Hakkan ka siin midagi päeviku taolist pidama.
Pokriga olen tegelenud praeguseks umbes neli kuud, Harringtonid, Sklansky ja esimes SSi NL osa olen läbi lugenud ja omadega NL20s. Roll on praeguse seisuga veidi 300 euri peale, kuu alguses oli vist kusagil 80euri juures (või peaks siin taalades rääkima? ei viitsi konverteerida iga kord ja ehk saab aru). Alguses sai mängitud freerolle, millega midagi erilist ära ei tulnud, siis sai kantud nii Starsi kui triosse paar korda 500 eegu kaupa raha, mis sai ka maha mängitud. Alguses sai mängitud rohkem SNG'sid ja väiksemaid turnasid (Härrington loetud, järelikult olen ju turnamees, lol), millega sai mõnda aega jamatud kuni jälle busto olin, siis nii detsembri teises pooles hakkasin cashi mängima. NL4s algas asi halvasti ja hävisin miski kolme-nelja BI jagu, närv läks mustaks ja loogilise jätkuna sai võetud enda 40-50 eurise rolliga shotid NL10sse. Hakkas kohe minema. Õnneks. Enne kui roll üle 100 euri jõudis oli ju kohe loogiline ka NL20s shotte hakata võtma. Mis mikskipärast ka kohe õnnestus. Enamuses trios mõlemas limiidis samad näod, küllap seetõttu. Viimane kord kui Hem veel trio käsi mul lugeda suutis oli bb/100 kusagil üle kümne. Heater või midagi taolist. Praegu teengi mõlemas limiidis õhtuti 1-2K käsi ja kuidagi kahtlaselt stabiilselt liigub roll ülesse (kui üks käik NL50sse kusagil 150 eurise rolli juures välja arvata, lol). Turnadel midagi suuremat hittinud ei ole, paar korda on finaallauast tulnud üle saja taala aga need rahad sai küllaltki kiirelt maha mängitud
Mingi sissejuhatus on tehtud, mingi hetk panen statse ja graafikuid ka kui selle ära õpin ja Hemi soetan (praegu saaks panna kuu esimese poole statse ja värke aga nagu öeldud peab selle panemise endale veel selgeks tegema)
Ei saa ka Rankat, Tigranot ja Lenc'i tänamata jätta kogu selle asja ajamise eest. Päris ägeda kommuuni olete loonud! Isegi passin selles foorumis päevas tunnike või rohkem.
Nagu siinkandis vist öeldakse: Edu laudades!
Pokriga olen tegelenud praeguseks umbes neli kuud, Harringtonid, Sklansky ja esimes SSi NL osa olen läbi lugenud ja omadega NL20s. Roll on praeguse seisuga veidi 300 euri peale, kuu alguses oli vist kusagil 80euri juures (või peaks siin taalades rääkima? ei viitsi konverteerida iga kord ja ehk saab aru). Alguses sai mängitud freerolle, millega midagi erilist ära ei tulnud, siis sai kantud nii Starsi kui triosse paar korda 500 eegu kaupa raha, mis sai ka maha mängitud. Alguses sai mängitud rohkem SNG'sid ja väiksemaid turnasid (Härrington loetud, järelikult olen ju turnamees, lol), millega sai mõnda aega jamatud kuni jälle busto olin, siis nii detsembri teises pooles hakkasin cashi mängima. NL4s algas asi halvasti ja hävisin miski kolme-nelja BI jagu, närv läks mustaks ja loogilise jätkuna sai võetud enda 40-50 eurise rolliga shotid NL10sse. Hakkas kohe minema. Õnneks. Enne kui roll üle 100 euri jõudis oli ju kohe loogiline ka NL20s shotte hakata võtma. Mis mikskipärast ka kohe õnnestus. Enamuses trios mõlemas limiidis samad näod, küllap seetõttu. Viimane kord kui Hem veel trio käsi mul lugeda suutis oli bb/100 kusagil üle kümne. Heater või midagi taolist. Praegu teengi mõlemas limiidis õhtuti 1-2K käsi ja kuidagi kahtlaselt stabiilselt liigub roll ülesse (kui üks käik NL50sse kusagil 150 eurise rolli juures välja arvata, lol). Turnadel midagi suuremat hittinud ei ole, paar korda on finaallauast tulnud üle saja taala aga need rahad sai küllaltki kiirelt maha mängitud
Mingi sissejuhatus on tehtud, mingi hetk panen statse ja graafikuid ka kui selle ära õpin ja Hemi soetan (praegu saaks panna kuu esimese poole statse ja värke aga nagu öeldud peab selle panemise endale veel selgeks tegema)
Ei saa ka Rankat, Tigranot ja Lenc'i tänamata jätta kogu selle asja ajamise eest. Päris ägeda kommuuni olete loonud! Isegi passin selles foorumis päevas tunnike või rohkem.
Nagu siinkandis vist öeldakse: Edu laudades!
Comment