[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1276
    Re: gert23 pokerstarsis

    Oi, kui ilus. Hästi tuleb välja sul!! Sa mingit videot ei taha enda mängust teha, siis kui ise limiidis ylesse ära liigud? Arvan, et nii mondagi oleks oppida sealt. Ja muuseas, olengi nyyd kaugel siberis ära juba monda aega

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1277
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Väga kuri winrate!
      sa pmst miski 200k käsi lasknud sellise winratega, nii et mul õppida oi kui palju.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1278
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Oi, kui ilus. Hästi tuleb välja sul!! Sa mingit videot ei taha enda mängust teha, siis kui ise limiidis ylesse ära liigud? Arvan, et nii mondagi oleks oppida sealt. Ja muuseas, olengi nyyd kaugel siberis ära juba monda aega
        ma teeks juba ammu video, kuid uut läpakat pole siiamaani suutnud soetada. kui kunagi soetan, siis teen kohe ka video ära. mängin suht tavalist stiili ega sealt miskit suurt õppida polegi. Standard ABC, veidike passiivsem kui tavaline maybe. rohkem showdowne.
        Kuda Siberis ka ilm on? Grindida ikka saad?

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #1279
          Re: gert23 pokerstarsis

          :) Istun tegelikult pohja-rootsis, umbes 500km kaugusel Stockholmist. Grindida kahjuks väga ei saa. Eile sain teha 2 tundi ja täna yritan ka. Arvan, et minusugusel fishil on sinu mängust väga palju oppida. Sellel kuul olen mänginud u.70K kätt ja ma olen break even. Ma usun, et tean, milles asi on, aga kindlalt ei saa väita ennem, kui olen graafiku saanud ylesse liikuma.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1280
            Re: gert23 pokerstarsis

            70k BE? wtf. mul max 15k BE jooksu olnud vist.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #1281
              Re: gert23 pokerstarsis

              ma ei motlegi, et jooksen break-even nii, et 70k kätt tiirlen nulli ymber. Graafik on lihtsalt nagu ameerikamägi. Siin ei ole kyll koiki käsi, aga seis on sisuliselt selline: http://www.upload.ee/image/499823/marts.jpg


              Aga olen aru saanud, et koik on kinni vigases mindsetis. Piisab yhest beadist ja mul soidab katus ära sisuliselt. Siis hakkavad tulema igast hero callid ja värgid, nii et syda paha endal.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #1282
                Re: gert23 pokerstarsis

                ai kurja, siin on tegemist küll tiltamisega.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1283
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Kurjam.
                  kotkas midagi on ikkagi mäda äkki?!?!
                  Kipud äkki TP liiga palju kinni maksma?

                  Sry OT pikk.
                  Ilus kuu sul ja sellist winrate loodaks endalgi NL25 näha nüüd juba sellel kuul.

                  Edu!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1284
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    täna hommikul seitse null seitse sain testkordselt isaks. Lapsega kõik OK, naisega kõik OK. Endaga OK - tunne on suht SUPER. Plikatirtsu nimeks Gertrud. Hästi läheb saame päeval juba koju.
                    A ja suht hea Wifi keskhaiglas.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1285
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      täna hommikul seitse null seitse sain testkordselt isaks. Lapsega kõik OK, naisega kõik OK. Endaga OK - tunne on suht SUPER. Plikatirtsu nimeks Gertrud. Hästi läheb saame päeval juba koju.
                      A ja suht hea Wifi keskhaiglas.
                      Ilusal päeval sündis laps, palju kuulsaid inimesi sündinud samal päeval, ntx RudiTurbo jne

                      Palju õnne!

                      Comment

                      • Kodu
                        Klubi Liige
                        • Dec 2008
                        • 311

                        #1286
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Õnnitlused!!!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1287
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Ilusal päeval sündis laps, palju kuulsaid inimesi sündinud samal päeval, ntx RudiTurbo jne

                          Palju õnne!

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #1288
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Suured õnnitlused. :)

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #1289
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Palju õnne gert !

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #1290
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Edu ja õnne.

                                Comment

                                Working...