[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #1201
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    suht cool. hetke seisuga olen Starsis PTR-i andmetel sellel kuul parima winratega PL25 mängija.

    edit : käte arv on muidugi allapoole igasugust arvestust
    Micro FR kuningas -andres- mõllas pikalt NL25 tabetlite tipus ma tean, aga hea töö sulgi.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1202
      Re: gert23 pokerstarsis

      tnx.
      -andres- on tegija jah.
      ok, tervitaks siis ka teisi kamraade, kes tabelis vilguvad : metsapulli, ruditurbot, julian125-e, leitsi, bluetrammi, pastilaad ja neid, kes hetkel ei meenu. enamus neist nyyd NL100 playerid. edu kõigile!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1203
        Re: gert23 pokerstarsis

        viimasel ajal suht OK jooks. leht peab. peaks ainult voluumi lisama.

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #1204
          Re: gert23 pokerstarsis

          pole paha

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1205
            Re: gert23 pokerstarsis

            oled tubli olnud

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1206
              Re: gert23 pokerstarsis

              Väga kena!

              Comment

              • lepisto
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 172

                #1207
                Re: gert23 pokerstarsis

                Sind igatsevad taga ammu juba NL 50 mehed

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #1208
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  impressive

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1209
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    lol sick graph, nagu puhata ei saanudki, kogu aeg võitsid potte :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1210
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      ootan seda aega kui ma hakkan 100s nii biitima :D

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1211
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Tervitused sullegi!

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1212
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          tnx mehed!
                          lepisto muidugi paneb veel rohkem hullu. lihtsalt sick kui hästi sa lased!
                          a ja ilma HEM-ta siis laseb lepisto

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #1213
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Kas lepisto nimi starsis ongi lepisto ? Kui nii siis sng-dega ka tal solid tulemused (Y)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1214
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              jap, lepisto ongi.
                              sng biitis mööda minnes, õpimata vähemalgi määral. mingi aeg hakkasin mina süvenenumalt pokkerit mängima, lugesin teooriat jms, siis keerasin ta sng äri persse :D. panin ta ka mõtlema ja peale seda, ta enam nii hästi ei biitinud kui varem suvalt dongates. muidugi on ta suht kärsitu tüüp.
                              nüüd võttis cashi ette ja laseb väga bro´lt. ma hoian madalat levelit igaks juhuks. las laseb omamoodi. hetkel ta igatahes jõhkra runi peal ja soovin ofc edu talle edaspidi!

                              edit : a ja codecci nimetab teda vanaks meheks :D vanad mehed ei bluffi jms. suht koomilised cashid viimsis
                              Last edited by pikk28; 21.03.10, 15:09.

                              Comment

                              • savioja
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 53

                                #1215
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                gert, soovitan sul julgelt NL50 kolida kui vähegi roll kannatab. Ise olen lasknud praegu mingi 17k kätt NL50nes ja tundub olema täitsa biiditav limiit... Endal küll praegu sitt runn ja sellest tingitud mängulised(tildised) vead aga tegelt fishe jätkub ja regularid ka erilist tasemevahet pole jätnud.

                                Comment

                                Working...