[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #811
    Re: gert23 pokerstarsis

    irw pastilaa ;D aiai, kadedus on ikka kole asi ;D vähem möla ja rohkem grindi, oleksite kõik juba SNd

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #812
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas pastilaa
      Jep. Mäletan jah, et briti saare rahvale jagati SN. Umbes analoogse petuskeemiga.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      hahahaha

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #813
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas pastilaa
        Jep. Mäletan jah, et briti saare rahvale jagati SN. Umbes analoogse petuskeemiga.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Vanasõnagi ütleb: Kui NL25s on vasakul käel supernova ja paremal fishid, siis oled hästi table selectinud.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #814
          Re: gert23 pokerstarsis

          kuna eile sai viimsi turnal mõnuga õlut kaanitud ja õhtul kodus shampust peale pandud, siis hommikul ei olnud väga meeldiv olla. viisin läbi häda naise tööle ära ning tagasi tulles oleks pirita tee peal ääre pealt auto täis ropsinud. tra nahui nagu mingi õli olen, panen õllele shampi peale, sest lihtsalt oli vaja veidi juua.
          kuna hommikul ja päeval oli nii sitt olla, siis pokkerit ei puutunud. nyyd tegin esimese mikro sessi taas 100 kätt ja +42. pastilaa fishilt sain veidi pappi ja BvB tegin suurema mastiga väiksemale mastile kotti.
          täna tuleb hoss maale - tuleb vist pikem grindiöö

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #815
            Re: gert23 pokerstarsis

            oma avataril oledki ise ? jutu järgi võiks arvata... ;D

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #816
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas vennike
              oma avataril oledki ise ? jutu järgi võiks arvata... ;D
              jep

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #817
                Re: gert23 pokerstarsis

                uus sess tehtud - 240 kätt ja +30. just sulgesin laudu ning siis tuli see käsi....

                $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG EMILIOKOP ($5)
                UTG+1 Joppe22 ($15.20)
                MP1 maboba72 ($12.20)
                MP2 masterherf ($27.20)
                MP3 amario89 ($5)
                CO ruixing ($5)
                BTN diegoesteban ($30.10)
                SB winer54 ($16.45)
                BB Hero ($25.35)

                Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BB Q Q
                1 fold, Joppe22 calls $0.25, maboba72 calls $0.25, 5 folds, Hero raises to $1.50, Joppe22 calls $1.25, maboba72 calls $1.25

                Flop: 4 J 3 ($4.60, 3 players)
                Hero bets $3.25, Joppe22 raises to $6.50, maboba72 folds, Hero goes all-in $23.85, Joppe22 calls $7.20

                Turn: J ($42.15, 2 players, 1 all-in)

                River: 9 ($42.15, 2 players, 1 all-in)

                Final Pot: $42.15
                Hero shows
                Q Q
                Joppe22 shows
                J 8

                Joppe22 wins $30.45 (net +$15.25)

                Hero collects $10.15 (net -$15.20)
                maboba72 lost $1.50


                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #818
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  Ma vaatan, et viimasel ajal on peaaegu iga sess +1BI või isegi rohkemaga lõppenud, palju see nädal ka võitnud oled?

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #819
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    Algselt postitas Vapsik
                    Ma vaatan, et viimasel ajal on peaaegu iga sess +1BI või isegi rohkemaga lõppenud, palju see nädal ka võitnud oled?
                    9k käsi, +366 daala, 16bb 100-le
                    sinu standard

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #820
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      hihihihi teine kolmas sess algas jubedalt. lendasin paarisaja käega -3 buy inni ning sealt ma kahjuks enam välja ei tulnud ka. vahepeal sain -40 peale, kuid lõpetasin ikkagi soliidses miinuses -60. paaris kohas panin fishi moove ka. proovisin vales kohas bluffida, kuid egas midagi hullu. öö veel pikk ees.
                      varsti lähen A terminali hossile järele

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #821
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        taas üks sess seljataga 400 kätt ja +45. korra lendasin set vs set, kuid sellegipoolest läks suht hästi. ühes lauas olin 300BB-d diip. paremal käel istus jõuluvana

                        edit: tänane päev

                        Comment

                        • savioja
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 53

                          #822
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          mulle võid note panna, et UTG limp= nuts :D

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #823
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Algselt postitas savioja
                            mulle võid note panna, et UTG limp= nuts :D
                            hahaha, nuts käsi oli tõesti

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #824
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              pmst reede siis kokku FAIL
                              kõik käed kokku 2600 ja kasum 10 daala, mis on naeruväärne.
                              viimane sess läks nii pekki kui pekki
                              KK vs AA 33 daala
                              KK vs fishi JJ. madalal flopil all in ja turn kena J. -30 daala
                              2* set vs set
                              pmst mõni lollus ka ja nii ta läks.
                              loodan homme veidi paremat jooksu

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #825
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                esimene sess päeval 1k käsi ja +4. lol. üks käsi ka .....

                                vastane nit reg. VPIP 8 PFR 8

                                $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                                7 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG kuszo ($64.40)
                                UTG+1 Yanich140 ($24.90)
                                MP Nuuchanuth ($22.95)
                                CO Hero ($31.20)
                                BTN Gag18DD ($33.05)
                                SB finnianp ($36.35)
                                BB dante901 ($30.70)

                                Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is CO Q A
                                3 folds, Hero raises to $0.75, Gag18DD calls $0.75, 2 folds

                                Flop: 5 9 Q ($1.85, 2 players)
                                Hero bets $1.25, Gag18DD raises to $3.25, Hero calls $2

                                Turn: 2 ($8.35, 2 players)
                                Hero checks, Gag18DD checks

                                River: Q ($8.35, 2 players)
                                Hero bets $4, Gag18DD goes all-in $29.05, Hero folds

                                Final Pot: $41.40

                                Gag18DD wins $40.65 (net +$7.60)

                                Hero lost $8


                                turn oli blank kas oleks pidanud panustama? river muidugi lahe kaart.
                                fold oli siin välistatud?

                                Comment

                                Working...