Re: gert23 pokerstarsis
Oi, kui ilus. Hästi tuleb välja sul!! Sa mingit videot ei taha enda mängust teha, siis kui ise limiidis ylesse ära liigud? Arvan, et nii mondagi oleks oppida sealt. Ja muuseas, olengi nyyd kaugel siberis ära juba monda aega
Oi, kui ilus. Hästi tuleb välja sul!! Sa mingit videot ei taha enda mängust teha, siis kui ise limiidis ylesse ära liigud? Arvan, et nii mondagi oleks oppida sealt. Ja muuseas, olengi nyyd kaugel siberis ära juba monda aega

Comment