommenteerida. Kriitika on väga teretulnud.
    Aitab siis hetkeks, peaks tööd ka tegema hakkama.....
    Last edited by pikk28; 03.04.10, 07:31.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: pikk28 trobetis donkamas

    sai sinuga siis eile mingi tunnike-kaks triobetis möllatud ja agrot jääb sul küll puudu. Jälgisin eile ka sinu mängu ja esiteks PF UTG-lt tõstad minu arust liiga palju 4-5bb on normaalne, üle selle läheb minu arust paljuks.(samas ega nl4-s väga vahet ei ole) Meeldis see kui mingi 8matsi olid blindid sisse pannud ja sa oma AK-ga lükkasid ALL-in ja sind calliti mingi QJo minu meelest :D Ning osades kohtades kus jäid postflop kahekesti vastasega, siis oleks bettinud, jäi see just seepärast meelde, et vastase cbet fold oli ~100%(kindlalt üle 200käe) ning sa lihtsalt checkisid seal kuigi sa ei saanud millegile pihta. Seal oleks lihtne pot-i võtmine olnud.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: pikk28 trobetis donkamas

      Algselt postitas k2snakalle
      sai sinuga siis eile mingi tunnike-kaks triobetis möllatud ja agrot jääb sul küll puudu. Jälgisin eile ka sinu mängu ja esiteks PF UTG-lt tõstad minu arust liiga palju 4-5bb on normaalne, üle selle läheb minu arust paljuks.(samas ega nl4-s väga vahet ei ole) Meeldis see kui mingi 8matsi olid blindid sisse pannud ja sa oma AK-ga lükkasid ALL-in ja sind calliti mingi QJo minu meelest :D Ning osades kohtades kus jäid postflop kahekesti vastasega, siis oleks bettinud, jäi see just seepärast meelde, et vastase cbet fold oli ~100%(kindlalt üle 200käe) ning sa lihtsalt checkisid seal kuigi sa ei saanud millegile pihta. Seal oleks lihtne pot-i võtmine olnud.
      tnx man! Võtan arvesse. eks õhtu vb. jälle kohtume.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: pikk28 trobetis donkamas

        "super halb" on päris hea väljend :)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #5
          Re: pikk28 trobetis donkamas

          Algselt postitas farik666
          "super halb" on päris hea väljend :)
          see jah sama ajuvaba väljend kui õudselt ilus :)Noh, kiiruga kribasin ja eks ma selliseid väljendeid nn kõnes sõpradega kasutan. Unustasin hiljem teksti kontrollida. sry :)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: pikk28 trobetis donkamas

            krt, kas keegi võiks lihtsalt ära seletada kuidas siia pilte postitate? Kuidas te HEMist statsid ja graafiku võtate? printscreen ja siis paint? :) tra ma nii lammas noh, hullult tahaks statse ja graafikut panna, kuid võta näpust- ei oska. Palun abi...

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: pikk28 trobetis donkamas

              Right click ja save as picture vist oli :P

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: pikk28 trobetis donkamas

                Piltide lisamisel on olemas siin tag mis eeldab, et enne peab olema pilt uploaditud kuskile netti.

                Selle vahele paned lihtsalt pildi adre netis. Ise kasutan hoti serverisse üleslaadimist. Ülejäänu on naq sa ise mainisid PrtScr ning Paint

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: pikk28 trobetis donkamas

                  tnx!

                  esimene pool statsidest on siin : [img=http://img293.imageshack.us/img293/9360/86404754hc9.th.jpg]]http://img293.imageshack.us/my.php?image=86404754hc9.jpg][img=http://img293.imageshack.us/img293/9360/86404754hc9.th.jpg]

                  ja teine pool siin : [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1918/65407997by8.th.jpg]http://img515.imageshack.us/my.php?image=65407997by8.jpg][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1918/65407997by8.th.jpg

                  oodatud igasugused kommentaarid. Ise, mis põhiveana näen, on liiga suur vahe VPIP ja PFR vahel, agression suht vilets, stiil nõrk. Olen ma õigel teel? a ja mängin siis FR 6-l laual. Läpakale rohkem ei mahu :)

                  any toughts?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: pikk28 trobetis donkamas

                    võib-olla täna keegi viitsib kommentaarida mu statse?

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #11
                      Re: pikk28 trobetis donkamas

                      Ma arvan, et peaksid nl10's pre flop ep ja mp veits tightimaks võtma, sest su vpip on liiga suur nl10 jaoks ning usun, et see tuleb sellest, et mängid ep ja mp liiga laia rangega. Kui mängid tightima rangega, siis postflop ka otsused kergemad.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: pikk28 trobetis donkamas
                        • 16/8 tee mingi 14/12-ks
                        • riveri AF kole väike, pead mõtlema, kus on b/f line parem kui c/c
                        • cbette tee natuke rohkem
                        • steali rohkem(proovi lauda minnes "seat selectida" sättides enda vasakule nitid ja paremale fihid, kui vähegi võimalik)
                        • BB fold to steal on suur leak, peaks olema 80%+

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: pikk28 trobetis donkamas

                          suurimad tänud mehed asjalike kommentaaride eest! Range jah epl koomale ning tõesti riveris olen omadega alati segaduses, kas bettida või chekkida. TY.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #14
                            Re: pikk28 trobetis donkamas

                            tegin pisikese sessi 500 kätt. Võtsin veidi EP ja MP range koomale ning tulemus oli suht meeldiv. BB-d ei oska ikka kaitsta eriti, kuid eks vastavalt vastasele tuleb seal 3 bettima hakata või siis flopis üle mängida.
                            Krt see sess ei importinud mul miskipärast HEM ühte võtmekätt (vb ka rohkem kuid see käsi jäi mulle meelde). 1010-ga sain seti ja peale turni ka nupud sisse. Kas kuidagi manuaalselt saab ka käsi lisada HEMi databaasi, ranka nagu kuskil mainis, kuid ei leia ülesse enam seda kohta ?:(. Ja kas set% näitab seda protsenti ntx kui sul on taskupaar ja sa saad flopis kolmiku, mitte turnis ega riveris eks?
                            Ja krt muruntau on mulle 10 doltsi võlgu :)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #15
                              Re: pikk28 trobetis donkamas

                              jebedijee ja ilmajaam! 3 on kohtuseadus! Seekord õnnestus nädalalõputurniiri 10-le parimale korraldatud 200 sitikas kotti panna. 70 euri minu väiksele rollile juurde - pole paha.

                              esimene võtmekäsi (kas oleksin pidanud preflop raisima? tavaliselt raisin ikka, kuid seekord oli tunne et vend tahab muga stacki peale pelida, kahjuks telekanupp tuli ka veel floppi vaatama, mis mu shansse muidugi oluliselt kahandas võidule):


                              No Limit Holdem Tournament
                              8 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Stratopause (2930)
                              UTG+1 doublemint65 (5637)
                              MP1 Hero (3545)
                              MP2 hoss23 (2075)
                              CO Princeren (2495)
                              BTN telekanupp (1860)
                              SB soulplane (2970)
                              BB Naiza (3787)
                              [Princeren is sitting out]

                              Blinds: 75/150

                              Pre-flop: (225, 8 players) Hero is MP1 A A
                              Stratopause raises to 600, 1 fold, Hero calls 600, 2 folds, telekanupp calls 600, 2 folds

                              Flop: J 5 T (2,025, 3 players)
                              Stratopause checks, Hero goes all-in 2,945, telekanupp goes all-in 1,260, Stratopause goes all-in 2,330

                              Turn: 6 (8,560, 3 players)

                              River: 3 (8,560, 3 players)

                              Final Pot: 8,560
                              Stratopause shows: T T
                              telekanupp shows: Q K

                              Hero wins 7,945 ( won +4,400 )
                              Stratopause lost -2,930
                              telekanupp lost -1,860

                              no see käsi siis tõstis mu kohe mõnusaks liidriks ning tsillisin kenasti HU-sse, milles ma olen vast dongim siinsetest foorumlastest :). Eriti HU-d togida ei viitsinud ning peale 5 mintsast kemplemist juhtus selline lugu:



                              No Limit Holdem Tournament
                              2 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              SB Naiza (14390)
                              BB Hero (10910)

                              Blinds: 200/400

                              Pre-flop: (600, 2 players) Hero is BB K J
                              Naiza raises to 1,400, Hero goes all-in 10,510, Naiza calls 9,510

                              Flop: 2 3 4 (21,820, 2 players)

                              Turn: J (21,820, 2 players)

                              River: 7 (21,820, 2 players)

                              Final Pot: 21,820
                              Naiza shows: A Q

                              Hero wins 21,820 ( won +10,910 )
                              Naiza lost -10,910

                              viimase 3k nööpe sain järgmise käega ja voila 70 eurtsikut taskus.

                              Turnaga koos lasin ka cashi 3-s 4NL ja 2-s 10NL lauas. Sealt tiksus 500 käega 35 eurtsikut juurde. Lemmik käsi ehk sessi eelviimane käsi (ülejäänud lauad olid juba kinni ja ainus laud oligi see):

                              $0.05/$0.1 No Limit Holdem
                              10 players
                              Converted at weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG -Siim- ($4.70)
                              UTG+1 EBIHAL ($9.30)
                              UTG+2 Hero ($16.23)
                              MP1 ChrisAAA ($12.58)
                              MP2 donkey11l12 ($6.01)
                              MP3 Millenia222 ($11.55)
                              CO firsthand92 ($1.85)
                              BTN Arsunahhui ($4.84)
                              SB Parsifal ($19.97)
                              BB babioras ($21.92)

                              Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is UTG+2 A A
                              2 folds, Hero raises to $0.40, 5 folds, Parsifal raises to $2, 1 fold, Hero raises to $6.80, Parsifal goes all-in $17.97, Hero goes all-in $9.43

                              Flop: T J 8 ($36.30, 2 players)

                              Turn: 3 ($36.30, 2 players)

                              River: 4 ($36.30, 2 players)

                              Final Pot: $36.30
                              Parsifal shows: K K
                              Hero shows: A A

                              Hero wins $30.94 ( won +$14.71 )
                              Parsifal lost -$19.97

                              peale seda, kui sain raise selga 2- peale olin suht kindel, et vend on kas QQ või KK-ga. tavaliselt saan sellised käed sessi lõpus põske kuid täna läks õnneks teisiti.

                              Roll 328 eeuri
                              [img width=150 height=110]http://img17.imageshack.us/img17/3238/grafdy2.th.jpg[/img]


                              Comment

                              Working...