[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #571
    Re: gert23 pokerstarsis

    nii see paraku on multiway pottides, et A tahab tulla

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #572
      Re: gert23 pokerstarsis

      Algselt postitas kivisaba
      suht sick jh niimodi set minetud saada

      mul oli täna üks olukord mis rahalises mõttes oli palju odavam aga tilti ajas 100x rohkem
      ees min raise call 3 bet ja ma SB-l leian KK kütan 4 beti sisse ja saan 3 calli flop A high chk fold ja LOL starsi NL25
      suht standard jah :D

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #573
        Re: gert23 pokerstarsis

        Algselt postitas pikk28
        AA vs 1010 - ahv UTG+1 raiseb, ma panen MPL-t 3 betti, üks idikas fish callis ja see ahv ka. pot 11 daala. flop 10 6 2, ahv tsekk, ma c bet, fish fold ja ahv allin. ofc set. tnx again.
        Miks ta ahv oli?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #574
          Re: gert23 pokerstarsis

          Algselt postitas Keiss
          Miks ta ahv oli?
          ei mäletanud ta nime, mõtlesin, et ahv käib küll.
          sul igav või? parem kommenteeri mu positsiooni mängu või anna mõned tipsid. näed ju, et ma ei biidi mängu.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #575
            Re: gert23 pokerstarsis

            Algselt postitas pikk28
            ei mäletanud ta nime, mõtlesin, et ahv käib küll.
            sul igav või? parem kommenteeri mu positsiooni mängu või anna mõned tipsid. näed ju, et ma ei biidi mängu.
            Millalgi võib mõne sessi veel minuga teha ja kui tahad võid mõne sessi käed mulle saata üle vaatamiseks. Ehk jääb mõni selline koht silma, kus võiks natukene teisiti mängida.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #576
              Re: gert23 pokerstarsis

              Algselt postitas Vapsik
              Millalgi võib mõne sessi veel minuga teha ja kui tahad võid mõne sessi käed mulle saata üle vaatamiseks. Ehk jääb mõni selline koht silma, kus võiks natukene teisiti mängida.
              ok.
              kuidas sulle homme- ülehomme sobiks sessi koos teha? õhtul-öösel oleks fine.
              käsi saadaksin heameelega, kuid kuidas ma need HEMist kätte saan? ma suht lammas :P

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #577
                Re: gert23 pokerstarsis

                Ma hetkel Rakveres paar päeva ja mikrit siin mul ei ole kahjuks, nii et lähiajal ei saa kahjuks teha.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #578
                  Re: gert23 pokerstarsis

                  ok, kuid ega mikrit polegi vaja. mul arvuti ragiseb nii või naa. aga teeme siis kui oled Tartus.

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #579
                    Re: gert23 pokerstarsis

                    jäta meelde et kui mina squuzen siis on nii head implied oddsid et võid s00ted connectoriga pohhuilt callida :)
                    vapsik täna õpetas


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #580
                      Re: gert23 pokerstarsis

                      Algselt postitas kivisaba
                      jäta meelde et kui mina squuzen siis on nii head implied oddsid et võid s00ted connectoriga pohhuilt callida :)
                      vapsik täna õpetas


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Juhtub :) ja lisaks sellele ei tasu overpairi foldida, isegi kui käes on kõigest TT ning vastane on Sind 4bettinud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #581
                        Re: gert23 pokerstarsis

                        oukei :D

                        midagi ilusat ka :

                        preflop limpareid ässadega karistatakse nii :

                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        7 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Rosiebear ($7.30)
                        UTG+1 Alliinwith22 ($11.65)
                        MP el zocke ($30.80)
                        CO Hero ($25)
                        BTN raulvolfoni ($25.50)
                        SB t-rask81 ($4.65)
                        BB AironVega ($5)

                        Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is CO K K
                        1 fold, Alliinwith22 calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.25, raulvolfoni raises to $2.75, 2 folds, Alliinwith22 goes all-in $11.65, Hero goes all-in $25, raulvolfoni calls $22.25

                        Flop: 6 K 10 ($62, 3 players, 2 all-in)

                        Turn: J ($62, 3 players, 2 all-in)

                        River: 9 ($62, 3 players, 2 all-in)

                        Final Pot: $62
                        Hero shows
                        K K
                        raulvolfoni shows
                        A A
                        Alliinwith22 shows
                        A A

                        Hero wins $59 (net +$34)

                        raulvolfoni lost $25
                        Alliinwith22 lost $11.65

                        boonusena ka 3- bettija bustosse, pärast istus 50 sendiga ja sõimas mind tsättis


                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #582
                          Re: gert23 pokerstarsis

                          Algselt postitas Vapsik
                          Juhtub :) ja lisaks sellele ei tasu overpairi foldida, isegi kui käes on kõigest TT ning vastane on Sind 4bettinud.
                          panete metat omavahel? parem trappige fishe

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #583
                            Re: gert23 pokerstarsis

                            Algselt postitas pikk28
                            panete metat omavahel? parem trappige fishe
                            Kivisaba pakkus hommikul välja, et võiks 50bb min laudu teha. Tänu sellele sai isegi hommikul 50bb min lauad jooksma, mida tavaliselt ei juhtu ning fishe tuli ka neis laudadesse, aga enne pidi natukene HU-d ka omavahel tegema.

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #584
                              Re: gert23 pokerstarsis

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kivisaba pakkus hommikul välja, et võiks 50bb min laudu teha. Tänu sellele sai isegi hommikul 50bb min lauad jooksma, mida tavaliselt ei juhtu ning fishe tuli ka neis laudadesse, aga enne pidi natukene HU-d ka omavahel tegema.
                              ütleme niimodi et et ei tasunud ära see invitation ...

                              Comment

                              • Cash87
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1402

                                #585
                                Re: gert23 pokerstarsis

                                kivisaba kaotas vapsikule palju raha? :P

                                Comment

                                Working...