[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #451
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    no baby

    pisike upswingi poiss tuli külla :

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #452
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      Must like!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #453
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        ühissessist olen ikkagi huvitatud. järgmine nädal võtan sinuga ühendust.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #454
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          Ilus!

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #455
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            Well done, Bro!

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #456
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              homme pean end tõsiselt proovile panema.

              1. 3000 kätt on vaja mängida, et 200 daalane boonus lahti tuleks. see on eazy
              2. 8000 kätt on vaja mängida, et Platinumiks saada. hard.
              proovin 20 lauda korraga lasta, seetõttu panen rohkem nitti ka.

              kutsusin hoss23 külla, siis on väiksem võimalus, et loobuksin ja käega lööksin. hoss23 hetkel lasknud isegi 10k käsi ühe päevaga. n, et see peaks ka mulle jõu kohane olema. peaasi, et mingisugunegi winrate tuleks. isegi breakeveniga oleksin rahul.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #457
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                tehtav päev otsa kõvat grindi kui kui vähe sitt päev satub olema siis on raske ainult, vähemalt mulle oli kui 8h mängu järiest ja koguaeg ainult langesin kui natuke võitsin siis kohe keegi suckoutis terve. Lõpuks oli -10BI. nüüd olen 50 tunni jooksul mänginud 22h pokkerit maganud vist ma ei teagi kui palju mitte eriti juhe on suht koos aga plantiumiks sain ja 100h tuleb kokku homme on veel 7h teha sest täna enam eriti ei viitsi ja see pole eriti raske hommiku mõned tunnid ja siis õhtupoolikul kah.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #458
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  tehtav päev otsa kõvat grindi kui kui vähe **** päev satub olema siis on raske ainult, vähemalt mulle oli kui 8h mängu järiest ja koguaeg ainult langesin kui natuke võitsin siis kohe keegi suckoutis terve. Lõpuks oli -10BI. nüüd olen 50 tunni jooksul mänginud 22h pokkerit maganud vist ma ei teagi kui palju mitte eriti juhe on suht koos aga plantiumiks sain ja 100h tuleb kokku homme on veel 7h teha sest täna enam eriti ei viitsi ja see pole eriti raske hommiku mõned tunnid ja siis õhtupoolikul kah.
                  loodan veidi paremat jooksu.
                  hakkan pihta nüüd....

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #459
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    Algselt postitas pikk28
                    homme pean end tõsiselt proovile panema.

                    1. 3000 kätt on vaja mängida, et 200 daalane boonus lahti tuleks. see on eazy
                    2. 8000 kätt on vaja mängida, et Platinumiks saada. hard.
                    proovin 20 lauda korraga lasta, seetõttu panen rohkem nitti ka.

                    kutsusin hoss23 külla, siis on väiksem võimalus, et loobuksin ja käega lööksin. hoss23 hetkel lasknud isegi 10k käsi ühe päevaga. n, et see peaks ka mulle jõu kohane olema. peaasi, et mingisugunegi winrate tuleks. isegi breakeveniga oleksin rahul.


                    sick
                    remondi enne nv valmis saab siis teen ka õige päeva grindides. pole kunagi nii pikalt , palju mänginud. max mis toweris jutiga tegin oli 4k kanti.

                    edu igatahes :)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #460
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      njaa.. eelmine kuu selline enesesunduslik grindimine midagi head mulle ei toonud.. ja rohkem sellist jama ei tee.. see kuu mängin nii nagu ise tahan.. volume on mingi 2x väiksem, aga kasum 4x suurem.. mind pani igatahes see mõtlema..

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #461
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        Ega sa Starsis ometi gert23 ole?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #462
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Algselt postitas pastilaa
                          Ega sa Starsis ometi gert23 ole?
                          jep olen küll

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #463
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            esimene pool monster grindist möödas.
                            sess kestis 4h.
                            laudade arv keskmiselt 18
                            käte arv 4558
                            bb/100-le 28,66 lol unreal
                            kasum 326 daala lol unreal
                            viimased 2k käsi seisin enam-vähem paigal.
                            200 boonus lahti
                            set protsent 20 lol unreal
                            donke unreal kui palju

                            graafik:

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #464
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              väga vinge

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #465
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Algselt postitas kollane
                                väga vinge
                                Olin ise kõrval. lasin nl10-s 4h45mintsaga 7257 kätt ja kasum aint 25daala:S, aga peab meeldima.GG Pikk

                                Comment

                                Working...