[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #421
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    Algselt postitas TIGRANO
    Ma ei usu elus, et nl5 ja nl10 vahe seal nii metsik on, kui roll ei luba enam mängida, siis teine asi.
    On küll IMHO, vähemalt suurem kui NL-10 ja NL-25 vahe.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #422
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      Algselt postitas pikk28
      tänud vapsik. sessi teeksin sinuga koos suurima heameelega. pean vajaliku stuffi peale installima. mul on ainult väiksed probleemid heliga- skype kragiseb.
      mulle sobivad kõik päevad alates esmaspäevast. eks PM-me siis
      tänud veelkord
      Mul on ka alates esmaspäevast rohkem aega.
      Ja mul ka tehnikaga hetkel väiksed jamad, sest paaril korral kui olen sesse teinud, on pilt olnud natukene kehvake ning mikrofon on ka hetkel kadunud, aga nädala teises pooles jõuan Tartusse, kus mul mikrofon ja kõrvakad on kindlalt olemas

      Nii et eks siis PM-iga lepime asjad täpsemalt kokku.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #423
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        Algselt postitas Vapsik
        On küll IMHO, vähemalt suurem kui NL-10 ja NL-25 vahe.
        No jah, aga kui kõik spewivad ja lahmivad seal nl5-s see ei ole ka mäng. Parem õppida nl10 beatima.

        Ma panin oma naise ka Unibetti mängima, mingi nl2 või nl5 või mis ta oligi seal, nii mõtetu mäng käis, et panin ta rolli spordiennustuses hakkama ja nüüd vaatan kuhu nl10 rolli talle teen, et pigem õppigu kohe nl10 mängima, seal nl5 mängiti tõesti nagu mängurahaga, suht pointless õppida seal tal.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #424
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          Algselt postitas TIGRANO
          No jah, aga kui kõik spewivad ja lahmivad seal nl5-s see ei ole ka mäng. Parem õppida nl10 beatima.

          Ma panin oma naise ka Unibetti mängima, mingi nl2 või nl5 või mis ta oligi seal, nii mõtetu mäng käis, et panin ta rolli spordiennustuses hakkama ja nüüd vaatan kuhu nl10 rolli talle teen, et pigem õppigu kohe nl10 mängima, seal nl5 mängiti tõesti nagu mängurahaga, suht pointless õppida seal tal.
          lol

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #425
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            täpselt täpselt..mäng alles hakkab õigeks minema NL25-

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #426
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              standard käsi dongi vastu kes one tableb :

              $0.05/$0.1 No Limit Holdem
              9 players
              Converted at weaktight.com

              Stacks:
              UTG g3aoh ($2.35)
              UTG+1 don_renard ($10.00)
              MP1 chuky25 ($9.05)
              MP2 marcusdickey ($4.65)
              MP3 DenielBodi ($3.30)
              CO Hero ($11.10)
              BTN JackMyles ($13.45)
              SB Black270688 ($9.00)
              BB jess15227 ($4.60)

              Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is CO A A
              5 folds, Hero raises to $0.40, 1 fold, Black270688 raises to $0.70, 1 fold, Hero raises to $2.50, Black270688 calls $1.80

              Flop: Q K 5 ($5.10, 2 players)
              Black270688 bets $2.50, Hero raises to $6.50, Black270688 calls $4

              Turn: 3 ($18.10, 2 players)

              River: K ($18.10, 2 players)

              Final Pot: $18.10
              Hero shows: A A
              Black270688 shows: K T

              Black270688 wins $17.25 ( won +$8.25 )
              Hero lost -$9

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #427
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                minu arust ka standart stars

                No Limit Holdem Tournament
                $3.00+$0.30
                PokerStars
                9 players
                Converted at weaktight.com

                Stacks:
                UTG (8850)
                UTG+1 (13845)
                MP1 (1525)
                MP2 (34283)
                Hero (MP3) (10266)
                CO (16165)
                BTN (6849)
                SB (14813)
                BB (15521)

                Blinds: 200/400 Ante 50

                Pre-flop: (1,050, 9 players) Hero is MP3 9 9
                4 folds, Hero raises to 1,200, 1 fold, BTN calls 1,200, 1 fold, BB calls 800

                Flop: J 7 8 (4,250, 3 players)
                BB bets 800, Hero calls 800, BTN calls 800

                Turn: 5 (6,650, 3 players)
                BB bets 800, Hero goes all-in 8,216, BTN goes all-in 4,799, BB folds

                River: 9 (20,465, 2 players)

                Final Pot: 17,048
                Hero shows: 9 9
                BTN shows: A J

                Hero wins 20,465 ( won +10,249 )
                BB lost -2,800
                BTN lost -6,799

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #428
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  Palju õnne!

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #429
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    tänud :P

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #430
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      Algselt postitas hoss23
                      minu arust ka standart stars

                      No Limit Holdem Tournament
                      $3.00+$0.30
                      PokerStars
                      9 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG (8850)
                      UTG+1 (13845)
                      MP1 (1525)
                      MP2 (34283)
                      Hero (MP3) (10266)
                      CO (16165)
                      BTN (6849)
                      SB (14813)
                      BB (15521)

                      Blinds: 200/400 Ante 50

                      Pre-flop: (1,050, 9 players) Hero is MP3 9 9
                      4 folds, Hero raises to 1,200, 1 fold, BTN calls 1,200, 1 fold, BB calls 800

                      Flop: J 7 8 (4,250, 3 players)
                      BB bets 800, Hero calls 800, BTN calls 800

                      Turn: 5 (6,650, 3 players)
                      BB bets 800, Hero goes all-in 8,216, BTN goes all-in 4,799, BB folds

                      River: 9 (20,465, 2 players)

                      Final Pot: 17,048
                      Hero shows: 9 9
                      BTN shows: A J

                      Hero wins 20,465 ( won +10,249 )
                      BB lost -2,800
                      BTN lost -6,799
                      Ma ei taju kuidas see siia teemasse läks praegu?

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #431
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        see oli meil hossiga ehk vennaga hetkeline inside joke

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #432
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          Loodetavasti hakkab Sul starsis nüüd mäng paremini minema.

                          Ühissess oli oma tund aega pikk, aga aeg läks kuidagi nii kiiresti, et mängulise poole pealt ei jõdnud peaaegu mitte midagi vaadata :P

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #433
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            usun, et nyyd hakkab tõesti paremini minema. tänud sulle asjalike nõuannete eest. ofc mängida ei saanud, kui ma ei oska laudugi valida, kus mängida hoian kursis kuidas nyyd edenema hakkab. proovin kuidagi skype ka korda teha.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #434
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              Kas sul on Kulli Mati avatariga mingi lugu ka?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #435
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                eips, tunned teda või?

                                Comment

                                Working...