Re: muruntau trios
pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas
Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?
Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.
pikk28, kirjutasin sellest eile YES teemas
Mitmendaks sa turnal jäid, jõudsid vist rahadesse?Rudi, paras joppamise asi jah need rankingud seal, enam ei viitsi küll neid kohti taga ajada.
, 5
, 7
Comment