2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #1

    2ssapaar - swingid ja Slansky bucksid [NL50-100 6max]

    Ahoi!

    Käes on esimene september. Tublid lapsed lähevad kooli, mina nii tubli ei ole ja otsustasin raha peale kaarte mängida hoopis. Eelmine blog jäi unarusse kuna vähe tagasisidet. Stake, mis ma aasta algul sain, on ammu läbi mängitud. Hetkel pelan nl100 6-max everestis kuid väike plaan olympicusse kolida varsti. Hakkan siia postitama tulemusi, huvitavaid käsi ja niisama mõtteid.

    Olen alati tahtnud high stakes'i mängida. Juba sellest ajast kui ma pokkerit mängima hakkasin 2007. Ise olen kindel, et saavutan selle kunagi (juhul kui pokkerit ei bännita). Suurim asi, mis mind takistab on väike volüüm. Muidu motti ja tahtmist on. Tuleb lihtsalt tööle hakata nagu mees. Nt. suve peale kokku mängisin 35k kätt. Osalt tuleb see sellest, et mängin 4 lauda korraga (ei ole eriline multitabler). Suurem osa laiskusest siiski :). Sellest sügisest hakkab loodetavasti stablline grindmode. Kui saan hea laine peale, siis on kõik võimalik. Nii et värisege Eesti pokkeriparemik :D

    viimased 100k kätt. btw kas see on normaalne, et punane joon langeb nii palju ja winrate on samal ajal suht normaalne. Kas mu sinine joon läheb seega rohkem taevasse kui keskmisel võitjal?


    Last edited by 2ssapaar; 21.09.11, 01:25.
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2
    Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

    Võitvate regularide graafikud ongi sellised:)

    Edu!

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

      Edu vallutamisel!

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #4
        Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

        väga kena graph. edu edu
        jälle tundub huvitab blogi tulos.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

          Punase joone kohta arvestan ise nii, et võib kukkuda kuni 50% sinisest joonest. Dunno kui hea mõtteviis see on, aga kui see täidetud, siis tulemuste üle kurta ei saa. Teine rusikareegel on -1bi/1k käe kohta.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Punase joone kohta arvestan ise nii, et võib kukkuda kuni 50% sinisest joonest. Dunno kui hea mõtteviis see on, aga kui see täidetud, siis tulemuste üle kurta ei saa. Teine rusikareegel on -1bi/1k käe kohta.
            nii FR kui 6-max?
            edu muidugi assapaarile ka!

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              nii FR kui 6-max?
              edu muidugi assapaarile ka!
              FR-st ma ei tea midagi. See rusikareegel võis selle kohta kehtida isegi, ei ole kindel. Ise jälgin vilksamisi mõlemat, aga lõppkokkuvõttes on siiski kõige tähtsam ainult winrate/profit.

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #8
                Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                väga c00l, et 6maxi päevikuid juurde tuleb järjest, edu!

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9
                  Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                  Algselt postitas oohoh Vaata postitust
                  väga c00l, et 6maxi päevikuid juurde tuleb järjest, edu!
                  +1

                  gl OP.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #10
                    Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                    Mina olen lugenud, et non-showdown peabki langema, see pidavat tähendama, et sa ei pööra made hande bluffiks vaid võtad nende pealt valuet. Kui non-showdown joon on plussis siis pidi olema nii et pöörad liiga palju võitvaid käsi bluffiks vastase vastu.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Mina olen lugenud, et non-showdown peabki langema, see pidavat tähendama, et sa ei pööra made hande bluffiks vaid võtad nende pealt valuet. Kui non-showdown joon on plussis siis pidi olema nii et pöörad liiga palju võitvaid käsi bluffiks vastase vastu.
                      Paraku see nii must-valge küll ei ole - kardinaalselt erinevate mängustiilidega saab olla korralikult võitev mängija.

                      Edu 2ssapaarile!

                      Comment

                      • 2ssapaar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 423

                        #12
                        Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                        väike update. tagasi nl50-s natukeseks

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #13
                          Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          need to restart brain

                          Comment

                          • 2ssapaar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 423

                            #14
                            Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                            tänks

                            Comment

                            • 2ssapaar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 423

                              #15
                              Re: 2ssapaar - kuidas bokserite väel raha printida [100nl 6max]

                              minu suurim nõrkus vist on kui alustan päeva upswingiga, siis järgneb ALATI steady downswing. Profit sulab nagu lumi ja sa ei saa kuidagi seda peatada, isegi kui proovin mängida võimalikult abc romantilist pokkerit. Kunagi ammu quitisin päeva kui esimese tunniga neli-viis BI võitsin. Arenesin ja hakkasin mingil ajal üritama edasi grindida sellises seisus. Olen harva edu saavutanud sellega. Enamus kordadest kaotan natuke ja lõpetan päeva või siis mängin kõik maha. Ei tea kas peaks jälle quittima hakkama kui päev algab ülihästi. Enesetunne oleks küll palju parem kui oleks 250 peal lõpetanud. Või kui graafik oleks teistpidi. Anyways enam pole profitit alles, mida kaotada, seega lähen veel laudadesse täna.



                              suuremad käed:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by 2ssapaar; 20.09.11, 21:27.

                              Comment

                              Working...