[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #916
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas pastilaa
    Tuleb läbi mängida - ega see sul kaua kesta saa...
    tänud pastilaa heade soovide eest.
    varsti viin naise lennujaama - läheb Saksa tööasjus. siis võtan hossi peale ning peale seda laseme volüümi üks 3 päeva. loodan, et tulen välja or road to bustoland

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #917
      Re: gert23 pokerstarsis

      Pidevalt lähed Full Stacki vastu AKs AI?

      Mul põhi kaotused tulidki FS vastu krt.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #918
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas noname
        Pidevalt lähed Full Stacki vastu AKs AI?

        Mul põhi kaotused tulidki FS vastu krt.
        Sellise küsimuse eest põletati inimesi vanasti tuleriidal krt

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #919
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas noname
          Pidevalt lähed Full Stacki vastu AKs AI?

          Mul põhi kaotused tulidki FS vastu krt.
          oleneb lauast ja vastasest. pigem mitte

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #920
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas noname
            Pidevalt lähed Full Stacki vastu AKs AI?

            Mul põhi kaotused tulidki FS vastu krt.
            Agressiivse lamba vastu tuleb alati minna.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #921
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas hoss23
              Sellise küsimuse eest põletati inimesi vanasti tuleriidal krt
              Pigem ikka öeldi vanasti(ja ka tänapäeval on ettetulnud):
              Küsijale suupihta ei lööda...

              Jah pastilaa.tegelt kirjutasin üht,mõtlesin teist.Ja eks see olene vastasest ikka jah:)

              Kes ikka pidevalt AI läheb AKs...

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #922
                Re: gert23 pokerstarsis

                Limp-raise vastu vist ikka väga standard pole AI minna Aks. :)

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #923
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Algselt postitas masterpuppet
                  Limp-raise vastu vist ikka väga standard pole AI minna Aks. :)
                  good point

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #924
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    super
                    1,6k käsi ja kasum +3.
                    unreal mis sitasadu käib.
                    nyyd suurhalli kalevi mannetut mängu vaatama ja siis edasi grindima.
                    pask tuleb välja grindida

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #925
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      ei saa ikka pasast lahti. täna siis 5k käsi ja -50. kuu kasum juba alla 200 daala. näis mis homme saab. uskumatu jooks ikka.
                      pea püsti ja magama.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #926
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        2,5k käsi ja +10. suht pluss 100 peaks oleman o nii tttttttttyyyyyyyyyyyyrrrrrrrrraaaaaaaaaasttttttttt tttaaaaaaaaaaannnnuuuuuuuuuuuddddddd jooksu ma poleks eales osanud oodata. lihtsalt USKUMATUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. vvvvvvvvvvviiiiiiiiiiittttttttttttttttuuuuuuuuuuuu uu
                        lähen lapsele järgi, saan värsket õhku ning loodan et rahunen maha.
                        tra AK vs AJ preflop allin no
                        AA vs AK no pede saab runner runner masti ofc preflop allinn.
                        AK vs AQ no
                        shortide vastu ükski flipp ära ei tule.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #927
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Don´t worry ;D

                          Küll minema hakkab.. ole õnnelik, et suurelt ei kaota.

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #928
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            loe ja imesta rsk .. kord kuus tuleb mingi breakeven periood ( või natukene isegi plussi ) ja on nuttu ja hala kohutavalt. Mis siis saab kui tuleb -20bi ala nädalaga ?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #929
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas wousha
                              loe ja imesta rsk .. kord kuus tuleb mingi breakeven periood ( või natukene isegi plussi ) ja on nuttu ja hala kohutavalt. Mis siis saab kui tuleb -20bi ala nädalaga ?

                              mis krdi breakeven?
                              hetkel on -12BI.

                              ja illustreeriv graafik



                              ja ma nitringis, kus ei tohiks variatsioo nii suur olla kui 6-maxis kus sina vist pesitsed.
                              aga jah nuttu ja hala võiks tõesti vähem olla :D.
                              rohkem võiks õppida

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #930
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Gert on niigi tubli alati olnud ja kunagi pole halanud, niiet ühe sita jooksu korral võib ikka halada küll ja pealegi enda teemas,

                                GoGo :)

                                Comment

                                Working...