[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1366
    Re: gert23 pokerstarsis

    Kui toodab, siis miks mitte selline volüüm. Kuu lõpuks saad vb 25k kätt ikka kokku suure vaevaga :D

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1367
      Re: gert23 pokerstarsis

      kle tahaks ikka 40k käsi ära teha.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #1368
        Re: gert23 pokerstarsis

        siis pead ikka rämedalt juurde volüümi lisama.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1369
          Re: gert23 pokerstarsis

          obv nii kui graafikud välja viskad hakkab rigged jooks pihta. ty PS.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1370
            Re: gert23 pokerstarsis

            Yup, tegin ka üle pika aja eelmine kuu sellise vea, eilse sessi graafikut ei hakanud panema just sellepärast :D

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1371
              Re: gert23 pokerstarsis

              Väga head tähelepanekud - ma ka enam graafikuid pole pannud, sest peale viimast panekut kiskus kohe alla! Nüüd pole mõnda aega miskit pannud ja tulemused ka head. Lihtne!

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1372
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Väga head tähelepanekud - ma ka enam graafikuid pole pannud, sest peale viimast panekut kiskus kohe alla! Nüüd pole mõnda aega miskit pannud ja tulemused ka head. Lihtne!
                huvitav kui ma oma donkfesti graafikuid postitan, kas siis hakkab üles jooksma jälle?

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #1373
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Lol, hea mindset teil.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1374
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    mindset ees ja mindset taga .. saage yle imo sellest juba

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1375
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      vaatasin korra hr Tuule pokkeripäevikut ning seal oli KK preflop allinni kohta miskine vaidlus.
                      panin ka filtrid peale ja tulemus on selline....

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #1376
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        antud näitajatega saaks ka vist väga täpse EV joone ?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1377
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          ei jaga EV joonest muhvigi...

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1378
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            njah, magus swong tuli kallale. vahepeal pmst 3 päeva lihtsalt puhkasin ja nautisin ilusat ilma perega. nüüd viimased päevad taas pokkerilainel ja -10BI vast olen kokku juba saanud. apsull kaart vastu ei pea ning villianitel on sellised monster käed, et süda läheb pahaks. eile õhtu sain 800 käega 3* KK vs AA no wtf. ja igakord kui stack sisse läks olin pmst kindel, et vastas on AA, aga ei suuda foldida noh.
                            pea püsti ja edasi teenida!

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1379
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              eile oli super päev. 3k käsi ja 6BI ehk võib rahule jääda
                              täna on ptsis päev 1,2k käsi ja -4 BI
                              pokker on lahe.
                              lähen parem rattaga uhama
                              tra need swongid söövad närvid ära
                              mingi pederast fish kräkkis 2* mu AA ära, kusjuures AA sain ühes ja samas lauas 2* 20 käe jooksul.
                              T6s on ju piisav callida suur squeeze ära ja hittida mastidraw, mis kokku ei tule riveriks, kuid huia bella, hoopis runner runner rida tuleb. fu stars. teine kord ostis auku rida, mille ka riverisse sai ning seal tegi mulle veel check raise. tra, kus lüpsis mind.
                              heh tilt kohe kaob , kui midagi kribada.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1380
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Mõnus on vahepeal lihtsalt jah välja elada ennast ;D.

                                GL !

                                Comment

                                Working...