Ahoi!
Käes on esimene september. Tublid lapsed lähevad kooli, mina nii tubli ei ole ja otsustasin raha peale kaarte mängida hoopis. Eelmine blog jäi unarusse kuna vähe tagasisidet. Stake, mis ma aasta algul sain, on ammu läbi mängitud. Hetkel pelan nl100 6-max everestis kuid väike plaan olympicusse kolida varsti. Hakkan siia postitama tulemusi, huvitavaid käsi ja niisama mõtteid.
Olen alati tahtnud high stakes'i mängida. Juba sellest ajast kui ma pokkerit mängima hakkasin 2007. Ise olen kindel, et saavutan selle kunagi (juhul kui pokkerit ei bännita). Suurim asi, mis mind takistab on väike volüüm. Muidu motti ja tahtmist on. Tuleb lihtsalt tööle hakata nagu mees. Nt. suve peale kokku mängisin 35k kätt. Osalt tuleb see sellest, et mängin 4 lauda korraga (ei ole eriline multitabler). Suurem osa laiskusest siiski :). Sellest sügisest hakkab loodetavasti stablline grindmode. Kui saan hea laine peale, siis on kõik võimalik. Nii et värisege Eesti pokkeriparemik :D
viimased 100k kätt. btw kas see on normaalne, et punane joon langeb nii palju ja winrate on samal ajal suht normaalne. Kas mu sinine joon läheb seega rohkem taevasse kui keskmisel võitjal?

Käes on esimene september. Tublid lapsed lähevad kooli, mina nii tubli ei ole ja otsustasin raha peale kaarte mängida hoopis. Eelmine blog jäi unarusse kuna vähe tagasisidet. Stake, mis ma aasta algul sain, on ammu läbi mängitud. Hetkel pelan nl100 6-max everestis kuid väike plaan olympicusse kolida varsti. Hakkan siia postitama tulemusi, huvitavaid käsi ja niisama mõtteid.
Olen alati tahtnud high stakes'i mängida. Juba sellest ajast kui ma pokkerit mängima hakkasin 2007. Ise olen kindel, et saavutan selle kunagi (juhul kui pokkerit ei bännita). Suurim asi, mis mind takistab on väike volüüm. Muidu motti ja tahtmist on. Tuleb lihtsalt tööle hakata nagu mees. Nt. suve peale kokku mängisin 35k kätt. Osalt tuleb see sellest, et mängin 4 lauda korraga (ei ole eriline multitabler). Suurem osa laiskusest siiski :). Sellest sügisest hakkab loodetavasti stablline grindmode. Kui saan hea laine peale, siis on kõik võimalik. Nii et värisege Eesti pokkeriparemik :D
viimased 100k kätt. btw kas see on normaalne, et punane joon langeb nii palju ja winrate on samal ajal suht normaalne. Kas mu sinine joon läheb seega rohkem taevasse kui keskmisel võitjal?


K
2
Comment