[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #541
    Re: gert23 pokerstarsis

    Algselt postitas hoss23
    Hoian siis sinust eemale laudades
    Mina kül laudades kellestki eemal ei püsi. Foorumiliikmetest veel eriti, hakkan rämedat metagame tegema. Ja kõigi rahakotid siia :D

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #542
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas Bikewarrior
      Mina kül laudades kellestki eemal ei püsi. Foorumiliikmetest veel eriti, hakkan rämedat metagame tegema. Ja kõigi rahakotid siia :D
      ristori käest olen saanud kõige rohkem nuppe :D 65$

      Comment

      • Bikewarrior
        Bännitud
        • Apr 2009
        • 283

        #543
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas vennike
        ristori käest olen saanud kõige rohkem nuppe :D 65$
        mind on leits ühekorra püganud sain 1bi miinust 33 setiga kräkkis mu ässad ära
        aga teistelt on ikka raha püganud, mitte küll kõigilt aga ikka olen, isegi vapsikult sain pool bi kätte emandatega.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #544
          Re: gert23 pokerstarsis

          vahelduseks ka pisike pluss sess. +50 1500 kätt. 5000 kätt veel ja platinum taas käes. kasum on küll väga kusine.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #545
            Re: gert23 pokerstarsis

            chekkasin just hemist mis tulemused mul eestlaste vastu on ja ei üllatu üldse, et miinus kokku. Summa näitab siis minu tulemust vastase vastu.

            Julian125 -4,55$
            gert23 -0,5$
            MiltoSappa +1,55$
            metssapull -0,25$
            leits +2,15$
            sitakspohhui +0,64$
            bikewarrior -0,25$
            poolteist +0,5$

            Comment

            • RistoR
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 117

              #546
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas vennike
              ristori käest olen saanud kõige rohkem nuppe :D 65$
              milline au...


              krt ma olen täis veel... Konnaga olime eile linna peal (rohelisega ikka)

              EDIT: anna tagasi. 65$ mult kätte saanud . ai ai 2,5 bi.

              Aga muidu osta endale uus kampsun ja särki värki. OVER AND OUT

              EDIT2: Puht sportlikust huvista vaatsin ka miks seis nii on. On üks AA vs KK. Ja peale seda hunnik sitta.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #547
                Re: gert23 pokerstarsis

                Algselt postitas Provoker
                chekkasin just hemist mis tulemused mul eestlaste vastu on ja ei üllatu üldse, et miinus kokku. Summa näitab siis minu tulemust vastase vastu.

                Julian125 -4,55$
                gert23 -0,5$
                MiltoSappa +1,55$
                metssapull -0,25$
                leits +2,15$
                sitakspohhui +0,64$
                bikewarrior -0,25$
                poolteist +0,5$
                i just lol´d :D
                ma ei viitsi vaadata, kuid mul midagi sarnast arvatavasti. pullile kaotasin ühe korra suurema poti kui 5 daala.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #548
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  ja mina 1BI pullile, kui ta oma flushdrawga AI flopis pani ja mu AA kräkkis

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #549
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    NL10 ja NL25 starsis. käsi umbes pooleks vist. kasumit ei tule :(. miskit on konkreetselt mäda. please help

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #550
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Näed ise ka, et BigBlindilt on mäng creepy. Võimalusi mitmeid, kas defendid liiga kergelt, foldid liiga kergelt, postflopis oled sealt liiga passive või OOP väga nõrk mäng. Võta HEMi replayer julgelt lahti ja hakka vaatama oma BB mängu, mis kätega sealt kaotad, miks kaotad ja kuidas kaotad.

                      Comment

                      • Bikewarrior
                        Bännitud
                        • Apr 2009
                        • 283

                        #551
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        Niipalju saan oma arvamust avaldada, et postflop agresioon on veidi paigast ära. Flopis oled üliagro, kui flopis ära ei tule annad palju ja oled passiivne. Agrofaktor on langevas trendis. Ideaalis on nii flopi, turni, kui riveri agrod võrdsed. Omal on Agg% näitaja 160k käe näite peale 33/27/30. Peaksid olema agrom ka turnis ja riveril.
                        bb/100 on mul 4,62 ja mängin 15/10/2 statsidega

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #552
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Ma näen ka hetkel leaki suur VPIP SB pealt mängides ning flopi agro nuts võrreldes teiste tänavatega. Mul endal ka natuke SB liiga loose aga viimasel ajal olen muutnud seda.

                          Comment

                          • Mihkel785
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #553
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Pastilaa, kuna tal on antud kõik pos-d erinevalt, siis bb/100le bblt oleks -100 mitte -11, kõik käed foldides

                            PS! Pikk, kust nii palju positsioone endale HEMi said? Tahan kaa... Ehk aitad lingiga?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #554
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Võtsin enda vigase kommentaari maha. Tänud Mihkel!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #555
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                Algselt postitas Mihkel785
                                Pastilaa, kuna tal on antud kõik pos-d erinevalt, siis bb/100le bblt oleks -100 mitte -11, kõik käed foldides

                                PS! Pikk, kust nii palju positsioone endale HEMi said? Tahan kaa... Ehk aitad lingiga?
                                kunagi tigrano andis mingisuguse lingi, kust sai downloadida. kahjuks ma ei mäleta enam, kus see oli.

                                Comment

                                Working...