[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1111
    Re: gert23 pokerstarsis

    vastane maailmakuulus reg nii NL25-s kui ka NL100 toöuschev.
    no tra mida playd ma ikka teen. uskumatu kui sitt ma olen. nii edasi läheb siis jäängi NL25-sse ja 5bb/100-le.
    ei osanud muud kätt talle anda kui setti.

    $0.10/$0.25 PL Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG janek174 ($25.60)
    UTG+1 Hero ($25)
    MP1 volgot ($16.60)
    MP2 balint0211 ($24.65)
    CO chuscone ($7.95)
    BTN toluschev ($26.60)
    SB Matjazzz111 ($24.75)
    BB WesternSwing ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG+1 A K
    1 fold, Hero raises to $0.85, 3 folds, toluschev calls $0.85, 2 folds

    Flop: 5 4 A ($2.05, 2 players)
    Hero bets $1.25, toluschev raises to $2.50, Hero calls $1.25

    Turn: A ($7.05, 2 players)
    Hero checks, toluschev bets $6.75, Hero calls $6.75

    River: 8 ($20.55, 2 players)
    Hero checks, toluschev bets $16.50, Hero folds

    Final Pot: $37.05

    toluschev wins $36.05 (net +$9.45)

    Hero lost $10.10

    mõtlesin, et proovin täna öösel NL50-t, kuid ei julge. kusik.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #1112
      Re: gert23 pokerstarsis

      See toluschev teeb väga imeliku mängu minu meelest. Mina mängisin temaga täna sellise käe: http://www.handconverter.com/hands/528658

      Aga sinu käes oleks ise vist teinud turnil check-raise. Peaks saama suht kindlalt teada, kus oled.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #1113
        Re: gert23 pokerstarsis

        Turni check/raise commitib end ära, mis minumeelest pole halb.
        Ma ei calliks turni ka kui on mõttes riveril bettile foldida, mitte uuesti callida :/.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #1114
          Re: gert23 pokerstarsis

          Mina oleks selles käes flopis 1,6 $ pannud ja turnis saadud A peale enam mitte foldinud. Ta võib ka AQ-ga positsioonist callida. Tema minraise on küll üllatav muuv.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1115
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            vastane maailmakuulus reg nii NL25-s kui ka NL100 toöuschev.
            no tra mida playd ma ikka teen. uskumatu kui **** ma olen. nii edasi läheb siis jäängi NL25-sse ja 5bb/100-le.
            ei osanud muud kätt talle anda kui setti.
            Tema reraisele drawisel boardil respekti anda ei maksa - korduvalt seda täheldanud. Turnis oleks allin kiirelt lükanud. Äkki riverdaski oma 67s siin ära :P.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1116
              Re: gert23 pokerstarsis

              tänud. ofc oleks pidanud turnis reraisima. sellepärast käe taas paningi, et jääks meelde kuidas ei tohi mängida.
              jube minraiser on ta tõesti. nüüd readid paremad.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1117
                Re: gert23 pokerstarsis

                Huvitav tegelane igatahes. UTG+1 selline avang mudalimiidis. Kui toimib, miks mitte...

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1118
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  ma ennemgi täheldanud, et teeb UTG ja UTG+1 teeb poolkõvade kätega 2BB raisisid ja callib alati 3 beti. olenevalt flopist siis mängib edasi

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1119
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    See toluschev on lol doncument

                    Riveri betiga mõtlesin tegelikult 99-TT välja bluffida, mida arvasin Tal võimalikeks kaartideks pärast turni, esialgu kui call tuli, oli DOH, aga kui muck, siis oli wth :D

                    PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    BB ($30.65)
                    UTG ($25)
                    UTG+1 ($9.75)
                    MP1 ($26.65)
                    MP2 ($23.95)
                    CO ($5.60)
                    Hero (Button) ($25)
                    SB ($4.75)

                    Preflop: Hero is Button with 8, A
                    5 folds, Hero bets $0.85, 1 fold, BB calls $0.60

                    Flop: ($1.80) 2, 2, 8 (2 players)
                    BB bets $0.75, Hero raises to $2.75, BB calls $2

                    Turn: ($7.30) J (2 players)
                    BB checks, Hero bets $4.75, BB calls $4.75

                    River: ($16.80) 5 (2 players)
                    BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

                    Total pot: $40.80 | Rake: $2

                    Results:
                    Hero had 8, A (two pair, eights and twos).
                    BB mucked 7, 8 (two pair, eights and twos).
                    Outcome: Hero won $38.80

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1120
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      toluschev on NL25 kelisitaan.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1121
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        rudi, ma ütleks selle peale welcome to value land .
                        nh

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #1122
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          nuh mis nii kiirelt kodus juba või?kuis läks, räägi lähemalt.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1123
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            kle, homme räägin, ei viitsi tippida niipalju. me miski 16 ajal Toilas usun

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1124
                              krt eilsel viimsi turnal tahtis juba tulla, kuid kahjuks andu-andu sõber callis J9s-ga mu AK allinni maha, kusjuures kivisaba neiu viskas QQ preflop maha. stacki oleks saanud 13k peale, mis oleks suht chipleaderi stack olnud, kuid kukkusin hoopis 8k-lt 3-kilole. happends. ofc tuli riverisse talle rida.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1125
                                Ma ei näinud sind hiljem cashi mängimas, miks nii?

                                Comment

                                Working...