k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #181
    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

    miks sa arvad, et AK seal nii kindlalt järgi checkib?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #182
      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

      sest tal on nuts, raha saab 2-e tänavaga ilusti sisse ja mingite drawde pärast ta kartma ei pea. Su enda ranges on JJ-KK, millega sa võtad nagunii thin valuet või teed mingi herocalli. Flopis sa foldid need (kuigi nagu ma ütlesin, siis ma prolly calliks, kuna villain on unknown ja võib mingi retard olla, aga see on close igatahes minu meelest).

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #183
        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

        Täne hommikune sess oli päris karm ja samas eluigav :D
        Tegin ka ühe vastiku herocalli 15$ eest mis kipitab siiani.
        Mingi 600kätt olin mänginud ja kordagi polnud KK ega AA-d näinud, siis mõtlesin, et mängiks nii kaua kuni saan AA...kokku pidin selleks mängima üle 2,5h ja 1411kätt :D ja mida see AA mulle tõi siis.. 1$ :D
        Ja no suuremaid käsi väga ei olnud ja kui oli, siis minu set vs flopatud rida, minu overpair vs flush jne. Ühesõnaga mõttetu sess ja võib õnnelik olla, et miinust jäi alla 2bi.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #184
          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

          k2sna mis Sa seal NL25 kollitad?
          Marss NL50

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #185
            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

            sai siis täna nl50-s esimest korda ära käidud.
            70 kätt ja nägime, et täiesti pointless seal olla, lauad jamad ja uusi laudu saades pidi ootama tunde :D Aga sess jäi kenasti 7.5$ plussi!
            Aga pokkeriprod nagu me oleme läksime nl2-te ja jäime seal miinusesse :D

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #186
              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

              mis nick on starsis kui tohib küsida?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #187
                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                Algselt postitas donkament Vaata postitust
                mis nick on starsis kui tohib küsida?
                k2snakalle, daaa

                Comment

                • SALSABOY
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 287

                  #188
                  Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  sai siis täna nl50-s esimest korda ära käidud.
                  70 kätt ja nägime, et täiesti pointless seal olla, lauad jamad ja uusi laudu saades pidi ootama tunde :D Aga sess jäi kenasti 7.5$ plussi!
                  Aga pokkeriprod nagu me oleme läksime nl2-te ja jäime seal miinusesse :D
                  ilmselgelt oleks pidanud 50NL jääma, türi küll, 2NL mängijad on vaieldamatult parimad ju

                  Edu edaspidi.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #189
                    Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                    tra küll noh, läksime cathouse-i nagu ELU FAIL! ainult sibulad ja needki olid enamus juba ära võetud. viimane kord kui sinna lähen! holly ja über FTW!

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #190
                      Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                      Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
                      ilmselgelt oleks pidanud 50NL jääma, türi küll, 2NL mängijad on vaieldamatult parimad ju

                      Edu edaspidi.

                      Selle 90käe jooksul nägime sellist jubedat mängu vastaste poolt, et paha hakkas (nl2) checkime tripsi lõpuni.. KK BB-lt checkime 5way potis..nice...eluskill ikka.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #191
                        Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        nõus pastilaaga 4-bet sizingu kohal, aga wtf@ b/f. Mis nõrgemad käed callivad cbetti ja mis tugevamad foldivad? Või ei saa jumala eest free turni vastasele anda, sest tal on tervelt 2 outi(tõenäoliselt)?

                        Kui checkida, siis vaevalt villain betib(seda nii QQ kui AK-ga), ma checkiks 2 streeti ja riveris laseks mingi $4.35. Kui ta flopis betib, siis ma ei tea, mida teha, kuna ta pidi AK-ga checkima, siis läheks nupud sisse vist :/
                        WTF võin ma ka öelda, aga ei viitsi. Jäägem ikka muhedaks .

                        "- Ace high flops: If you 3-bet with TT-KK OOP and the flop comes Axx, you should bet-fold more often than check-call. Although you won’t often get called by worse, it makes the hand easier to play, especially if your opponent is aggressive. Of course, if your opponent is passive and let you get to showdown easily, then checking is fine." (The Poker Blueprint)

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #192
                          Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                          Kuigi ma võin siin vabalt eksida, siis sellise põhjendusega ma ei lepi, PF võiks AA alati openshoveda, sest nii on kätt lihtsam mängida...

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #193
                            Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                            Ei paneks AA peale vastast, pigem AK või QQ/JJ

                            E: ja minu jaoks oleks see suht lihtne bet fold koht

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #194
                              Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Kuigi ma võin siin vabalt eksida, siis sellise põhjendusega ma ei lepi, PF võiks AA alati openshoveda, sest nii on kätt lihtsam mängida...
                              Ega see näide mul ka siia just maailma parim ei olnud (3bet vs 4bet), aga mulle tundub (võin eksida muidugi), et siin on asja iva selles, et mänguga kasumi saamise seisukohast on pikas perspektiivis tegemist küllaltki marginaalse olukorraga. Sellistes kohtades tuleks võimalikult vähe "vaeva näha" - mõlemat pidi on pikas perspektiivis tulemus suht sama, aga bf tundub ökom tee sihtpaika.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #195
                                Re: k2snakalle pole enam suveunes @pokerstars

                                igav ei hakka nii? :)

                                Comment

                                Working...