[NL25 SH] pikk28 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #391
    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

    Algselt postitas pikk28
    jep, krt kiire on olnud. homme oled kodus? mingi nelja ajal ntx? anna teada. toon ära.
    olen terve õhtu kodus

    homme oleks peale 5-6 parem aeg

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #392
      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

      siis ma sõidan minema linnast krt. vaatab siis reedel või kui saad, siis homme nelja poole viie ajal.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #393
        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

        aga helista mulle homme ennem kui liikuma hakkad

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #394
          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

          nonii. stars paneb närvid ikka tõsiselt proovile. 2 päevaga teinud 6500 kätt ja tulemus on masendav -135 daala. oih ei oskagi nagu midagi öelda, no selliseid setup-e pole ma mujal tubades kohanud. kui AP-s sain 100k käe kohta 5 korda set vs suurem set, siis stasrsis olen juba saanud selle väikse ajaga 3*. ülepaare peab õppima foldima kui flopist starsi pede paneb min raise. see on NUTS. tra mis aju mängu ikka inimesed mängivad A6-s on puhas NUTS ju callid flop, turn ja siis riverisse hittida oma sitane äss minu KK vastu. shortstackerid hittivad oma 56-sga kaks kuute kohe floppi ja mu poket on jälle hävitatud. no nii sitasti pole ma jooksnud kunagi. lihtsalt uskumatu. pean pea selge hoidma. hetkel on mindset nii p****** kui *****.
          roll siis 600lt langenud 465 peale. kui alla 400 langeb siis lähen NL10-sse. FPPsid saanud 650. 2500 vaja saada et 100 daala reload boonust vabastada.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #395
            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

            mul kh doomswitch starsis atm tunnen kaasa

            aga btw ma olen kodus täna nii et tule läbi

            Comment

            • Aadu
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 326

              #396
              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

              kui AP-s sain 100k käe kohta 5 korda set vs suurem set
              :o
              Ma olen Starsis mänginud nüüd natuke üle +100k käe ja minumeelest iga 2-3k käe tagant ongi keskmine.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #397
                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                Algselt postitas Aadu
                :o
                Ma olen Starsis mänginud nüüd natuke üle +100k käe ja minumeelest iga 2-3k käe tagant ongi keskmine.
                allright

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #398
                  Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                  Algselt postitas kivisaba
                  mul kh doomswitch starsis atm tunnen kaasa

                  aga btw ma olen kodus täna nii et tule läbi
                  täna krt ei saagi, pean naisega ta õe juurde sõitma. homme liigun päeval ka arvatavasti ringi. eks kõllan siis homme.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #399
                    Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                    lõpuks sain veidi head jooksu ka. 1500 kätt ja +85. mõned korrad tiriti ikka riverisse valusalt ära, kuid tunduvalt vähem kui varem. Kolmandik esimesest 100 daalasest boonusest clearitud. varsti saan silverstariks. lol.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #400
                      Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                      eile oli taas standard Starsi jooks tagasi. no nii uskumatud käed olid vahepeal, lihtsalt lol´d big time.

                      graafik oli eile selline :
                      [/URL]

                      üks esimesi käsi sessi alguses :

                      $0.1/$0.25 No Limit Holdem
                      8 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG allin465 ($4.65)
                      UTG+1 Daiv20 ($24.90)
                      MP1 compiguru ($33.35)
                      MP2 DarthTiger ($6.55)
                      CO 4dgamble ($24.75)
                      BTN Hero ($25.00)
                      SB MF280383 ($24.35)
                      BB ArthurFoD!! ($17.70)

                      Pre-flop: ($0.35, 8 players) Hero is BTN K K
                      5 folds, Hero raises to $1, MF280383 raises to $1.75, 1 fold, Hero raises to $4, MF280383 calls $2.25

                      Flop: 4 T 7 ($8.25, 2 players)
                      MF280383 bets $20.35, Hero calls $20.35

                      Turn: Q ($48.95, 2 players)

                      River: 2 ($48.95, 2 players)

                      Final Pot: $48.95
                      Hero shows: K K
                      MF280383 shows: Q T

                      MF280383 wins $46.55 ( won +$22.20 )
                      Hero lost -$24.35

                      ja mis asi see on:

                      $0.1/$0.25 Pot Limit Holdem
                      8 players
                      Converted at weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Choplin ($14.75)
                      UTG+1 jungil12 ($31.70)
                      MP1 DaMachineDAD ($14.20)
                      MP2 NYBATTERI ($27.40)
                      CO Roo21t ($26.20)
                      BTN casinocraps ($4.25)
                      SB Hero ($25.55)
                      BB BlackDeaths ($7.00)

                      Pre-flop: ($0.35, 8 players) Hero is SB Q A
                      1 fold, jungil12 calls $0.25, 2 folds, Roo21t calls $0.25, casinocraps calls $0.25, Hero raises to $1.50, BlackDeaths calls $1.25, jungil12 calls $1.25, Roo21t calls $1.25, casinocraps calls $1.25

                      Flop: 2 6 A ($7.50, 5 players)
                      Hero bets $4, BlackDeaths raises to $5.50, 3 folds, Hero calls $1.50

                      Turn: T ($18.50, 2 players)

                      River: T ($18.50, 2 players)

                      Final Pot: $18.50
                      Hero shows: Q A
                      BlackDeaths shows: 9 T

                      BlackDeaths wins $17.60 ( won +$10.60 )
                      Roo21t lost -$1.50
                      casinocraps lost -$1.50
                      Hero lost -$7
                      jungil12 lost -$1.50

                      ja nii see tildipoiss külla tuleb.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #401
                        Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                        oh jah, mida run starsis. loodan et enne boonuse lahti mängimist bustosse ära ei tõmba. uskumatud vennad on ikka koos. selliseid suckoute nagu Starsis saab, pole mina kuskil toas näinud. Maybe ma pole enne sellist downswingi kogenud. kes teab. tra no nii tildis kui tildis. -4 buy inni. roll 600lt kukkunud 400le. homsest NL10. lol

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #402
                          Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                          lp. pokerstars,

                          Mina, Gert, palun TEID südamest- lülitage välja doomswitch. Vastasel korral kaeban Teid Euroopa kohtusse.


                          Lugupidamisega Teie klient

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #403
                            Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                            haha ... starsi elu ei ole kerge :D

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #404
                              Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                              leits, ma päris tõsiselt alles nüüd mõistan, millest sa koguaeg oma päevikus jahud. ma pole eales kogenud nii kaua ja nii sitta jooksu.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #405
                                Re: pikk28 ei tea kus donkamas

                                Algselt postitas pikk28
                                leits, ma päris tõsiselt alles nüüd mõistan, millest sa koguaeg oma päevikus jahud. ma pole eales kogenud nii kaua ja nii sitta jooksu.
                                :D:D:D:D:D:

                                Comment

                                Working...