Re: gert23 pokerstarsis
sa veel puudusid. lol. ma tegelikult enamasti ei maadlegi eestlastega, niikui ajudele keegi käib, panen laua kinni, kui muidugi mingit super fishi kapten mu paremal ei istu
Algselt postitas Aristotep
9 
5
(
.
Comment