üldiselt enesetunne on suht isane :D. Kui esimene laps sündis pmst 7,5 aastat tagasi, siis olin rohkem närviline või siis ootusärevus oli suurem. nüüd teine laps on varsti sündimas ja tunne on suht cool. Naisel ofc viimastel päevadel suht väsitav olla.
Comment