[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #496
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas leits
    Sry l2heb ot'ks siin teemas .. planaid otse nl25 to nl100? seal ilmselt veel suuremad swingid nö ja rahanumbrid suuremad .. ilmselt seetüttu on see nl 50 hea ylelminekuks et hajrub suuremate summadegam olgu ta nii rigged kui tahes :D:D aga tõesti nl25 curshid vingelt .. võttan oma kunagised sõnad tagasi uöpswingi vms kohta
    ty, otse küll ei plaani minna NL-100. Enne tahaks ikka NL-50 enesekindluse kätte saada.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #497
      Re: gert23 pokerstarsis

      kui ma kunagi rolli üle 2k saan, siis lähen NL50-sse. hetkel roll 1,4k, kuid kuu lõpp võtan taas about 600 välja. nii et NL50 hetkel kaugel kaugel.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #498
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas pikk28
        kui ma kunagi rolli üle 2k saan, siis lähen NL50-sse. hetkel roll 1,4k, kuid kuu lõpp võtan taas about 600 välja. nii et NL50 hetkel kaugel kaugel.
        Pole hullu, kui cashoute enam tegema ei pea, siis küll lähimate kuude jooksul saad ka üles liikuda.

        PS:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #499
          Re: gert23 pokerstarsis

          see nädala vahetus olen maal, sessi teen vast päris öösel. järgmisel nädalal tüütan sind, äkki leiame sobiva aja sessiks. skill on mul ikka suht saast

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #500
            Re: gert23 pokerstarsis

            saast jooks jätkub. mtte halligi ei saa teha. tra kyll. standard aukuostud jms jura tuleb villianitele kenasti. rigged urgas.

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #501
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas pikk28
              saast jooks jätkub. mtte halligi ei saa teha. tra kyll. standard aukuostud jms jura tuleb villianitele kenasti. rigged urgas.
              sa pole ainuke

              mul samamoodi

              Comment

              • pwndre
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 214

                #502
                Re: gert23 pokerstarsis

                what cheese to you prefer with that wine

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #503
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  no tra mida fold minu poolt.
                  see kes mulle flopis 3 beti pani, oli hyperdonk mingi VPIP 100 PFR 2
                  teine vend kes donkas ja lõpuks 3 beti callis oli VPIP 10 PFR 2
                  krt ma olin enam kui kindel et ahv hittis seti ja lootis et ma ka potti sisse jään.
                  turnis oleks ma ikkagi vist foldinud.
                  olen ikka kusik küll

                  $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG yjqian23 ($25.20)
                  UTG+1 XNR_47X ($25)
                  MP1 miko6694 ($25)
                  MP2 Hero ($25)
                  MP3 maschine1981 ($27.20)
                  CO Rembrandt Y ($16.10)
                  BTN Syreno ($52.65)
                  SB dreamer11111 ($25.25)
                  BB rishir ($23.30)

                  Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP2 K K
                  yjqian23 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, Rembrandt Y calls $1.25, Syreno calls $1.25, 2 folds, yjqian23 calls $1

                  Flop: 10 9 8 ($5.35, 4 players)
                  yjqian23 bets $0.25, Hero raises to $2.50, Rembrandt Y raises to $4.75, 1 fold, yjqian23 calls $4.50, Hero folds

                  Turn: 9 ($17.35, 2 players)
                  yjqian23 bets $19.20, Rembrandt Y calls $10.10

                  River: 2 ($46.65, 2 players)

                  Final Pot: $46.65
                  Rembrandt Y shows
                  10 A
                  yjqian23 shows
                  7 7

                  Rembrandt Y wins $35.75 (net +$19.65)

                  yjqian23 collects $9.10 (net -$16.10)
                  Hero lost $3.75
                  Syreno lost $1.25

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #504
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    ei ole paha fold ..

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #505
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      leht võiks lõpuks pidama hakata. kuu on ikka totaalselt pe**es. ise mängin ka veel pealekauba üli kehvalt. mingi kdi nitistunud passiivne reg olen.




                      Andres: FixedYourTags :).

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #506
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        minu meelest on fold seal 100x parem kui raise ja 5x parem kui call

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #507
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          tahaks kah nit olla.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #508
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            tnx andres, mul läks arvuti korra p..... ja ei viitsinud uuesti kribada. tänud, et post ikka alles jäi.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #509
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              tahaks kah nit olla.
                              ah mine puu otsa :D. nit olla pole üldse fun. päriselt.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #510
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Algselt postitas kivisaba
                                minu meelest on fold seal 100x parem kui raise ja 5x parem kui call
                                jah ega ma raisida ei kavatsenud tõesti. mõtlesin, et oleks pidanud vähemalt callima ja turni actioni järgi tegutsema. kuid kuna see ahv allinni surus turnis siis oleksin nagunii foldinud.

                                Comment

                                Working...